آخرین: سایت از ویروس به تعویق افتاد, Dubai Expo آتش

توسط آسوشیتد پرس آخرین جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مس

توسط NEWSSHANS در 22 اردیبهشت 1399

توسط آسوشیتد پرس

آخرین جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— کره جنوبی کلوپ شبانه مورد ویروس 2nd موج.

— مقامات اماراتی می گویند دبی Expo 2020.

— انگلیسی صاحبان کسب و کار بیان سردرگمی بیش از دولت مستند پیام.

— آلمان اجازه می دهد تا ورزشگاه به بازگشایی شده است.

— قانون اجرای اقدامات در فرانسه برای مبارزه با این ویروس هنوز آماده نیست.

___

دبی, امارات متحده عربی — آتش زده سایت دبی نمایشگاه اکسپو 2020 در روز دوشنبه, هر چند مقامات اماراتی گفت: هیچ کس مجروح شد.

شعله دیدم ضخیم دود سیاه افزایش بیش سایت از نمایشگاه جهانی در لبه جنوبی, دبی یکی از هفت sheikhdoms در امارات متحده عربی.

مقامات در بیانیه ای گفت: این آتش سوزی آغاز شد و در توده ای از "ساخت و ساز باقی مانده" شد و بعد خاموش. آنها را بلافاصله ارائه جزئیات بیشتر هر چند تصاویر از این سایت نشان داد آتش مبارزه با آتش سوزی در نزدیکی یک ساختار در سایت تحمل علائم سوختگی.

در اوایل این ماه در پاریس بر بدن در پشت این حوادث گفت که نمایشگاه اکسپو 2020 در جهان عادلانه خواهد بود به تعویق افتاد Oct. 1, 2021, جدید کروناویروس بیماری همه گیر. دبی شرط میلیاردها دلار در نمایشگاه اکسپو 2020 به جوانی از سر گرفتن آن مشکل اقتصاد است.

___

لندن — بریتانیا, کسب و کار, اتحادیه های کارگری و کارکنان ابراز سردرگمی پس از دولت خود را تغییر مستند پیام از "ماندن در خانه" برای رفتن به محل کار اگر شما می توانید.

نخست وزیر بوریس جانسون است گسترش بسیاری از اعمال مارس 23 مستند به سرعت گسترش جدید کروناویروس در حالی که طراحی کردن که چگونه این مستند خواهد بود کاسته در مراحل اگر تعداد عفونت در ادامه به سقوط.

اما در حالی که اکثر کارکنان قبلا گفت: برای دور ماندن از محل جانسون گفت: کسانی که نمی تواند انجام دهد شغل خود را از صفحه اصلی "باید به طور فعال تشویق به رفتن به محل کار." او همچنین گفت: محل کار باید رعایت اجتماعی فاصله و مردم باید به جلوگیری از حمل و نقل عمومی در صورت امکان بالا بردن بسیاری از سوالات در مورد چگونگی عملی مشاوره شد.

جانسون دولت می گوید جزئیات بیشتر را در 50 صفحه سند منتشر شده دوشنبه.

اما منتقدان دولت را متهم به کاشت سردرگمی است. حزب کارگر رهبر Keir Starmer گفت: "نخست وزیر به نظر می رسد به طور موثر گفتن میلیون ها نفر از مردم را به بازگشت به کار بدون یک برنامه مشخص برای ایمنی یا روشن هدایت که چگونه برای رسیدن به آنجا بدون استفاده از حمل و نقل عمومی."

رهبران اسکاتلند و ولز نیز با انتقاد از اعلام و رد جانسون تصمیم گیری به جای "ماندن در خانه" شعار با اصرار مردم به "هشدار باقی بماند." آنها گفتند که نمی خواهد تغییر "در خانه ماندن" پیام در سرزمین خود است.

___

برلین — ورزشگاه در آلمان پرجمعیت ترین ایالت در حال بازگشایی دوشنبه پس از مقامات آرامش قوانین در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

برخی از باشگاه های بدنسازی در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور افتتاح شد در مدت کوتاهی پس از نیمه شب به اجازه بدنسازی-گرسنگی مشتریان ساخت تا عرق دوباره.

مقامات توافق کردند که هفته گذشته به بیشتر شل محدودیت در حرکت اما با شکست بند طراحی شده برای سرکوب هر خوشه.

در روزهای اخیر پنج حوزه را شکسته آستانه 50 عفونت های جدید در هر 100 ، 000 نفر در یک هفته. در میان آنها کوزفلد در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور که در آن ده ها تن از کارگران در کشتارگاه آزمایش مثبت برای COVID-19. مقامات تاخیر برنامه ریزی شده بازگشایی رستوران در شهرستان توسط یک هفته.

مقامات در رزنهایم گفت: این آستانه نیز دقت در جنوب شهر پس از تعدادی از موارد موجود در یک پناهنده پناهگاه. آن را بلافاصله روشن که آیا مقامات خواهد reimpose محدودیت در سراسر شهر و یا محدود کردن اقدامات را تحت تاثیر قرار پناهندگی مرکز.

___

پاریس — فرانسه آغاز کرده است و بلند کردن آن مستند در دوشنبه, قانون اجرای اقدامات برای مبارزه با گسترش این ویروس هنوز آماده نیست.

دولت اذعان کرد در آخرین دقیقه قانونی تاخیر به عنوان قانون اساسی شورای نیاز به آن نور سبز در نظر دارد.

در بیانیه ای که یک شبه رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی دادگاه تجدید نظر به جای آن به "احساس مسئولیت" از فرانسه به احترام این اقدامات است.

قانون تمدید وضعیت اضطراری برای بهداشت تا ژوئیه 10 توسط پارلمان تصویب شده است در روز شنبه.

این محدودیت سفر در سراسر فرانسه به 100 کیلومتر (60 مایل) از خانه مگر اینکه قانع کننده حرفه ای و یا خانواده دلیل.

آن را نیز نیاز به کارگران به یک گواهی از کارفرمای خود را برای دریافت در حمل و نقل عمومی در ساعت عجله و اجازه کادر پزشکی به طور سیستماتیک ردیابی افرادی که در تماس با COVID-19 بيمار.

دولت گفت که باید به زور وارد کنید تا پایان روز دوشنبه.

یک فرمان دولت منتشر شده است در روز دوشنبه به پوشیدن ماسک اجباری در تمام حمل و نقل عمومی با هر تخلف مجازات توسط 135-یورو ($146) خوب است.

___

پاریس — فرانسه شروع به ترک خانه و آپارتمان دوشنبه برای اولین بار در دو ماه بدون اجازه ورقه به عنوان کشور آغاز شد و با احتیاط بلند کردن آن ویروس مستند.

بازگشایی تا حدودی پر هرج و مرج اما با پیام های مخلوط از مقامات و در آخرین دقیقه قانونی و برهم کردن برای رئیس جمهور امانوئل پاکسازی و دولت او.

در پاریس جمعیت بسته بندی شده به برخی از خطوط مترو و ایستگاه های قطار با وجود اجتماعی جدید فاصله قوانین. لباس مغازه ها, سالن مو و آژانس های املاک و مستغلات در میان کسب و کارهای بزرگ و کوچک بازگشایی دوشنبه با سخت احتیاطی برای حفظ coronavirus در خلیج.

معلمان بازگشت به کلاس های آماده سازی برای استقبال از دانش آموزان در هفته بعد اما در تعداد محدود.

درجه حرارت فرو برد و باران های سنگین پیش بینی شد قرار دادن یک دمپر در شادی از ترک کردند.

وزیر بهداشت Olivier Veran برگزار شد از امکان مجدد سلول اگر عفونت افزایش است.

"ما در حال رفتن به یادگیری برای زندگی با این ویروس گفت:" در تلویزیون BFM.

فرانسه در میان کشورهای سخت ترین ضربه توسط ویروس و تحمیل برخی از دقیقترین مستند اقدامات شمارش بیش از 26,000 مرگ و میر ناشی از این ویروس در بیمارستان ها و خانه های سالمندان.

___

مادرید — تقریبا نیمی از 47 میلیون اسپانیایی در حال ورود به نسخه نرم تر از کشور سخت سلول شروع به معاشرت فروشگاه در موسسات و لذت بردن از یک وعده غذایی یا نوشیدن یک فنجان قهوه در رستوران ها و کافه ها با صندلی در فضای باز.

در مجموع 11 اسپانیا 17 مناطق و همچنین خودمختار شهرهای سبته و ملیلیه در شمال سواحل آفریقا به طور رسمی از شنبه در اصطلاح فاز یکی از عقبگرد به عنوان کشور حرکت از سازش مستند اعمال شده در اواسط ماه مارس به گسترش تاثیر جدید کروناویروس.

سخت ضربه منطقه در اطراف پایتخت اسپانیا مادرید و اقتصادی نیروگاه بارسلونا در شمال شرقی منطقه کاتالونیا در میان کسانی که در سرزمین های که باقی می ماند تحت اقدامات سختگیرانه تر در حالی که مقامات سازمان دیده بان نزدیک سرایت نرخ و دیگر شاخص های سلامت.

در بقیه کشور مردم را مجاز به ملاقات با 10 نفر برگزار خواب برای مرده با حداکثر 15 شرکت کنندگان و رفتن به کلیساها و مساجد به عنوان طولانی به عنوان نماز اتاق محدود به یک سوم از ظرفیت خود را.

مغازه های کوچک نیز مجاز به بازگشایی و رستوران ها و کافه ها می تواند در خدمت مشتریان در نیمی از جداول خود را در فضای باز تراس.

مقامات تحت فشار هستند به فعال سازی مجدد یک اقتصاد است که از رفتن به سمت رکود اقتصادی و افزایش سرسام آور بیکاری است. این کشور دارای بیش از 26,600 ثبت مرگ و میر جدید کروناویروس.

___

مسکو — روسیه به ثبت رسیده تازه روزانه رکورد جدید کروناویروس موارد است.

دولت وظیفه نیروی مسئول مبارزه با شیوع این بیماری گفت: این کشور به ثبت رسیده بیش از 11,600 عفونت های جدید در 24 ساعت گذشته بیش از نیمی از آنها در مسکو.

آورده است که این کشور در مجموع به بیش از 221,000 موارد از جمله در حدود 2 ، 000 مرگ و میر.

مقامات گفت: تعداد موارد ثبت شده رشد کرده است به عنوان تست اتحاد گسترده تر شد اما آنها هنوز هم نشان دهنده سهم کوچکی از تعداد واقعی. شهردار مسکو سرگئی سوبیانین هفته گذشته گفت که تا 2.5 درصد از سرمایه 12.7 میلیون نفر یا حدود 300,000 می تواند آلوده شده اند.

روسیه شده است در بخشی اقتصادی shutdown از اواخر ماه مارس با تنها ضروری صنایع مجاز به ادامه فعالیت است. اکثر مناطق تحمیل کرده اند مستندات وادار کردن بخش عمده ای از مردم به در خانه بمانند.

___

آنکارا, ترکیه — مراکز خرید باربر مغازه های آرایشگاه و سالن زیبایی بازگشایی برای کسب و کار در سراسر ترکیه برای اولین بار در هفت هفته به عنوان کشور به تدریج برطرف محدودیت با هدف جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

دولت این گذاشته الزامات سختگیرانه برای کسب و کار. مراکز خرید باید به بررسی مشتریان درجه حرارت در ورود محدود کردن تعدادی از مشتریان به حداقل یک به ازای هر 10 متر مربع (108 متر مربع) و اطمینان حاصل شود که هر کس با پوشیدن ماسک. دادگاه های مواد غذایی, سینما و کودکان مناطق بازی بسته باقی خواهد ماند.

خدمات-ارائه دهندگان مانند کمد مو و آرایشگاه های مورد نیاز به کار بر روی یک انتصاب اساس تنها پوشیدن ماسک های صورت و شفاف صورت محافظ و استفاده از حوله های یکبار مصرف و مواد دیگر است.

دولت اعلام کرد که "عادی طرح" به عنوان تعداد موارد جدید کاهش یافته و هفته گذشته هشدار داد اقدامات سخت تر اگر عفونت رفتن دوباره. روز یکشنبه ارشد شهروندان اجازه داده شد به ترک خانه های خود را برای چند ساعت برای اولین بار در هفت هفته تحت آرام coronavirus محدودیت.

ترکیه ثبت کرده است حدود 140,000 موارد تایید شده از ویروس و تقریبا 3,800 و میر نسبت به COVID-19.

___

شهر آمستردام, هلندی, مدارس ابتدایی در حال استقبال از بازگشت دانش آموزان که شده بود مجبور به ماندن در خانه به مدت دو ماه به عنوان بخشی از اقدامات برای کاهش سرعت گسترش coronavirus.

مدارس و کتابخانه ها و کسب و کار مانند آرایشگاه اجازه داده شد به بازگشایی دوشنبه در هلند شرط که آنها اقداماتی برای اجرای اجتماعی فاصله.

برخی از آرایشگاه باز درهای خود را در نیمه شب به استقبال مشتریان از جان گذشته برای یک تر و تمیز.

آنتوانت ون Zalinge اصلی از مدرسه ابتدایی ده Notenkraker در آمستردام تا لباس پوشیدن و به استقبال دانش آموزان که راه می رفت بیش از یک فرش قرمز برای بازگشت به کلاس خود را.

ون Zalinge عینک گسترده ای دامن سفید و یک حلقه زدن به حولا پرتاب شده از شانه های او قرمز و سفید نوار و انجام یک چوب بلند با یک دست در انتهای بنابراین او می تواند لرزش دست در دست دانش آموزان در حالی که حفظ دولت موظف 1.5 متر (5 فوت) اجتماعی فاصله.

___

آتن — یونان وارد مرحله دوم در بلند کردن آن مستند با تمام باقی مانده فروشگاه های خرده فروشی است که بسته شده بود در مارس مجاز به بازگشایی و نهایی دبیرستان سر کلاس.

مراکز خرید و فروشگاه های بزرگ باقی می ماند بسته در حالی که برخی از کسب و کار مانند فروشگاه های الکترونیک و بینایی سنج ها شد از جمله در فاز اول بازگشایی. دیگر کسب و کار خرده فروشی از جمله پوشاک و سخت افزار و زیبایی محصول, فروشگاه, بازگشایی شد, صبح روز دوشنبه با اجتماعی فاصله استفاده از اقدامات برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

فروشگاه ها باید محدود کردن تعدادی از مشتریان در داخل در هر زمان بسته به اندازه ملک. دانش آموزان در حال آماده شدن برای آزمون ورود به دانشگاه شرکت در این سال بازگشت به کلاس در حالی که دیگر راهنمایی و دبیرستان دانش آموزان بازگشت در هفته آینده.

یونان تحمیل یک مستند در اوایل آن شیوع یک حرکت است که با اعتبار نگه داشتن تعداد مرگ و میر و مهمتر بیمار در سطح پایین است. روز یکشنبه مقامات بهداشتی اعلام کرد صفر جدید مرگ و میر و فقط شش جدید تایید عفونت آوردن تلفات بیش از 150 و تایید عفونت به بیش از 2,700 در کشور نزدیک به 11 میلیون نفر است.

___

پراگ — جمهوری چک است که مصرف یک گام به حالت عادی در میان بیماری همه گیر کوروناویروس با کاهش بیشتر محدودیت های اتخاذ شده توسط دولت برای مهار آن است.

این مراکز خرید آرایشگاه و سالنهای زیبایی مجاز به بازگشت به کسب و کار در روز دوشنبه تحت شرایط سخت. تئاتر, سالن های نمایشگاه و سینما می تواند بازگشایی و همچنین برای حداکثر 100 نفر است.

صندلی در فضای باز از میله, رستوران ها, کافه ها می توانید شروع به خدمت مصرف کنندگان از مارس 14 روز دوشنبه. فضای داخلی هنوز هم باقی می ماند بسته شده است.

دولت قوانین اجتماعی فاصله و اجباری ماسک صورت در عمومی در محل باقی می ماند.

روز به روز افزایش COVID-19 مورد بوده است زیر 100 برای 10th, راست, روز, با توجه به وزارت بهداشت آمار و ارقام منتشر شده در روز دوشنبه. دو نفر در روز یکشنبه در مجموع 280 با مرگ و میر باقی مانده کمتر از 10 روز پس از مارس 13.

___

بروکسل — بلژیک است که مصرف یک قدم بزرگ در آرامش آن coronavirus مستند با باز کردن مغازه ها تحت شرایط سخت.

حتی هنوز هم حمل و نقل عمومی در شهر بروکسل سیل به دلیل اعتصاب رانندگان اتوبوس احساس نمی امن تحت فعلی ویروس احتیاطی.

مقامات روز یکشنبه افراد مجاز به شروع جلسه با چهار بستگان نزدیک یا دوستان شما اجازه می دهد بسیاری از خانواده ها به جشن محدود روز مادر.

برخی از بیمارستان ها شروع به درمان بیماران مبتلا به غیر فوری مشکلات و courthouses باز دوباره برای محدود کسب و کار.

ماسک محافظ الزامی در حمل و نقل عمومی و بسیاری از صاحبان فروشگاه ها در حال آماده امکانات خود را با الکل ضد عفونی کننده و پلکسی گلاس تقسیم در ثبت نام کنید.

___

دهلی نو — هندوستان قطار شبکه یکی از بزرگترین در جهان خواهد شد به تدریج راه اندازی مجدد عملیات در روز سه شنبه به عنوان کشور برطرف آن coronavirus مستند در میان شیب افزایش عفونت.

کشور گزارش 4,213 جدید COVID-19 موارد بیش از 24 ساعت گذشته خود را بزرگترین واحد-بعد سنبله. هند تا به حال بیش از 67,000 موارد از جمله 2,206 مرگ و میر.

افزایش عفونت می آید در یک روز زمانی که نارندرا نخست وزیر دیدار خواهد کرد دولت های مختلف سر به بحث در مورد این کشور مستند استراتژی خروج.

هند شبکه قطار بسته در اواخر ماه مارس زمانی که سخت در سراسر کشور مستند بود اجرا خواهد شد اولین حالت از حمل و نقل به رزومه در کشور 1.3 میلیارد نفر است.

مسافران را مجبور به پوشیدن ماسک و تحت نمایش درمانی قبل از اینکه مجاز به هیئت مدیره راه آهن گفت. فقط بدون علامت مسافران اجازه خواهد داشت در قطار را متوقف می شود کمتر از حد معمول.

اعلام می آید پس از دولت چیده شده برای قطار برای حمل و نقل هزاران تن از کارگران مهاجر سرگردان در شهرهای هند بازگشت به خانه های خود.

این سیستم راه آهن است که اغلب به عنوان هند تاسیسات حمل و نقل 23 میلیون نفر در سراسر قاره پهناور هر روز برخی از 8.4 میلیارد مسافر در هر سال.

هند 54-بعد coronavirus مستند است که انتظار می رود برای پایان دادن به در مارس 17.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در وtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن