فرماندار یوتا نژاد محافظه کار coronavirus خطوط گسل

توسط لیندسی WHITEHURST سالت لیک سیتی (AP) — چند ماه پیش شلوغ مسابقه برای حزب جمهوری خواه نامزدی در ایالت یوتا

توسط NEWSSHANS در 13 خرداد 1399

توسط لیندسی WHITEHURST

سالت لیک سیتی (AP) — چند ماه پیش شلوغ مسابقه برای حزب جمهوری خواه نامزدی در ایالت یوتا اولین باز انتخابات فرمانداری در بیش از یک دهه بود که در مورد نحوه مدیریت دولت رشد فوق العاده خطرناک. در حال حاضر این نمایشگاه محافظه کار خطوط گسل بیش از coronavirus پاسخ به بحران و چه بهبودی به نظر می رسد.

چهار راه 30 ژوئن رای خواهد شد یک آزمایش از اینکه محافظه کار دولت رویکرد به همه گیر می تواند مقاومت در برابر انتقاد از راست و اگر به خوبی شناخته شده سیاسی رقم هنوز هم می تواند در جذب رای دهندگان توجه در طول زمان از عدم قطعیت است.

جان هانتسمن جونیور یکی از قابل تشخیص ترین نامها در دولت به عنوان یک سابق محبوب فرماندار و پسر یک میلیاردر و نیکوکار. او پا را به عنوان سفیر ایالات متحده در روسیه تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اجرای خود ،

سپس همه گیر ضربه قرار دادن تجمعات انتخاباتی و درب ضربه زدن به شدت از حد.

"ما قفل شده است تا در خانه های ما که در آن مردم تنها قادر به مبارزات انتخاباتی و سیاسی شده اند و کسانی که در دفتر فرماندار," او گفت: در طول یک شنبه شب بحث در اشاره به این واقعیت است که یکی از رقبای خود خارج شده و در مقابل پاسخ.

سرهنگ رژیم صهیونیستی است. اسپنسر Cox, شناخته شده برای خود را به صورت جدی پوزخند و دمدمی, خوراک توییتر استدلال کرد که او انجام شده است کار خود را با هدایت دولت coronavirus نیروی کار. او تبلیغ رویکرد خود را رئیس جمهوری رژیم صهیونیستی است. گری هربرت ساخته شده است که اقامت خود را-صفحه اصلی سفارش داوطلبانه و نقل مکان اولیه برای بازگشایی اقتصاد است. "ما آن را انجام داده ام ... به عنوان خوب یا بهتر از هر دولت دیگر در این کشور است."

هربرت حمایت Cox پس از تصمیم به اجرای دوباره. نظرسنجی های اخیر اشاره کرده اند در معاون فرماندار کشیدن جلو.

که ساخته شده Cox هدف از انتقاد از خود سه مخالفان که لعنتی هیچ-پیشنهاد دولت قرارداد و پرسشنامه سلامت تحت فشار قرار دادند به ساکنان گوشی های. املاک و مستغلات اجرایی توماس رایت که موقعیت خود را به عنوان نژاد خارجی استدلال کرد که "نقش مناسب دولت برای انتشار اطلاعات ... و سپس اجازه می دهد تا مردم را به انتخاب خود را بر اساس آزادی و آزادی."

و شده است وجود دارد یک ضربه طبل انتقاد از سابق یوتا مجلس گرگ هیوز اولیه تهمت حامی که کنگره در رای گیری میان سرسام آور بیکاری و مستند شد. تماس خود را "محافظه کار درست" در مسابقه او در مقایسه با پاسخ به این ویروس قرنطینه سفارشات در سراسر کشور و اعتراض به خشونت پلیس.

"من با این رئیس جمهور. اگر شما در حال رفتن به رفتن و پیدا کردن قرنطینه مسائل برای پایین آوردن قانون ، اجازه دهید این تظاهر به, که یک معامله قاتل و ما نمی توانید اجازه دهید که اتفاق می افتد به کشور ما و یا دولت ما," او گفت:.

دیگر جمهوری خواهان مناظره شنبه شب توافق کردند که مرگ جورج فلوید اشتباه بود اما حمایت نیروی پلیس و گارد ملی نیروی به خاطر آسیب در خلیج. هنوز شکارچی سوال که آیا بیش از حد واکنش قوی کارائی آزادی های مدنی در حالی که رایت به نام برای پلیس-آموزش اصلاحات.

هر چهار نامزد را گفت: آنها با حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات هر چند کاکس یک بار تیز منتقد رئیس جمهور pugnacious سبک و سیاست های مهاجرتی.

مخالفت با رئیس جمهور است و نه لزوما یک معامله شکن در یوتا که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن سبک هرگز مشهد به خوبی با دولت عمدتا مودب مهاجر-استقبال از نام تجاری از محافظه کاری.

جارد, Woodruff, که با این نسخهها کار در آموزش و پرورش گفت: او یک محافظه کار تا تهمت آمد همراه در سال 2016. او در حال حاضر نظر خود را مستقل است اما ثبت نام جمهوری خواه بنابراین او می تواند رای اولیه است. او هنوز تصمیم گیری بین شکارچی و کاکس اما تا کنون تحت تاثیر قرار گرفته با دولت را از دست داده و coronavirus بحران است.

"چرا سعی می کنید به رفع چیزی است که شکسته است ؟" گفت: Woodruff که از سنت جورج. "من احساس می کاکس است که در خطوط مقدم جبهه و در سنگر او شده است گوش دادن به دستورالعمل های فدرال."

در انتهای دیگر این طیف رای دهندگان مانند دیوید Crandall یک تکنولوژی کارگر از پلزنت گروو شد که هیوز فن سال پیش به دلیل حمایت خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن و عمیقتر حمایت خود را در طول بیماری همه گیر.

"شما را از شنیدن و بیش از بیش است که یوتا نبود قفل شده یوتا انجام شده است آنقدر بزرگ" او گفت:. "من می دانم که بسیاری از کسب و کار است که درهای خود را بسته اند ... برخی از این کسب و کار هستند و هرگز به آینده."

در غیر منتظره ای شلوغ ایران زمینه یک برنده خواهد شد به احتمال زیاد ظهور بدون اکثریت آرا گفت: Chris Karpowitz, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه بریگهم جوان. نامزد خواهد شد و در صورت دموکراتیک قانون پروفسور کریس پترسون در نوامبر اما یوتا انتخاب فرمانداران جمهوریخواه برای چند دهه.

در ضمن بسیاری از رای دهندگان باقی می ماند مردد روز قبل از رای گیری بیرون رفتن برای همه-mail انتخابات Karpowitz گفت.

"وجود دارد بسیاری از دیگر جنبه های زندگی شده اند که قریب به اتفاق بیش از گذشته چند ماه است," او گفت:. "شرایط می تواند تغییر کند. رای دهندگان ممکن است ذهن خود را در آخرین لحظه در یک جهان که در آن ما همه پریشان."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب