ما فرستاده تدافعی جلو با مشکل طالبان صلح

توسط KATHY GANNON اسلام آباد (AP) — واشنگتن فرستاده به افغانستان تاکید شنبه منافع اقتصادی مذاکرات صلح با طالبا

توسط NEWSSHANS در 14 تیر 1399

توسط KATHY GANNON

اسلام آباد (AP) — واشنگتن فرستاده به افغانستان تاکید شنبه منافع اقتصادی مذاکرات صلح با طالبان جعل جلوتر با یک توافق است که در اجرا به موانع سیاسی هر دو در ایالات متحده و منطقه ای.

زلمای خلیل زاد بود بسته بندی تا یک هفته سفر که شامل توقف در ازبکستان پاکستان و دولت های خلیج فارس از قطر که در آن طالبان مذاکره کنندگان مستقر هستند.

ایالات متحده امضا قرارداد صلح با طالبان در ماه فوریه به پایان 19 سال از جنگ در افغانستان است.

خلیل زاد به دنبال استرس منافع اقتصادی مذاکرات صلح در طول تور خود را. در یک سری از توییت شنبه اولیه ایالات متحده در ایران گفت که او تا به حال ملاقات با قطر سرمایه گذاری های قدرت با طالبان مذاکره کننده ارشد ملا عبدل غنی از دولت های خلیج فارس را پایتخت قطر ،

"ما توافق کردند که برنامه های توسعه در حمایت از صلح هرگز نمی تواند شروع خیلی زود" خلیل زاد است.

اما واشنگتن به تازگی تبدیل شدن به درگیر در یک اختلاف بیش از گزارش های اطلاعاتی است که روسیه پرداخت پول به شورشیان با لینک کلیک کنید برای طالبان برای کشتن آمریکایی و سربازان ناتو.

هویت شورشیان که در زمان فضل پول است که هنوز هم مبهم اما این پرداخت باید ترسیم شده برای یک افغانستان مواد مخدر خداوند رحمت الله عزیزی که در مسکو زندگی می کنند به گفته مقامات افغان صحبت کرد که با آسوشیتد پرس.

مقامات گفت: پول تحویل داده شد از طریق عزیزی برادر وحیدالله که رفتن برای کسانی که تسهیل حمله به نیروهای ایالات متحده.

نیویورک تایمز برای اولین بار گزارش اطلاعاتی ایالات متحده این ادعا پرداخت نموده و همچنین عزیزی دخالت.

اضافه شده به قطعیت و تاخیر چرخش در اطراف ایالات متحده آمریکا-طالبان صلح پنتاگون منتشر شد گزارش روز چهارشنبه که سوال طالبان تعهد برای پایان دادن به روابط خود با القاعده است. مذاکرات صلح خواستار طالبان به مبارزه با سازمان های تروریستی و اطمینان از افغانستان را نمی توان دوباره برای حمله به منافع آمریکا یا متحدان آن است. منتقدان این قرارداد می گویند که نظامیان نمی توان اعتماد کرد.

سخنگوی طالبان Zabihullah مجاهد رد تماس ها با القاعده در شبه قاره هند گفت: حکومت متعهد به قرارداد صلح.

Khalizad سوار در تور خود را از این منطقه هفته گذشته حتی به عنوان نرخ coronavirus عفونت در ایالات متحده افزایش یافت و کشور در سراسر جهان تلاش می کند با خطرات ناشی از دوباره باز کردن. او در سفر به افغانستان با استناد به خطرات ناشی از این بیماری همه گیر و به جای آن برگزار شد ویدئو کنفرانس تلفنی با رئیس جمهور اشرف غنی و دولت او شریک عبدالله عبدالله.

وزیر امور خارجه پاکستان شاه محمود قریشی آزمایش مثبت برای COVID 19, فقط 48 پس از دیدار با با خلیل زاد. هر دو تا به حال شده است در تصویر با پوشیدن ماسک در طول جلسه خود را در روز چهارشنبه در پاکستان از اسلام آباد

قریشی گفت: او یک تب در روز جمعه و آزمایش مثبت به ویروس. اما او وعده داده شده به "انجام" وظایف رسمی خود را از خانه.

حتی به عنوان خلیل زاد باد تا آخرین ماموریت دیپلماتیک وجود نداشت و تاریخ های مهم داخل افغانستان مذاکرات را که طالبان با دولت افغانستان و دیگر بازیگران محلی. خلیل زاد به نام برای حل و فصل سریع مسائل برجسته بنابراین کسانی که مذاکرات می تواند آغاز خواهد شد.

تا به حال بزرگترین مانع شده است آزادی زندانیان. مذاکرات صلح به نام برای دولت افغانستان به رایگان از 5000 طالبان زندانی در پاکستان آزاد از 1000 پرسنل دولتی. تا کنون دولت آزاد 3,500 و طالبان حدود 700.

غنی در اوایل این هفته پیشنهاد کرد که دولت او تا به حال یک مشکل با برخی از نام طالبان را از لیست زندانیان منتشر خواهد شد و گفت: اسم های مشابه دیگر داده می شود.

بعید به نظر می رسد که طالبان را قبول کند هر کسی که در لیست توافق در مذاکرات با ایالات متحده

سهیل شاهین طالبان سیاسی سخنگوی در دوحه به نام دولت افغانستان دلایل تاخیر در زندان منتشر شده "ساختگی بهانه" و دلیل تاخیر در آغاز به داخل افغانستان شد.

همانطور که از شنبه, افغانستان ثبت 32,600 عفونت کروناویروس اما بین المللی سازمان های غیر دولتی می گویند نرخ بسیار بالاتر است و باید هشدار داد که این کشور جنگ زده سیستم بهداشت و درمان خطرات فروپاشی است.

به ظاهر نشان دهنده عدم امکانات بهداشتی در افغانستان برای مقابله با این ویروس غنی فرستاده ویژه برای توسعه اقتصادی, Yosuf Ghaznafar رفت به ترکیه زمانی که او بیمار شد با COVID-19. روز جمعه او از این بیماری با توجه به بیانیه ای از ریاست جمهوری است. Ghaznafar ارشد اکثر افغان رسمی به مرگ از ویروس.

افغانستان تا کنون ثبت شده 826 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

_____

آسوشیتد پرس نویسنده رحیم Faiez در افغانستان کمک به این گزارشtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن