انگلستان تاخیر پست-Brexit مرز چک به عنوان ویروس, انتقاد شدید اقتصاد

توسط جیل بی قانون و ساموئل PETREQUIN لندن (AP) — دولت بریتانیا روز جمعه گفت آن را به تاخیر می اندازد در آوردن

توسط NEWSSHANS در 23 خرداد 1399

توسط جیل بی قانون و ساموئل PETREQUIN

لندن (AP) — دولت بریتانیا روز جمعه گفت آن را به تاخیر می اندازد در آوردن کامل مرز چک در محصولات آینده از اتحادیه اروپا برای کاهش فشار بر روی کسب و کار با چکش توسط coronavirus بیماری همه گیر. اما در انگلستان یک بار دیگر رد کرد تاخیر در آن کامل اقتصادی با شکستن بلوک فراتر از پایان این سال است.

در Jan. 31 اما همچنان بخشی از آن بازار واحد برای تجارت و دیگر ساختارهای اقتصادی در طول یک دوره گذار است که طول می کشد تا دسامبر. 31. پس از آن, انگلیسی, شرکت های تجاری با اتحادیه اروپا روبرو خواهد شد, آداب و رسوم چک مرز بازرسی و — مگر در مواردی وجود دارد یک تفاهم — تعرفه.

بلوک است و انگلستان بزرگترین شریک اقتصادی, حسابداری برای حدود نیمی از بریتانیا تجارت است. در ماه فوریه دولت انگلیس اعلام کرد که نیاز به بازرسی و آداب و رسوم اعلان شروع در ماه ژانویه است.

اما روز جمعه دولت گفت: مرز چک خواهد بود معرفی شده در مراحل. واردکنندگان ترین کالا قادر خواهید بود برای به تاخیر انداختن ارسال آداب و رسوم اعلان و یا پرداخت تعرفه ها تا شش ماه اگر چه آنها را مجبور به نگه داشتن آداب و رسوم ، از جولای سال 2021 معامله گران را کامل اعلامیه ها و پرداخت تعرفه ها در نقطه ای از واردات.

دولت تخمین می زند که کسب و کار خواهد شد که برای پر کردن 200 میلیون آداب و رسوم اشکال از یک سال و تحت قوانین جدید.

دولت همچنین اعلام کرد 50 میلیون پوند (63 میلیون دلار) برای کمک به راه اندازی یک مرز جدید صنعت برای مقابله با تجارت نوار قرمز از جمله کارگزاران گمرک و حمل و نقل حمل و نقل. بریتانیا می گوید آن را خواهد ساخت جدید گمرک و مرز امکانات برای همه چک -- یک فرایند است که مجموعه ای با این بیماری همه گیر.

از تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس. دفتر آمار ملی انگلیس روز جمعه گفت که فعالیت های اقتصادی کاهش 20.4% در ماه آوریل اولین ماه کامل بعد از یک مستند در سراسر کشور معرفی شد و به سرعت گسترش ویروس.

تمام مناطق از اقتصاد ضربه شد در طول سال به ویژه در میخانه, آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و خرید و فروش ماشین. ماه-در-ماه کاهش بی سابقه بود و اضافه کرد که هنوز هم قابل توجه 5.8% کاهش در ماه مارس به معنی اقتصاد انگلستان در حدود 25% کوچکتر از آن بود که در ماه فوریه است.

انگلستان و بلوک در حال تلاش برای مذاکره تجارت آزاد برای مقابله با لگد در پس از آن اما مذاکرات متوقف شده در میان گسترده ای تفاوت بیش از مسائل کلیدی از حقوق ماهیگیری به قوانین رقابت.

نخست وزیر بوریس جانسون است که با توجه به برگزاری مذاکرات با اتحادیه اروپا رئیس Ursula von der Leyen و دیگر مقامات بالای بلوک توسط تماس تصویری روز دوشنبه در یک پیشنهاد .

بریتانیا قویا رد کرد به دنبال یک فرمت به دوره گذار بود که مجاز تحت یک انگلستان-اتحادیه اروپا طلاق توافق بالا بردن چشم انداز یک "هیچ معامله خروج است که بسیاری از کسب و کار می گویند می تواند ویرانگر باشد.

کمیسیون اتحادیه اروپا و معاون رئیس جمهور Maros Sefcovic گفت: بریتانیا مایکل گوو وزیر مسئول مبارزه با تروریسم در اروپا آماده سازی "نمی تواند واضح تر" وجود دارد خواهد بود یک فرمت اگر چه اتحادیه اروپا آماده بود به اعطای یک. Sefcovic و گوو co-ریاست اتحادیه اروپا-انگلیس کمیته مشترک جلسه در روز جمعه.

"او توضیح داد که این وعده که داده شد به شهروندان در مبارزات انتخاباتی خود و همچنین نخست وزیر (بوریس) جانسون بود بسیار صریح و روشن در مورد این موضوع" Sefcovic گفت.

گوو گفت: "ما مطلع اتحادیه اروپا امروز که ما نمی خواهد تمدید دوره گذار است."

مخالفت سیاستمداران در بریتانیا را محکوم کرد امتناع دولت به دنبال توسعه. رهبران اسکاتلند و ولز Nicola Sturgeon و علامت Drakeford گفت: در نامه ای به جانسون که "خروج از دوره انتقال در پایان سال خواهد بود فوق العاده بی پروا."

صحبت کردن در یک کنفرانس مطبوعاتی Sefcovic گفت: برخی از نتایج مثبت به دست آمد و طی روز جمعه در نشست اما اصرار داشت هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار را به انجام.

در مورد مرز چک Sefcovic گفت: اتحادیه اروپا مصمم است برای محافظت از خود را تنها در بازار اتحادیه گمرکی و منافع مالی.

او گفت بریتانیا بود و در عین حال به ارائه جزئیات بیشتر در مورد چگونه آن را پیاده سازی یک توافق بین دو طرف به اطمینان حاصل شود که مرز بین عضو اتحادیه اروپا ایرلند و بریتانیا و شمال ایرلند نگه داشته شد از گمرک پست ها و موانع دیگر.

این توافق به طور موثر نگه می دارد ایرلند شمالی در داخل اتحادیه اروپا را در قلمرو آداب و رسوم و نیاز به برخی از بررسی بر روی محصولات در حال حرکت بین ایرلند شمالی و بقیه از انگلستان — سیاسی موضوع حساس است که دولت بریتانیا تمایلی به بحث در مورد.

"ما نیاز به حرکت از آرمان به عملیات و سریع" Sefcovic گفت.

___

Petrequin گزارش از بروکسل.

___

دنبال AP را Brexit پوشش: https://apnews.com/Brexittinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب