ویروس ایجاد درگیری بین داکوتای جنوبی فرماندار و سو قبیله

سو قبیله از داکوتای جنوبی است که در تضاد با فرماندار کریستی Noem با توجه به اختلاف در مورد CCP coronavirus پست

توسط NEWSSHANS در 2 خرداد 1399

سو قبیله از داکوتای جنوبی است که در تضاد با فرماندار کریستی Noem با توجه به اختلاف در مورد CCP coronavirus پست های بازرسی. قبیله نصب ایست های بازرسی در بزرگراه ها است که از طریق رزرو خود را و رد فرماندار تماس به آنها را حذف کنید.

جنگ

Noem بود و در ابتدا با ارسال نامه ای به رئیس جمهور Oglala سو قبیله و رئیس شایانی رودخانه سو قبیله به خلاص شدن از شر این بازرسی که با استناد به آنها غیر قانونی است. فرماندار هشدار داد که او را به دادگاه باید قبایل موفق به آنها را حذف کنید. اما سو قبیله رد او تقاضا استدلال که رزرو یک منطقه به منطقه که آنها از نظر قانونی باید کنترل کامل.

این شایانی رودخانه رزرو خانه را به تقریبا 12000 ساکنان و دهانه به مساحت بیش از 4,267 مایل مربع است. داکوتای جنوبی بزرگراه 20, 63 و 65 و همچنین ایالات متحده بزرگراه 212 عبور از منطقه است. هر چند ایالت داکوتای جنوبی محدود کردن نیست مردم به خانه های خود این دو قبیله را صادر سخت stay-در-خانه دستورالعمل برای زندگی مردم در رزرو. به عنوان بخشی از quarantining روش آنها مسدود کردن وسایل نقلیه به منطقه است. غیر-ساکنان تنها مجاز به وارد کردن برای کسب و کار ضروری و تنها اگر آنها اجازه داده ميشود از قبیله مقامات.

(Image: Screenshot / YouTube)

این شایانی رودخانه رزرو خانه را به تقریبا 12000 ساکنان و دهانه به مساحت بیش از 4,267 مایل مربع است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

ساکنان تنها می توانید به غیر از نقطه داغ مناطق به خرید ملزومات موجود نیست برای رزرو. ساکنان که بازدید از نقاط داغ را به خود قرنطینه برای یک دوره 2 هفته پس از آنها می آیند. هارولد Frazier رئیس شایانی رودخانه سو قبیله با اشاره به این که قبایل فاقد پزشکی مناسب منابع و امکانات به مقابله با COVID-19 موارد است. به این ترتیب تنها راه برای محافظت از اعضای این است که به قرنطینه همه و بلوک غیر خودی از ورود. او خواسته است که وسایل نقلیه را انتخاب کنید یک مسیر جایگزین است که می رود در اطراف زمین های خود را. او کاهش یافته است Noem تقاضا و به یاد او که پست های بازرسی در محل به "صرفه جویی در زندگی جای خود را حفظ کند."

Noem ذکر یک یادداشت صادر شده توسط وزارت داخله اداره امور هند در مارس اعلام کرد که قبایل در این کشور باید به امضای یک توافق با دولت آمریکا قبل از محدود کردن سفر در بزرگراه ملی. بعد Noem به نظر می رسید به ارائه سازش با اجازه دادن به پست های بازرسی در جاده های قبیله ای و خواستار آن است که ملی بزرگراه بود معاف از جمله ایستگاه های بازرسی. اما این قبایل هنوز به قبول درخواست. فریزر تصریح کرد که رزرو بود بد مجهز به شیوع کروناویروس. مسافران در حال "آینده از نقاط داغ با هیچ دلیلی برای اینجا انجام غیر ضروری سفر... نزدیکترین مراقبت های بهداشتی مراقبت بحرانی است که سه ساعت به دور از جایی که زندگی می کنیم" Frazier گفت: به گزارش سی ان ان.

دوران سخت

قبایل بومی آمریکا در میان بیشتر تحت تاثیر گروه های از مردم در ایالات متحده از CCP شیوع کروناویروس. پس COVID-19 تحت تاثیر قرار می افراد مسن ترین سو قبیله است به خصوص نگران برای بزرگان که پاسداران از قبیله ای میراث فرهنگ و دانش است. اکثر اعضای قبیله فقیر هستند و زندگی در شرایط که در آن مناسب آب در حال اجرا و قابل اعتماد و برق و زیرساخت های پزشکی و.... در دسترس نیست. آنها تا حد زیادی زندگی می کنند در شرایط تنگ که باعث می شود چیزهایی مانند اجتماعی فاصله سختی به دنبال دارد. کمبود آب در حال اجرا و حتی باعث می شود به طور منظم شستن دست ها سخت به تمرین.

(Image: Screenshot / YouTube)

سو قبیله است به خصوص نگران برای بزرگان که پاسداران از قبیله ای میراث فرهنگ و دانش است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

قمار یکی از مهره های اصلی درآمد برای بسیاری از اعضای قبیله. CCP coronavirus مستند تعطیل کرده است قمار و تحت فشار قرار دادند و چندین نفر را به بیکاری و فقر شدید. در میشیگان خاموش کردن یک کازینو متعلق به Keweenaw Bay جامعه هند است و در نتیجه زیان ماهانه بالغ بر US$2 میلیون نفر است. به عنوان یک نتیجه کمتر اعضای قبیله در حال دریافت مراقبت های بهداشتی اولیه. مقامات حتی تا به حال به لغو روزانه ناهار برای بزرگان قوم.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

CCP ویروس: چین تحت فشار به نوشتن کردن وام BRI


tinyurlis.gdclck.rushrtco.de
آخرین مطالب