انگلستان بیکاری افزایش 'سریعتر از رکود بزرگ'

توسط پان PYLAS لندن (AP) — تعداد زیادی از مردم در انگلستان ادعا مربوط به مزایای افزایش ماهانه 23.3% در ماه مه

توسط NEWSSHANS در 27 خرداد 1399

توسط پان PYLAS

لندن (AP) — تعداد زیادی از مردم در انگلستان ادعا مربوط به مزایای افزایش ماهانه 23.3% در ماه مه به 2.8 میلیون, با توجه به آمار و ارقام رسمی منتشر شده روز شنبه که به احتمال زیاد دست کم گرفتن تلفات سنگین در بازار کار از coronavirus مستند.

دفتر آمار ملی انگلیس اعلام کرد به اصطلاح مدعی تعداد که شامل هر دو افرادی که کار بر روی کاهش درآمد و یا ساعت و کسانی که در واقع بیکار بود 125.9 درصد بالاتر از در ماه مارس ماه است که مستند محدودیت های تحمیل شده بود.

آمار آژانس نیز گفت: تعداد زیادی از مردم در حقوق و دستمزد کاهش 2.1% یا 612,000 بین مارس و مه.

"اگر بحران بهداشت عمومی این است که فقط شروع به سهولت امروز آمار و ارقام نشان می دهد که بحران بیکاری است تنها در آغاز گفت:" تونی ویلسون مدیر موسسه اشتغال و مطالعات.

ویلسون گفت که بیکاری در حال افزایش است سریعتر از زمان رکود بزرگ در دهه 1930 و تنظیم شده است به بالای 3 میلیون در این تابستان.

واقعی افزایش بیکاری خواهد شده اند بسیار بالاتر نبود برای دولت بریتانیا را حفظ طرح آن پرداخت شده است بخش بزرگی از حقوق بیش از 9 میلیون نفر است.

بسیاری از شرکت ها برگزار شد از برش شغل در طول این مستند به عنوان یک نتیجه از این طرح که بر اساس آن دولت می پردازد تا 80 درصد از حقوق کارگران حفظ تا 2500 پوند ($3,150) در ماه است.

رئیس خزانه داری Rishi Sunak گفته است که از ماه اوت شرکت را مجبور به شروع به ساختن کمک به حقوق کارگران است که باقی می ماند اما کار نمی کند که این طرح را دو ماه بعد.

که نگرانی که بریتانیا را ببینید سنبله بزرگ در نرخ بیکاری رسمی که بود در 3.9% در ماه آوریل است. دولت آمار و ارقام سه شنبه منتشر شد نشان داد که 9.1 میلیون شغل شده اند furloughed تحت این طرح با 1.1 میلیون کارفرمایان در هزینه به دولت 20.8 میلیارد پوند ($26 میلیارد دلار).

برخی از کسانی که furloughed کارگران را بازگشت به شغل خود را در روز دوشنبه به عنوان یک نتیجه برای اولین بار در نزدیک به سه ماه.

روشن است که هر کس نمی خواهد قادر به sidle بازگشت به شغل خود را با توجه به این که بسیاری از شرکت ها به احتمال زیاد به سینه به عنوان یک نتیجه از این مستند. آمار و ارقام هفته گذشته نشان داد که به تنهایی.

اتحادیه های کارگری و کارفرمایان خواستار حمایت بیشتر از دولت است. Sunak است انتظار برای اعلام یک محرک های مالی در هفته های آینده.

"آمار بیکاری به طور یکنواخت در سراسر جامعه و برگ زخم است که آخرین نسل" گفت: Matthew Percival, مدیر, مردم و مهارت در کنفدراسیون صنعت بریتانیا. "فوری اولویت باید ایجاد فراگیر مشاغل امروز توسط توربو شارژ پایدار صنایع از فردا."

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreaktinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن