امارات متحده عربی مدارگرد مریخ راه اندازی از ژاپن به تعویق افتاد آب و هوا

توسط MARI یاماگوچی توکیو (AP) — شروع از امارات متحده عربی' مدارگرد مریخ به تعویق افتاد تا روز جمعه به دلیل بدی

توسط NEWSSHANS در 24 تیر 1399

توسط MARI یاماگوچی

توکیو (AP) — شروع از امارات متحده عربی' مدارگرد مریخ به تعویق افتاد تا روز جمعه به دلیل بدی آب و هوا در ژاپن راه اندازی سایت.

این مدارگرد به نام امل یا امید است که جهان عرب برای اولین بار بین سیارهای ماموریت. راه اندازی برنامه ریزی شده بود در روز چهارشنبه از Tanegashima مرکز فضایی ها در جنوب ژاپن, اما, امارات متحده عربی, ماموریت تیم اعلام کرد موکول تاریخ در توییتر.

صنایع سنگین میتسوبیشی' H-IIA موشک را حمل امارات متحده عربی و صنعت به فضا است. میتسوبیشی راه اندازی رسمی کیجی سوزوکی گفته بود روز دوشنبه به تعویق افتادن ممکن بود به عنوان متناوب رعد و برق و باران پیش بینی شد بیش از چند روز آینده.

باران سنگین کاهش یافته است برای بیش از یک هفته در مناطق زیادی از ژاپن باعث رانش زمین و سیل و کشته شدن بیش از 70 نفر که اکثر آنها در جنوب اصلی جزیره کیوشو.

امید است مجموعه ای برای رسیدن به مریخ در ماه فوریه 2021 سال امارات متحده عربی جشن 50 سال پس از شکل گیری آن است. موفق امید ماموریت خواهد بود یک قدم بزرگ برای نفت وابسته به اقتصاد به دنبال آینده در فضا است.

امیدوارم که حمل سه ابزار برای مطالعه جو فوقانی و نظارت بر تغییرات آب و هوایی و برنامه ریزی شده است که به دور سیاره سرخ به مدت حداقل دو سال.

امارات ماموریت مریخ مدیر پروژه عمران شرف که پیوست روز دوشنبه جلسه از دبی گفت: این ماموریت با ارائه یک نمایش کامل از جو مریخ در طول فصول مختلف سال برای اولین بار.

دو دیگر مریخ ماموریت برنامه ریزی شده در روزهای آینده توسط ایالات متحده و چین است. ژاپن خود مریخ ماه ماموریت برنامه ریزی شده در سال 2024.

___

دنبال کردن Mari یاماگوچی در توییتر درtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب