ما قاضی می گوید که او را حکومت به سرعت در تامین بودجه برای قبایل

توسط FELICIA FONSECA فلاگستاف Ariz. (AP) — یک قاضی فدرال در پایتخت کشور روز جمعه گفت او کار خواهد کرد به سرعت

توسط NEWSSHANS در 24 خرداد 1399

توسط FELICIA FONSECA

فلاگستاف Ariz. (AP) — یک قاضی فدرال در پایتخت کشور روز جمعه گفت او کار خواهد کرد به سرعت به ارائه حکم در مورد محور است که واجد شرایط برای coronavirus امداد کمک های مالی در کنار مجموعه ای از قبایل.

ایالات متحده منطقه قاضی Amit مهتا شنیده می شود بیش از سه ساعت از استدلال در مورد او مشخص می شود به عنوان به چالش کشیدن. او است که تصمیم گیری که آیا بومی آلاسکا شرکت ها که منحصر به فرد به دولت می توانید دریافت سهم از 8 میلیارد دلار در بودجه است که کنگره تصویب شده در مارس.

متعدد قبایل بومی آمریکا شکایت کرد که وزارت خزانه داری ایالات متحده که وظیفه به طور آهسته از پول می گویند.

مهتا در اوایل حکومت برای محدود کردن توزیع به قبیله ای دولت در حالی که او در واجد شرایط بودن سوال.

وزارت خزانه داری را فرستاده $4.8 میلیارد دلار در پرداخت به قبیله ای دولت بر اساس فدرال جمعیت داده های جمعیت و گفته است آن را شروع توزیع استراحت بعد از روز دوشنبه — به خوبی گذشته مهلت تعیین شده توسط کنگره است.

وکلای مدافع در جلسه سهشنبه برداشت به غیر از زبان موجود در Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند و جدا از تاریخ یک قانون فدرال که به قبایل توانایی ارائه خدمات مانند مراقبت های بهداشتی پلیس و مسکن به قبیله ای اعضا از طریق فدرال قرارداد.

وکیل به نمایندگی از قبایل گفت: کنگره در نظر گرفته شده این ویروس امداد پول برای رفتن به 574 قبایل که دارای رابطه سیاسی با دولت فدرال است. چرا که این شرکت ها نه به رسمیت شناخته شده بدن از دولت برای هر قبیله آنها واجد شرایط نیست, آنها استدلال کرد.

"آنها در هر سناریو قادر به رقابت با قبیله ای دولت برای منابع محدود" گفت: ناتالی Landreth.

Riyaz کانجی گفت: بومی آلاسکا شرکت راضی نیست یک بند در هند عزم خود معاونت آموزش و عمل برای به دست آوردن قراردادهای فدرال بدون مجوز از دولت های قبیله ای خود را.

وزارت دادگستری وکیل جیسون لینچ مخالفت کرد و گفت: مهتا که اگر قاضی می یابد حتی یکی از ده ها منطقه ای و ایجاد شرکت های واجد شرایط برای کمک های مالی همه باید واجد شرایط تلقی.

دنیل ولف یک وکیل به نمایندگی از برخی از شرکت های بزرگ با اشاره به یکی که او گفت: ارائه مراقبت از سلامت به بومیان آلاسکا در انکوریج منطقه با برکت کنگره و بدون بیان تصویب از همه دولت ایجاد کرد. که شرایط نادر است.

"حاکمیت روستاهای قبیله ای به سادگی نمی باید منابع به کار انجام می شود," او گفت:. "این کار از ANCs که چرا ANCs ایجاد شد."

در یک مورد مربوط به پنجشنبه مهتا رد یک درخواست از یک قبیله در کانزاس به توقف بیشتر توزیع بودجه به صورت قبیله ای سازمان ملل.

دشت باند Potawatomi ملت شکایت وزارت خزانه داری در اوایل این ماه این ادعا آن بود shortchanged در آژانس اولیه توزیع بودجه. قبیله که رزرو شمال از Topeka گفت: وزارت خزانه داری باید با تکیه بر قبیله خود ثبت داده ها به جای جمعیت داده ها از ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری است.

HUD داده ها نشان داد این قبیله تا به حال 883 شهروندان است. قبیله استدلال آن را باید دریافت $7.65 میلیون دلار بیشتر بر اساس آن ثبت رقم بیش از 4,840.

وزارت خزانه داری گفته است که با استفاده از HUD داده به دلیل آن که ارتباط با این مقدار پول قبیله ای دولت را صرف پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر. قبیله ای داده نمی تمایز بین اعضای که زنده و رزرو آژانس گفت.

مهتا گفت که او تا به حال هیچ صلاحیت بیش از این موضوع به دلیل کنگره به وزیر خزانه داری در اختیار نحوه توزیع بودجه.

"مراقبت عمل می کنند در نتیجه شامل هیچ قانونی ارجاع شده است که توسط آن به قاضی وزیر تصمیم به استفاده از HUD جمعیت مجموعه داده به عنوان مخالف به برخی دیگر" مهتا نوشت.

قاضی نیز ایراد گرفت قبیله برای پر کردن آن طرح دعوی در دادگاه بیش از یک ماه پس از وزارت خزانه داری گفت: این امر با استفاده از HUD اطلاعات پس از درخواست برای قبایل برای ارسال ثبت نام آمار و ارقام.

کارول Heckman یک وکیل برای دشت باند گفت: قبیله نمی با استفاده از HUD پایگاه داده و بلافاصله درک کنند وزارت خزانه داری روش. او گفت: گزارش توسط محققان دانشگاه هاروارد که به حفر HUD داده ها نشان داد قبیله آن کمتر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب