ایالات ارسال اخراج اعلامیه های نزدیک به نیمی از ما کارکنان

توسط دیوید KOENIG هواپیمایی متحده را ارسال اخراج هشدار به 36,000 کارکنان – نزدیک به نیمی از آن در آمریکا کارکن

توسط NEWSSHANS در 18 تیر 1399

توسط دیوید KOENIG

هواپیمایی متحده را ارسال اخراج هشدار به 36,000 کارکنان – نزدیک به نیمی از آن در آمریکا کارکنان در روشن ترین سیگنال در عین حال چگونه عمیقا شیوع ویروس است که صدمه زدن به صنعت هواپیمایی.

چشم انداز برای یک بازیابی در سفر هوایی اتحاد dimmed فقط در دو هفته گذشته به عنوان عفونت افزایش نرخ در بسیاری از ایالات متحده و برخی از ایالت های اعمال شده جدید قرنطینه مورد نیاز است.

ایالات مقامات گفت که آنها هنوز هم امیدوارم که به منظور محدود کردن تعدادی از اکتبر اخراج با ارائه زود هنگام بازنشستگی و 36,000 شماره بدترین سناریو مورد. این اعلامیه در حال ارسال به کارکنان این ماه به معنای مطابق با 60 روز هشدار جلوتر از توده کاهش شغل.

این furloughs شامل 15,000 مسئولین پرواز 11,000 خدمات به مشتریان و دروازه عوامل 5,500 کارگران تعمیر و نگهداری و 2,250 خلبانان.

"ایالات هواپیمایی بینی کردند اعداد یک فروشي, اما آنها همچنین ارزیابی صادقانه ما دیده ایم در دولت از این صنعت گفت:" سارا نلسون رئيس جمهور از انجمن از خدمه پرواز. "این بحران کوتوله دیگران در تاریخ هوانوردی و هیچ پایانی در چشم."

اگر ایالات حمل از طریق در اعلامیه furloughs خواهد اثر را بر روی و یا در مدت کوتاهی پس از اکتبر. 1. ایران نمی تواند اخراج کارگران قبل از آن به عنوان یک بیماری از 5 میلیارد دلار در حقوق و دستمزد فدرال کمک آن شروع به دریافت این بهار.

خدمه پرواز' اتحادیه و دیگر شرکت هواپیمایی کار گروه های لابی در کنگره به تصویب یکی دیگر از $25 میلیارد دلار در سال حقوق و دستمزد کمک به محافظت از شغل از طریق ماه مارس آینده. اما یک مقام ارشد ایالات اجرایی ابراز تردید است که کنگره را تایید هزینه در انتخابات سال است.

"ما احساس می کنیم می توانید تعداد بیشتری حمایت دولت برای زنده ماندن" گفت: این مقام که صحبت می کرد به خبرنگاران خواست نامش فاش نشود.

ایالات مدیران گفت: اعلامیه های تحت پوشش 45% از خطوط هوایی ایالات متحده کارکنان. یکی دیگر از 1300 مدیریت و کارکنان پشتیبانی خواهد بود گذاشته Oct. 1 ، المللی از جمله کارکنان ایران دارای نیروی کار مورد 95,000.

مسافرت هوایی سقوط حدود 95% از 1 مارس تا اواسط آوریل و سپس شروع به بازیابی کند. تعدادی از ایالات متحده مسافران هوایی در اطراف ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته به بالاترین سطح خود از اواسط ماه مارس بود اما هنوز هم حدود 70% از یک سال پیش.

در هفته های اخیر تعداد موارد گزارش شده از COVID-19 تا حدود دو برابر و به حدود 50000 در روز است. نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات و شیکاگو اعلام کرده اند که افراد پس از رسیدن از کشورهای با میزان عفونت را به قرنطینه پرتاب جدید موانع به سفر.

ایالات ترافیک در آن به توپی در نیوآرک نیوجرسی سقوط کرده است عمیق تر از بقیه شبکه خود را پس از آن قوانین قرنطینه اعلام شد.

مدیران شرکت های هواپیمایی دیگر پیش بینی کرده اند که شرکت های خود را خواهد شد بسیار کوچکتر با کارکنان کمتر در ماه اکتبر. خطوط هوایی دلتا به تازگی گفت که کارکنان آن را ارسال اخراج اعلامیه به بیش از 2500 از آن 14,000 خلبانان.

___

دیوید Koenig را می توان در رسید www.twitter.com/airlinewritertinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب