ایالات متحده در نظر اخراج همه CCP اعضای

نیویورک تایمز گزارش داد در 15 ژوئیه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به ممنوعیت سفر در تمام چینی حزب کمون

توسط NEWSSHANS در 8 مرداد 1399

نیویورک تایمز گزارش داد در 15 ژوئیه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به ممنوعیت سفر در تمام چینی حزب کمونیست (CCP) و اعضای خانواده خود که جلوگیری از آنها را از ورود به ایالات متحده است. هنگامی که خبر پیشنهاد بیرون آمد حجم جستجو در گوگل برای عبارت "ترک CCP" افزایش یافت. در جولای 16, بسیاری از شهروندان چینی رفت و به ترک CCP مرکز خدمات مستقر در نیویورک به درخواست یک گواهی برای اثبات که آنها را به قطع روابط با CCP برای جلوگیری از دخیل به عنوان یک عضو.

دولت ایالات متحده در میان پیش نویس به دستور ریاست آن را اشاره به مقررات در قانون مهاجرت و ملیت (INA) است که سبب جمهور برای جلوگیری از شهروندان خارجی که تلقی "مخل به منافع ایالات متحده" از سفر به ایالات متحده است. همان ماده در قانون مهاجرت و ملیت مورد استفاده قرار گرفت در سال 2017, سفر بان کی مون در چند عمدتا از کشورهای مسلمان.

The U.S. government is in the midst of drafting the presidential order that will make reference to regulations in the Immigration and Nationality Act. (Image: pixabay / CC0 1.0)

دولت ایالات متحده در میان پیش نویس به دستور ریاست آن را اشاره به مقررات در قانون مهاجرت و ملیت. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

این سفارش ریاست جمهوری, اگر اجرا خواهد اجازه دولت آمریکا برای لغو روادید از CCP و اعضای خانواده خود را که در حال حاضر اقامت در ایالات متحده منجر به اخراج خود را. نیز وجود دارد اقداماتی را برای محدود کردن اعضا از افراد ارتش آزادی بخش و مدیران شرکت های دولتی از ورود به ایالات متحده است.

نیویورک تایمز مقاله همچنین اعلام کرد که علاوه بر ممنوعیت اعضای CCP از ورود به آمریکا از مقامات کاخ سفید وزارت امور خارجه ایالات متحده و وزارت امنیت داخلی ایالات متحده نیز بحث در مورد برنامه های اضافی را به بان کی مون سرزمین اصلی چین از سفر به ایالات متحده است.

There are also measures to restrict members of the People’s Liberation Army and executives of state-owned enterprises from entering the United States. (Image: Screenshot / YouTube)

نیز وجود دارد اقداماتی را برای محدود کردن اعضا از افراد ارتش آزادی بخش و مدیران شرکت های دولتی از ورود به ایالات متحده است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

اعضای ستاد از ترک CCP مرکز خدمات در نیویورک گزارش شده است که به عنوان به زودی به عنوان مرکز افتتاح شد صبح روز جولای 16, چینی, مردم از سراسر کشور به نام مرکز درخواست مجوز ترک CCP." آنها به اتفاق آرا گفت: این مرکز که آنها را دیدم اخبار از ایالات متحده پیشنهاد برای تحمیل ممنوعیت سفر در CCP اعضا و خانواده های آنها و همچنین اخراج کسانی که در حال حاضر در کشور است. در پاسخ بسیاری احساس کردند که این امر می تواند عاقلانه برای به دست آوردن گواهی برای جلوگیری از دخیل به عنوان CCP عضو.

ترجمه شده توسط Chua سال قبل از میلاد و ویرایش شده توسط Michael Segarty

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

مقامات ایالات متحده صحبت کردن مجبور برداشت عضو از مذهبی زندانیان در چین


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب