ویرجینیا خانه بهداشت دستیاران نگاه دولت برای امداد رسانی در همه گیر

توسط مایکل MARTZ Richmond Times-Dispatch RICHMOND, Va. (AP) — جویس بارنز تبدیل شده است بیمار قبل از اینکه توسط

توسط NEWSSHANS در 22 تیر 1399

توسط مایکل MARTZ Richmond Times-Dispatch

RICHMOND, Va. (AP) — جویس بارنز تبدیل شده است بیمار قبل از اینکه توسط مراقبت از کسی که حامل یک بیماری مسری و بدون کسی دانستن آن — یک عفونت باکتریایی است که او را در بیمارستان در سال گذشته است.

این بیماری همه گیر کوروناویروس افزایش ریسک برای بارنز 61 که برای مراقبت پزشکی بیماران در خانه های خود می کند باید بیمه و یا پرداخت مرخصی استعلاجی و یا خطر پرداخت برای مراقبت از خودش اگر او قرارداد COVID-19.

بارنز که زندگی در ویلیامزبرگ شرقی Henrico County, باعث می شود $9.40 یک ساعت به عنوان یک مراقبت شخصی همراه برای افرادی که در غیر این صورت باید برای رفتن به خانه سالمندان. یک مرد مسن ناتوان سکته مغزی. دیگری است که از دست هر دو پا برای دیابت.

"من دوست دارم یک کار می کنند اما این فقط غم انگیز است که عمدتا با زنان مشغول به کار در این شغل ما نمی آنچه ما سزاوار," او گفت:. "من احساس می کنم ما را فراموش کرده بودند."

گرفتاری خود را بدست توجه رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم که محافظت از 5 درصد افزایش دستمزد برای مراقبت های شخصی مسئولین در این دو سال بودجه دولت است که در اثر ژوئیه 1. این افزایش نشان دهنده اضافی و 47 سنت در هر ساعت به طور متوسط دستمزد برای مسئولین در ویرجینیا.

دولت همچنین در حال آماده سازی برای توزیع اولیه حمل و نقل 30000 پارچه ماسک پزشکی گیرندگان برای به اشتراک گذاشتن با مسئولین آنها استخدام در "مصرف کننده-به کارگردانی" مراقبت در منزل برنامه — یک دیرهنگام تلاش برای شروع به ارائه تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE به کارگران در خط مقدم از COVID-19 بحران است.

"آنها ارسال شما را به انجام یک کار و شما آماده هستید و یا مجهز به انجام آنچه که شما قرار است به انجام," بارنز گفت.

بخش کمک های پزشکی و خدمات اجرا می شود که این برنامه Medicaid در ایالت ویرجینیا است بسته بندی اولین محموله از ماسک برای توزیع به پزشکی گیرندگان که برای دریافت مراقبت در منزل. هر دریافت پنج ماسک برای خود و مسئولین. آژانس گفت که انتظار دارد برای تکمیل تحویل پارچه ماسک باقی مانده برنامه دریافت کنندگان این هفته است.

دولت همچنین قول داده است به ارائه محافظ و دستکش و ماسک یکبار مصرف و ضد عفونی کننده دست برای 30,000 خانه سلامت کارگران که تخمین می زند برای مراقبت از نزدیک به 25000 پزشکی گیرندگان در ویرجینیا.

"ما امیدواریم که کسانی که لوازم اواخر این ماه" سخنگوی کریستینا Nuckols گفت: ژوئیه 2.

"این یک گام مهم به رسمیت شناختن PPE نیازهای مراقبت در منزل کارگران گفت:" دیوید Broder رئیس جمهور از خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی ویرجینیا 512 که نشان دهنده مراقبت های شخصی پرداختند.

اما نرتهم هنوز در عمل درخواست تا 16 ساعت در هفته در وقت اضافه — بودجه ارائه که فرماندار و مجمع عمومی به دلیل مسدود اقتصادی خرید اینترنتی از بهداشت و درمان اضطراری — و همچنین پرداخت مرخصی استعلاجی و خطر پرداخت برای کارگران است.

"من هر روز دعا کنید و از خدا بخواهید برای محافظت از من" بارنز گفت. "اگر من پایین آمدن با چیزی در سن و سال من, من می دانم آن را برای رفتن به بد است."

معاون وزیر مالیه جو فلورس گفت: Northam دولت به رسمیت می شناسد نیاز.

"این مردمی هستند underpaid و آنها آنهایی که رفتن و انجام کار. این کار سختی است," فلورس گفت.

تقریبا همه از ویرجینیا مراقبت شخصی خدمه زنان هستند و بیش از نیمی از آنها آمریکایی آفریقایی, با توجه به یک سال 2017 بررسی فی ملی. آنها کسب و دستمزد به طور متوسط از $9.40 یک ساعت در سطح ایالت و $12.17 یک ساعت در شمال ویرجینیا که در آن هزینه های زندگی بالاتر است.

به خدمه اجازه می دهد افراد مسن و معلول ویرجینیایی به باقی می ماند در خانه های خود را با کمک به آنها را با فعالیت های ضروری از زندگی روزانه — تغذیه پانسمان, حمام کردن, راه رفتن.

"مراقبت در منزل کارگران نمی تواند عمل اجتماعی فاصله در محل کار و آنها را متوقف نمی خواهید به کار" خانه تخصیص رئیس لوک Torian د-پرنس ویلیام نوشت: به نرتهم ماه گذشته در حمایت از درخواست برای کمک با SEIU.

"نه تنها بیماران خود را تکیه می کنند, مراقبت از خود, اما کم پرداخت نمی تسهیل مرخصی بدون حقوق از غیبت" Torian گفته فرماندار.

بودجه رئیس کمیته عضو ویرجینیا قانونی سیاه حزبی که همچنین خواست نرتهم به درخواست پشتیبانی به صورت مداوم و کمک های اضطراری به مراقبت های شخصی پرداختند.

"مراقبت در منزل کارگران بخشی از کشورهای مشترک المنافع استراتژی حتی در زمان عادی برای حفظ برخی از افراد مسن و معلول پزشکی گیرندگان در خانه های خود را برای دریافت مراقبت به جای بیش از مزاحمت و اضافه کردن فشار به آجر و ملات سیستم مراقبت های بهداشتی" این جلسه گفت: در نامه ای از رئیس لمانت Bagby, D-Henrico به فرماندار در اوایل ممکن است.

نقش مراقبت در منزل از طریق مصرف کننده-کارگردان مسئولین و یا خانه بهداشت سازمان و کارکنان تبدیل شده است مهم تر در بحران بهداشت عمومی است که ویران خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک.

از طریق صبح روز 1 ژوئیه ویرجینیا وزارت بهداشت تا به حال مستند 240 شیوع کروناویروس در دراز مدت مراقبت از امکانات است که منجر به 6,862 تایید موارد COVID-19 و 1,077 مرگ و میر — 60 درصد از 1,786 ویرجینیایی که فوت کرده اند از این بیماری در این بیماری همه گیر.

"ما باید به انجام همه چیز ممکن است برای نگه داشتن آنها را از خانه های پرستاری" گفت: Broder در SEIU.

بازگرداندن بودجه ارائه به اجازه پرداخت اضافه کاری تحت مدیکید یکی از اتحادیه های اولویت. نرتهم محافظت پرداخت افزایش 5 ٪ در این سال و 2% بعدی — که به هزینه دولت حدود 65 میلیون با مقدار مساوی از فدرال پزشکی برنامه.

اما اضافه کاری ارائه شد در میان بیش از $2.1 میلیارد دلار صرف طرح های تصویب شده توسط مجلس در مارس اما منجمد ماه بعد در پاسخ به پیامدهای اقتصادی اضطراری برای بهداشت عمومی.

ارائه خواهد حذف زمان کلاه از 40 ساعت در هفته برای مسئولین که قادر خواهد بود به کار تا 56 ساعت در هفته است. ارائه خواهد هزینه دولت $19.2 میلیون نفر بیش از دو سال است.

این اتحادیه همچنین خواسته است تا 14 روز پس از پرداخت مرخصی استعلاجی برای مسئولین که کار 20 ساعت یا بیشتر در هفته که پوشش زمان برای قرنطینه اگر آنها تست مثبت برای COVID-19. دو هفته مرخصی استعلاجی هزینه دولت $7.8 میلیون سال اما SEIU گفت: یک شکست برای ارائه پنج روز از مرخصی با حقوق را هزینه $2.8 میلیون نفر است.

یک پیشنهاد برای خطر پرداخت خواهد بود که بزرگترین هزینه در $23.1 میلیون دلار بر اساس افزایش دستمزد به 15 دلار از طریق پایان سال و عطف به ماسبق به نرتهم اقامت-در-خانه سفارش در تاریخ 1 آوریل.

این اتحادیه معتقد است که فدرال مراقبت عمل می کنند که کنگره به تصویب رسید و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در اواخر ماه مارس اجازه می دهد تا ویرجینیا به استفاده از بخشی از $3.1 میلیارد دلار آن دریافت شده برای دولت های ایالتی و محلی برای پرداخت هزینه برای مبارزه با کروناویروس.

واجد شرایط هزینه ها شامل حقوق و دستمزد برای کارمندان ضروری است که شغل هستند "قابل ملاحظه ای اختصاص داده شده" به اضطراری برای بهداشت عمومی و همچنین به عنوان پرداخت می شود بیمار و خانواده را ترک و برای کارمندان دولتی.

هواداران می گویند بالاتر پرداخت خواهد شد کاهش خطر گسترش ویروس اجازه می دهد مسئولین برای زنده ماندن از لحاظ مالی کمتر مشتریان.

"قادر بودن برای به دست آوردن با یک مشتری قرار می دهد کل فرایند در معرض خطر" Broder گفت.

جویس بارنز کار کرده است در صفحه اصلی مراقبت های بهداشتی برای بیش از 30 سال به طور مستقیم برای مدیکید گیرندگان و از طریق خانه بهداشت سازمان.

قبل از بهداشت و درمان اضطراری او برای سه نفر, اما کاهش دو پس از بحران آغاز شد.

"با این بیماری همه گیر در حال حاضر رفتن من بسیار محتاط" او گفت:. "من خیلی می ترسم."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب