سفیر آمریکا در آلمان استعفا از پست معاون غرفه در

برلین (AP) — سفیر آمریکا در آلمان از پست خود استعفا داد و در وزارت امور خارجه پس از دو سال در این کار است. ریچ

توسط NEWSSHANS در 13 خرداد 1399

برلین (AP) — سفیر آمریکا در آلمان از پست خود استعفا داد و در وزارت امور خارجه پس از دو سال در این کار است.

ریچارد Grenell ارسال شده در اخبار در اواخر روز دوشنبه در Instagram account بدون نشان می دهد آنچه که او برنامه ریزی شده به انجام بعدی.

در حالی که هیچ دلیلی برای داده شد Grenell استعفای آن شده است به طور گسترده ای این باورند که او ممکن است عضویت رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام Grenell سفیر آلمان در مارس سال 2018 است. او به سرعت بسیاری در آلمان با او صریح views — اغلب از طریق رسانه های اجتماعی — هر چند مقامات آلمانی تا حد زیادی برگزار شد به انتقاد از خود و متحدان آن فرستاده.

یک سخنگوی سفارت آمریکا در برلین گفت که در همراهی با عمل طبیعی معاون رئیس ماموریت رابین Quinville را تبدیل به کاردار تا سفیر جدید تایید شده است.

Quinville پیوست U. s. خدمات دیپلماتیک در سال 1988 با ایستگاه از جمله وین و بروکسل قبرس لندن و بغداد.

"ایالات متحده ماموریت در آلمان همچنان به کار در این دولت اولویت های سیاست خارجی گفت:" سفارت سخنگوی یوسف Giordono-Scholz.

در میان Grenell را اولویت در تلاش بود که در آلمان به صرف بیشتر در دفاع و در راستای ناتو وعده سرکوب و مخالفت با ساخت یک خط لوله آوردن گاز طبیعی روسیه به آلمان است.

پی در پی ایالات متحده به دولت را اعتراض به جریان نورد 2 خط لوله و گفت: این خطرات ساخت اروپا بیشتر وابسته به گاز روسیه و در نتیجه شمار یک تهدید امنیتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن امضا لایحه در مجلس سنا در سال گذشته اجازه می دهد برای درگیر با عروق گذاری خط لوله زیر دریای بالتیک است.

Grenell شنود گذاشته شد در ماه فوریه برای تبدیل شدن به بازیگری مدیر اطلاعات ملی. تصمیم این بود که گفت که او فاقد تجربه لازم است.

ماه گذشته سنا به عنوان مدیر اطلاعات ملی موفقیت Grenell که باقی مانده است .

Grenell گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده او را با یک ترک هدیه دوشنبه — کابینه صندلی او استفاده می شود در حالی که به طور خلاصه خدمت به عنوان سرپرست و مدیر اطلاعات ملی.

"'بازیگری' اعضای کابینه نمی تواند صندلی اما رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از من خواست به معدن به دلیل, به عنوان او گفت: "شما اولین آشکارا گی, کابینه, وزیر, و آن را یک معامله بزرگ'" Grenell نوشت.



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب