ما مقامات بهداشتی معتقدند 20M آمریکایی که تا به حال ویروس

توسط ZEKE میلر و MARILYNN MARCHIONE واشنگتن (AP) — مقامات ایالات متحده بر این باورند به عنوان بسیاری از 20 میل

توسط NEWSSHANS در 5 تیر 1399

توسط ZEKE میلر و MARILYNN MARCHIONE

واشنگتن (AP) — مقامات ایالات متحده بر این باورند به عنوان بسیاری از 20 میلیون آمریکایی به قرارداد coronavirus نشان می دهد میلیونها نفر به ویروس و هرگز آن را می دانستند.

که نزدیک به 10 بار به عنوان بسیاری از عفونت به عنوان 2.3 میلیون نفر که تایید شده اند و می آید به عنوان برگ برنده دولت با این نسخهها کار برای tamp پایین در سراسر کشور نگرانی در مورد COVID-19 همه گیر که حدود ده متحده شاهد افزایش نگران کننده بوده است.

دولت همچنین به نظر می رسد به آن علمی کارشناسان قبل از عمومی بیشتر به عنوان آن را در تلاش برای کاستن از نگرانی در مورد بیماری همه گیر در حالی که متحده شروع بازگشایی. از اواسط ماه مارس زمانی که دولت شروع تأکید کرد که باید به اقتصاد در حال حرکت دوباره پانل کارشناسان بهداشت عمومی شده اند به مراتب کمتر قابل مشاهده از این بیماری همه گیر را اوایل هفته.

بیست میلیون عفونت به معنای حدود 6 درصد از ملت 331 میلیون نفر آلوده شده اند ترک اکثریت جمعیت هنوز هم مستعد ابتلا به این ویروس. قبلا مقامات در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها و ملت های عفونی-بیماری, متخصص, Dr. Anthony Fauci, باید گفت که به عنوان بسیاری از آنجا که 25 درصد از افراد آلوده ممکن است علائم.

جدید برآورد بر اساس CDC مطالعات انجام شده از نمونه خون جمع آوری شده در سراسر کشور. بسیاری از عفونت نمی شد در آزمایش اولیه زمانی که منابع محدود شد و مقامات فدرال و اولویت بندی تست برای کسانی که با علائم.

مقامات دولت با اشاره به اطلاعات جدید برای کاستن از نگرانی عمومی این ادعا که وجود دارد در حالی که قابل توجه بوده است خوشه آنها شیوع خوبی در دست است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که حاضر به پوشیدن ماسک صورت در عمومی شده است بازی کردن ویروس تهدید و اصرار دارد که به تازگی "این محو شدن آن را به محو دور."

ارشد مقامات دولت حفظ آنها تلاش برای به حداقل رساندن بحران بهداشت عمومی. اما آنها اصرار ملت بود به طور قابل توجهی متفاوت با ویروس در حال حاضر از زمانی که ایالات متحده در گذشته شاهد مشابه عفونت اعداد در اواسط ماه آوریل زمانی که تست زیرساخت های ضعیف تر بود. مقامات صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد این موضوع با صراحت.

از مقامات دولت را فراهم نمی کند و نتایج حاصل از آنها نمونه خون مجموعه و چند تن از کارشناسان مستقل گفت: روش ها و مکان های نمونه برداری کلید به تفسیر معنای خود را.

دکتر توماس Tsai, یک دانشگاه هاروارد سیاستگذاری سلامت محقق گفت: 20 میلیون معقول به نظر می رسد اما "بسیاری از این تخمین وجود داشته باشد در یک محدوده" و این مهم است که بدانید که چگونه گسترده شده است.

"این سخت است به این تفسیر فقط از یک شماره و بدون زمینه برای آن" مانند آنچه در مکان های نمونه برداری شد و این که آیا این واقعا یک تکه تصادفی از یک جمعیت و یا مناطق کم یا شيوع بالا است که می تواند انحراف نتایج.

با وجود phaseout روزانه کاخ سفید coronavirus جلسات دولت شده است از نزدیک نظارت بر داده ها در گسترش COVID-19 شده است و استقرار تیم از CDC برای شناسایی و بنیادی شیوع بیماری در سراسر کشور است.

یک دوجین متحده در هفته های اخیر دیده می شود نگران کننده چشم انداز مثبت در موارد جدید و همچنین در مهم تر اندازه گیری درصد موارد مثبت کشف شده در آزمون انجام شده است. هفت متحده دیده می شود بیش از 10 ٪ از آزمون دوباره مثبت است. و سخت خوشه در خورشید کمربند متحده را تحت پوشش خبری در روزهای اخیر به بهت و حیرت از مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت.

آنها نقطه به جای دقیقتر شهرستان در سطح داده ها نشان می دهد که مثبت نرخ بیش از 10 درصد در فقط 3 درصد از این کشور بوده است. در عین حال آنها اذعان دارند که برخی از مناطق با بیشترین نرخ انتقال به طور کلی پرجمعیت ترین نشان می دهد ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها می تواند زندگی در مناطق با خونتان عفونت.

به عنوان متحده بازگشایی دولت می گوید آن است تا فرمانداران و مقامات محلی برای تعیین چگونه به پاسخ به این خوشه. تگزاس ایران با رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت برای مثال توصیه می شود که اکثر ساکنان باقی می ماند خانه برای ایمنی خود را به عنوان دولت خود را می بیند عفونت ویروس افزایش در عمده مناطق مترو.

CDC تیم های دولتی مشغول به کار هستند برای ردیابی شیوع بیماری های جدید و تقویت اقدامات حفاظتی مانند اجتماعی فاصله و ماسک پوشیدن در سخت-آمار مناطق و به یاد جمعیت های آسیب پذیر را به شدید احتیاطی. دولت می گوید که تلاش ها کمک کرده اند آهسته عفونت های جدید در کارولینای شمالی و آلاباما جایی که آنها اعزام شده بودند در اوایل این ماه.

یکی از سخت-آمار مناطق ققنوس است که در آن تهمت برگزار می شود یک رویداد جمعه با هزاران نفر از شرکت کنندگان جوان, تقریبا تمام آنها در maskless.

مقامات می گویند که طبیعت از شیوع بیماری در حال حاضر متفاوت از سال پیش, زمانی که مرگ و میر صدر بیش از 1 ، 000 در هر روز برای هفته ها و بیمارستان کشیده شد ، فراتر از ظرفیت در سراسر کشور است. جدید افزایش موارد مثبت آنها گفت: گرفتن آنچه که شده است وجود دارد. آنها می گویند آن است که در حال حاضر نشان داده به این دلیل که ایالات متحده افزایش یافته است, تست و نظارت است.

در ضمن اطلاعات مرگ و میر به طور پیوسته کاهش یافته است که باید بستری شدن در بیمارستان در همه اما چند نقاط داغ.

به مقامات دولت که تقویت فرضیه خود را که میلیون ها نفر ندانسته به حال این ویروس در اوایل این سال است. از طریق اوایل مارس فدرال دستورالعمل اولویت بندی تست علامتی برای کسانی که در معرض یک مورد مثبت و کسانی که در معرض خطر محیط.

با تست به مراتب گسترده تر در حال حاضر مقامات بر این باورند 50 درصد از موارد جدید در فلوریدا و تگزاس در میان افراد سنین 35 یا جوان و بسیاری از آنها بدون علامت است.

کاخ سفید حذف متحده با محدود گسترش COVID-19 مانند هاوایی و وایومینگ از فهرست خود را از مکان های از نگرانی های وجود خود را در درصد بالا را افزایش می دهد چرا که آنها در حال دیدن فقط چند ده نفر.

ایالات متحده در حال آزمایش حدود 500.000 بیماران در هر روز. بر اساس سرانه ایالات متحده رای می افتد در پشت چند کشور دیگر از جمله اسپانیا و استرالیا و روسیه و ایسلند با توجه به آمار و ارقام از دانشگاه جانز هاپکینز.

هیچ اجماع علمی در رای از تست مورد نیاز برای کنترل این ویروس. اما بسیاری از کارشناسان می گویند آمریکا باید تست حدود 1 میلیون تا 3 میلیون نفر روزانه به گرفتن موارد جدید و جلوگیری از flareups. مقامات دولت گفت: آنها انتظار دارند که قادر به اجرای 20-40 میلیون آزمون در هر ماه آغاز این سقوط.

تست محدود آزمایشگاهی, لوازم مورد نیاز برای اجرای آزمون بلکه عدم تقاضا برای آزمون در برخی از مناطق.

___

Marchione گزارش از میلواکی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن