آخرین: اسپانیا می گوید مستند قرار داده و اشغال هتل در 'صفر'

توسط آسوشیتد پرس آخرین جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مس

توسط NEWSSHANS در 2 خرداد 1399

توسط آسوشیتد پرس

آخرین جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— در سراسر آمریکای لاتین و هند و پاکستان است.

— اسپانیا گزارش اشغال هتل در آوریل بود "صفر است."

— دولت بریتانیا می گوید کسانی که پرواز را به انگلستان را به خود منزوی برای 14 روز.

— بریتانیا استقراض دولت بازدید رکورد در ماه آوریل است.

___

مادرید — آخرین گزارش از ملی اسپانیا آمار موسسه تیره و تار می سازد خواندن برای کشور و بخش گردشگری.

گزارش منتشر شده روز شنبه گفت که در مارس اشغال هتل بود "صفر" به عنوان موسسات قفل شده است و با توجه به شیوع کروناویروس.

موسسه است که یک دولت در بدن منتشر شده ستون ها از صفر برای یک شب می ماند میانگین طول باقی می ماند و نرخ اشغال.

اسپانیا در اروپا دوم محبوب ترین مقصد توریستی, پس از فرانسه است.

___

لندن — دولت بریتانیا می گوید: مردم پرواز به انگلستان را به خود منزوی برای 14 روز و می تواند جریمه 1000 پوند ($1,220) اگر آنها موفق به پیروی.

دبیر خانه Priti پاتل را اعلام جزئیات قرنطینه برنامه ریزی در روز جمعه. دولت در حال حاضر گفته است که به احتمال زیاد برای شروع در اوایل ماه ژوئن اعمال خواهد شد برای ورود از همه جا به جز ایرلند است که دیرینه رایگان-جنبش توافق با انگلستان

وجود دارد به احتمال زیاد به معافیت برای برخی از مسافران از جمله كانون و پزشکان.

بریتانیا نیست که مرزها در بدترین شیوع کروناویروس و معرفی آن قرنطینه فقط به عنوان بسیاری از دیگر کشورهای اروپایی شروع به باز دوباره. خطوط هوایی هشدار داده اند که انگلیسی ها حرکت می داد و بیداد تلاش خود را برای بهبود یافتن از ویرانی ایجاد اغتشاش توسط pandemic مربوط به محدودیت های مسافرتی.

شده است وجود دارد همچنین سردرگمی در مورد انگلستان سیاست دولت در ابتدا گفت: آن را نمی خواهد به مردم اعمال می شود پس از رسیدن از فرانسه است. که باعث ملامت از اتحادیه اروپا که می خواهد یک سیاست هماهنگ در سراسر 27-ملت بلوک.

بریتانیا بعد گفت: فرانسه نمی خواهد معاف.

___

لندن — انگلستان استقراض دولت متورم به 62.1 میلیارد پوند ($75.7 میلیارد دلار) در ماه گذشته به عنوان برنامه به معنای کوسن ضربه از COVID-19 همه گیر ضربه کیف پول عمومی.

انگلستان دفتر آمار ملی انگلیس می گوید این رقم بالاترین برای هر ماه در ضبط.

در فایرفاکس نیز هشدار داد که برآورد آن می تواند به طور قابل توجهی اصلاح شده به عنوان کامل اثر وقوع واضح تر می شود.

مایکل Hewson از CMC Markets میگوید که "هیچ یک از این اعداد باید تعجب به کسی ... به هر کشور دیگری است که در همان قایق چکه کن."

او می گوید: انتظار می رود به رفتن و حتی بالاتر چون از خزانه رئیس Rishi Sunak تصمیم به گسترش یک برنامه برای furloughed کارکنان به سقوط.

___

THE HAGUE, Netherlands — صاحب یک کشتارگاه در شرق هلند می گوید که مقامات بهداشتی قرار داده اند 600 کارکنان در قرنطینه به مدت دو هفته پس از 45 کارگران آزمایش مثبت برای coronavirus.

این meatworks است در Groenlo نزدیک به مرز کشور هلند با آلمان است. مقامات در آلمان توافق در این هفته برای سرکوب شرایط کار در کشتارگاه پس از کشف خوشه COVID-19 موارد است.

رونالد Lotgerink مدیر عامل شرکت Vion گروه مواد غذایی که صاحب کشتارگاه گفت که او توسط عفونت. Vion بین المللی مواد غذایی شرکت با تولید مکان در هلند و آلمان.

"به عنوان یک مهم شرکت ما در زمان تمام اقدامات لازم برای اطمینان از حفاظت و سلامت کارکنان ما" Lotgerink در بیانیه ای گفت جمعه.

او اضافه کرد که این شرکت و گوشت بخش "باید یاد بگیرند از این سرعت و تغییر رفتار ما و به اشتراک گذاری است که با هر یک از دیگر."

___

کپنهاگ, دانمارک — دانمارکی سازمان دولتی که نقشه های گسترش coronavirus در دانمارک گفت: بین 0.5 درصد و 1.8 درصد از این کشور 5.8 میلیون نفر تا به حال COVID-19 عفونت با توجه به نتایج اولیه.

Statens سرم انستیتو یا شمسی گفت: این ارقام بر اساس 2600 نفر بودند که به صورت تصادفی انتخاب شده در دانمارک پنج شهرستانها و بودند که با توجه به ضد بدن آزمون باید "تفسیر با احتیاط بزرگ است."

"علاوه بر این که این ارقام را می توان به کل کرون جمعیت نیز می تواند تحت تاثیر قرار که آیا گروه های مختلف با الگوهای عفونت را انتخاب کنید و یا انتخاب کنید برای قبول این پیشنهاد را به آزمایش می شود" گفت: Steen Ethelberg که سران گروه پروژه پشت SSI مطالعه است.

او افزود که نتایج "بخش اول از تدریجی رول مطالعه" و نتایج بیشتر انتظار می رود در هفته های آینده.

او گفت: برای دریافت یک تصویر کامل از 6000 نفر "را به آزمایش می شود برای رسیدن به مطلوب دقت" در سراسر کشور.

دانمارکی رسانه ها با استناد به یک SSI گزارش توزیع به قانونگذاران تنها این باورند که این ویروس قدرت ممکن است در حال کاهش است.

دانمارک دستور مستند مارس 11 است و در هفته های اخیر به آرامی باز کرد تا جامعه با موزه و سینما بازگشایی و بیمارستان ها به سیم پیچ را coronavirus واحد است.

___

مسکو — روسیه گزارش کرده است که کمترین روزانه سنبله در coronavirus مرگ و میر در روز جمعه به مقامات بهداشت ثبت نام 150 نفر از مرگ در 24 ساعت گذشته در آوردن این کشور تلفات به 3,249.

روسیه نسبتا پایین مرگ و مير مطرح است ابرو در غرب با برخی از نشان می دهد که دولت این کشور ممکن است underreporting ویروس های مربوط به مرگ و میر و دستکاری آمار. مقامات روسیه به شدت آن را تکذیب می کند و نسبت به تعداد کم به اثربخشی اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش شیوع.

روسیه coronavirus caseload بیش از حد 326,000 روز جمعه با مقامات بهداشتی گزارش تقریبا 9,000 عفونت های جدید.

در اوایل این ماه رئیس جمهور ولادیمیر پوتین اعلام کرد به تدریج بلند مستند محدودیت و گفت که روسیه قادر به "کاهش بیماری همه گیر" و از آن زمان به صورت تدریجی بازگشایی. اکثریت قریب به اتفاق مناطق این کشور شده اند در مستند از مارس 30.

___

بروکسل — اتحادیه اروپا معاملات با بقیه جهان کاهش یافت و از 252 میلیارد یورو ($274.8 میلیارد دلار) به 228 میلیارد دلار ($248.6 میلیارد دلار) در ماه مارس در مقایسه با ماه اول سال به عنوان مستند اقدامات اجرا شده به منظور محدود کردن گسترش coronavirus نهفته در مبادلات بین المللی کالا.

با توجه به آمار و ارقام منتشر شده توسط بلوک دفتر آمار یوروستات ، ماشین آلات و وسایل نقلیه بخش بود به شدت ضربه با کاهش 20% اضافی-اتحادیه اروپا-صادرات بالغ بر 14 میلیارد یورو ($15.3 میلیارد دلار) در مقایسه با ماه ژانویه است. واردات وسایل نقلیه دیگر کالاهای تولیدی و محصولات انرژی نیز کاهش یافته است.

با وجود رکود صادرات مواد شیمیایی با این حال افزایش 4 درصد معادل چهار میلیارد یورو ($4.4 میلیارد دلار) به آژانس گفت.

___

NEW DELHI, India — هند گزارش کرده است 6,088 جدید کروناویروس موارد در 24 ساعت گذشته برای بزرگترین واحد-بعد سنبله افزایش این کشور تعداد کل عفونت به 118,447.

مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر رز به 3,583 در روز جمعه. بیش از 48000 نفر بهبود یافته اند, با توجه به وزارت بهداشت داده است.

ماهاراشترا باقی مانده بدترین تحت تاثیر دولت در هند با بیش از 41,000 موارد پس از آن اضافه شده بیش از 2000 عفونت های جدید برای مستقیم چهارم روز. تعداد مرگ و میر در کشور افزایش یافت به 1,454 بالاترین در کشور است.

هند 11-بسیاری از موارد در جهان است.

در سراسر کشور موج می آید جلوتر از "کالیبره" دوباره افتتاح پروازهای داخلی آغاز و تا روز دوشنبه.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی مقامات بهداشتی می گویند که آنها در حال بررسی امکان استفاده از آن به طور خودکار به اطلاع کاربران زمانی که آنها می آیند به افراد آلوده به ویروس coronavirus.

اما مقامات همچنین می گویند مشخص نیست که آیا بلوتوث مبتنی بر نرم افزار را به طور معنی داری افزایش این کشور تکنولوژی محور مبارزه با COVID-19 که در آن سلامت کارگران را به شدت استفاده می شود تلفن همراه اطلاعات کارت اعتباری ثبت و نظارت فیلم برای ردیابی و جداسازی ویروس های بالقوه حامل.

معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب گفت: آمریکا با تکنولوژی غول در یک پیام منتقل و از طریق کره جنوبی حامل تلفن همراه KT توصیه می شود که کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در نظر با استفاده از فن آوری خود را.

Lee Kang-ho دیگر وزارت بهداشت گفت: مسئولان بحث شد که آیا این برنامه می تواند مفید باشد اما افزود: "ما روش های anti-virus تلاش های متفاوت از روش ها و اهداف خود را دنبال بیش از وجود دارد."

این نرم افزار منتشر شده توسط اپل و گوگل — یک محصول از نادر همکاری بین صنعت و رقبا — متکی بی سیم با تکنولوژی بلوتوث به تشخیص زمانی که کسی که دانلود کرده این برنامه تا زمان صرف شده در نزدیکی یکی دیگر از برنامه که کاربر بعد از تست مثبت برای COVID-19.

پس از 2015 شیوع متفاوت coronavirus MERS کره جنوبی بازنویسی آن بیماری های عفونی قانون اجازه می دهد تا مقامات بهداشتی دسترسی سریع به بیش از یک طیف گسترده ای از اطلاعات شخصی هنگام مبارزه با بیماری های همه گیر که شامل پزشکی و کارت اعتباری ثبت و محل اطلاعات ارائه شده توسط پلیس و حامل تلفن همراه.

سلامت کارگران شده اند و با شور و نشاط با استفاده از این قدرت در حالی که انجام یک مهاجم آزمون-و-قرنطینه برنامه.

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل متحد-دبیر کل دوباره اصرار جناح در تضاد توجه به تماس خود را برای جهانی آتش بس برای کمک به مقابله با COVID-19 بیماری همه گیر.

در یک گزارش به شورای امنیت سازمان ملل پنجشنبه منتشر شد, آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ اشاره به بیش از 20 ، 000 شهروندان کشته و یا مجروح در 2019 حملات در 10 کشور — بیشتر و میلیون ها نفر از خانه های خود مبارزه می کنند. او گفت: این بیماری همه گیر است که "بزرگترین آزمایش جهان با آن روبرو" پس از سازمان ملل متحد تاسیس شد 75 سال پیش است و در حال حاضر شدید تاثیر بر تلاش برای حفاظت از غیرنظامیان به خصوص در جنگ متاثر از کشورهایی که ضعیف سیستم مراقبت های بهداشتی می شود غرق شده است.

U. N. رئیس گفت: حمایت خود را از 23 مارس آتش بس و درخواست از دولت های منطقه ای سازمان های مسلح و گروه های جامعه مدنی و افراد در سراسر جهان شده است "دلگرم کننده" است — اما او گفت: در بسیاری از موارد "چالش در اجرای آتش بس هنوز هم نیاز به بر طرف شود."

اشاره به این حادثه تلخ خود را تکرار کرد جهانی آتش بس گفت: "به عنوان جهان در برابر چالش های به یاد ماندنی از COVID-19 گیر نیاز به سکوت اسلحه نمی تواند حاد تر."

او صادر شده درخواست تجدید نظر در گزارش سالیانه خود به شورای امنیت در حمایت از غیرنظامیان که در آن او تاکید کرد که موثر ترین راه برای محافظت از آنها "است که برای جلوگیری از شیوع تشدید و تداوم و عود مسلح در تضاد است."

___

سیدنی — رهبران استرالیا پرجمعیت ترین دولت می گویند که آنها خواهد ملت را در بازگشایی اقتصاد افزایش حداکثر تعداد مشتریان رستوران صندلی می تواند از 10 به 50 آغاز ژوئن 1.

نیو ساوت ولز برتر Gladys Berejiklian گفت: جمعه رزرو خواهد بود محدود به احزاب از 10 نفر که تعداد مشتری در حال افزایش برای رستوران ها و کافه ها و بارها.

مشتریان خواهد شد را به حالت نشسته و هر یک باید اجازه داد چهار متر مربع (43 متر مربع) به صورت اجتماعی فاصله.

محدودیت های متفاوت در سراسر استرالیا هشت متحده و سرزمین های, اما, New South Wales, تنظیم اجازه می دهد تا اکثر مشتریان در رستوران ها.

استرالیا گزارش کرده است 7,081 موارد COVID-19 و 100 بیماران فوت کرده اند.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در وtinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب