نظامی آمریکا ابراز تسلیت به سراسر ایران حادثه کشتار 19

توسط JON GAMBRELL دبی, امارات متحده عربی (AP) — ارتش آمریکا تسلیت گفتند شنبه به ایران بیش از یک آتش دوستانه حا

توسط NEWSSHANS در 25 اردیبهشت 1399

توسط JON GAMBRELL

دبی, امارات متحده عربی (AP) — ارتش آمریکا تسلیت گفتند شنبه به ایران بیش از یک آتش دوستانه حادثه در جمهوری اسلامی که به کشته شدن 19 نفر از نیروهای خود را شناسایی سلاح های مورد استفاده در این حادثه به عنوان یک anti-ship cruise missile.

مقامات ایران روز دوشنبه گفت که برخی از 1,270 کیلومتر (790 مایل) جنوب شرق تهران در خلیج عمان است. مقامات گفت: شهرستان کنارک طی بیش از حد نزدیک به یک هدف بود و به طور تصادفی ضربه یکشنبه در یک حادثه که همچنین زخمی شدن 15 سرباز است.

در یک بیانیه سروان ، بیل شهری سخنگوی فرماندهی مرکزی ایالات متحده گفت: نیروی ارائه شده "ما مخلص مردم ایران برای غم از دست دادن زندگی است." اما شهری همچنین با انتقاد از آموزش مصرف محل پس از نزدیک به تنگه هرمز محدود دهان خلیج فارس که از طریق آن 20 درصد از تمام روغن عبور می کند.

"در حالی که ما مشکل است که این اشتباه رخ داده است در چنین نزدیکی به بالا-ترافیک حمل و نقل بین المللی خط و در یک زمان هنگامی که بسیاری از این منطقه تمرکز بر مبارزه با COVID-19 دست رفتن غیر ضروری از زندگی تاسف است," او گفت:.

تنش بوده است انتظار می رود پس از . در ماه آوریل در شمال خلیج فارس. .

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از آمریکا از تهران به توافق هسته ای با قدرت های جهانی دو سال پیش راه اندازی حداکثر فشار علیه ایران است که بارها و بارها تحت فشار قرار دادند قوس رقبا را به آستانه جنگ است.

تحلیلگران هشدار داده اند تنش های منطقه ای به احتمال زیاد افزایش خواهد دوباره. این هفته نیز نشانه سال سالگردtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de