ما: محقق بودن در پناه چینی کنسولگری در SF

توسط اریک تاکر واشنگتن (AP) — چینی کنسولگری در سان فرانسیسکو است پناه دادن به یک پژوهشگر چینی است که دروغ در م

توسط NEWSSHANS در 3 مرداد 1399

توسط اریک تاکر

واشنگتن (AP) — چینی کنسولگری در سان فرانسیسکو است پناه دادن به یک پژوهشگر چینی است که دروغ در مورد پس زمینه نظامی وزارت دادگستری گفت: روز شنبه به عنوان آن را اعلام کرد اتهامات عنوان شده علیه است که دانشمند و سه نفر دیگر متهم به پنهان کردن خود دولت کردند.

چهار محققان متهم به دروغ گفتن در برنامه های کاربردی به کار در ایالات متحده در مورد وضعیت خود را به عنوان اعضای از افراد ارتش آزادی بخش است که بخشی از نیروهای نظامی چینی. همه در حال متهم به تقلب ویزا.

اف بی آی در ضمن به مصاحبه دارندگان ویزای در بیش از 25 شهرهای آمریکا که مظنون به پنهان کردن روابط خود را به چینی. وزارت دادگستری معتقد است که فریب بخشی از یک جریان با حمایت دولت تلاش به سرقت پژوهش و نوآوری از دانشگاه های آمریکا برای پکن اقتصادی به دست آورید.

"این یکی دیگر از بخشی از حزب کمونیست چین برنامه را به استفاده از ما جامعه باز و بهره برداری از موسسات دانشگاهی" جان Demers وزارت دادگستری را بالا امنیت ملی رسمی در بیانیه ای گفت:.

به شمار می آید در میان افزایش تنش بین ایالات متحده و چین به خصوص مربوط به سرقت از مالکیت معنوی از جمله توسط محققان چینی با ارتش و دولت اتصالات — برای پکن بهره مند شوند. فقط این هفته آمریکا دستور تعطیلی چینی کنسولگری در هوستون و وزارت دادگستری به اتهام دو چینی هکرها با هدف قرار دادن شرکت های کار بر روی واکسن برای کوروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت افزایش یافت, عمومی خود را condemnations از چین در چند هفته گذشته با سخنرانی توسط FBI مدیر کریس Wray دادستان کل ویلیام Barr و وزیر خارجه مایک Pompeo.

سه نفر از چهار متهم دستگیر شده اند. اف بی آی معتقد است که چهارم, تنگ خوان شده است پناه برای هفته ها در چین کنسولگری در سان فرانسیسکو. وزارت دادگستری می گوید دانشمند که ذکر شده است در برخی از دادگاه براده به عنوان خوان تنگ دروغ در مورد او نظامی وابستگی در یک درخواست ویزا در ماه اکتبر گذشته به عنوان او ساخته شده برنامه ای برای کار در دانشگاه کالیفرنیا در دیویس و دوباره در طول یک FBI مصاحبه ماه بعد.

عوامل پیدا کردم عکس از تانگ در یک از PLA غیر نظامی کادر و همچنین بررسی مقالات از چین که شناسایی او نظامی وابستگی.

اف بی آی در ماه گذشته در مصاحبه تنگ, زمانی که او رد کرده پس از خدمت در ارتش و یا دانستن اهمیت نشان یکنواخت او عکس پوشیدن و همچنین شواهد بیشتری از او نظامی وابستگی زمانی که آنها بعد از جستجو او را در خانه با توجه به دادگاه براده.

"اف بی آی ارزیابی که در برخی از نقطه پس از جستجو و مصاحبه از سلسله تانگ در ژوئن 20, 2020, تنگ رفت به کنسولگری در سان فرانسیسکو که در آن FBI ارزیابی او مانده است و" دادستان نوشت: در تاریخ 20 ژوئیه دادگاه پرونده که به دنبال بازداشت یکی دیگر از دانشمند چینی که وزارت دادگستری می گوید دروغ در مورد پس زمینه های نظامی برای ورود به ایالات متحده

سند مدعی تلاش های متعدد اتباع چینی برای پنهان کردن روابط خود را به ارتش یا دولت می گوید: "دولت چین دستور PLA اعضا در ایالات متحده به مانع عدالت با حذف اطلاعات از دستگاه های خود را."

در بیانیه ای UC Davis گفت: دانشکده پزشکی ارائه شد مقامات مجری قانون با اطلاعات آنها درخواست کرده بود. دانشگاه گفت تنگ شده بود یک پژوهشگر مهمان در بخش انکولوژی تشعشع که کار تامین شد با یک مطالعه مبتنی بر تبادل برنامه با وابسته چین وزارت آموزش و پرورش و Xijing Hosital.

تنگ چپ دانشگاه در پایان ماه ژوئن و نه صرفا در آزمایشگاه تحقیقاتی در این مدرسه گفت.

یک خبرنگار آسوشیتد پرس قادر به ترک یک پیام تلفن با کنسولگری شنبه صبح. هیچ وکیل برای Tang ذکر شده بود در دادگاه براده.

____

دنبال اریک تاکر در توییتر در http://www.twitter.com/etuckerAPtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب