آمریکا چین را متهم سرقت COVID-19 تحقیقات

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت محکوم پکن تلاش به سرقت آمریکایی COVID-19 پژوهش است. وزیر امور خارجه مایک Pompeo خوا

توسط NEWSSHANS در 4 خرداد 1399

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت محکوم پکن تلاش به سرقت آمریکایی COVID-19 پژوهش است. وزیر امور خارجه مایک Pompeo خواستار آن شدند که حزب کمونیست چین متوقف کردن تلاش های سرقت است.

سرقت تحقیقات

Pompeo را ملامت شرح زیر است وزارت امنیت داخلی امنیت سایبر و زیرساخت های آژانس امنیت (CISA) و اف بی آی هشدار که نشان داد که سایبر بازیگران مرتبط با چین شد دسترسی به IP و بهداشت عمومی اطلاعات مربوط به درمان و واکسن و تست گزارش مربوط به COVID-19. این دو سازمان هشدار داد ایالات متحده اشخاص انجام تحقیقات در CCP coronavirus برای افزایش امنیت سایبر به طوری که برای حفظ تحقیقات مواد و دور از هکرها.

سازمان ها توصیه می شود کارکنان به پچ سیستم را به برق وصل آسیب پذیری بحرانی و به طور فعال در اسکن برنامه های کاربردی وب برای هر نشانه ای از دسترسی های غیر مجاز و یا غیر طبیعی فعالیت است. کاربرانی که در این نمایشگاه فعالیت غیر معمول در دسترسی به اطلاعات باید به حالت تعلیق درآمد. جان Hultquist مدیر ارشد تجزیه و تحلیل در Mandiant تهدید هوش اظهار داشت که اطلاعات مربوط به COVID-19 تبدیل به اولویت برای سازمان های اطلاعاتی در سراسر جهان است. چنین دولتی و سازمان های بخش خصوصی باید انتظار حملات تهاجمی در شبکه خود را.

ایالات متحده اشخاص انجام تحقیقات در coronavirus هشدار داده شده است برای افزایش امنیت سایبر خود را برای حفاظت از تحقیقات خود مواد. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

"تحقیقات پزشکی شده است در این قلب چیزی است که چینی ها را می خواستم و چیزی آنها را درگیر در جاسوسی اقتصادی برای دریافت... آن خواهد بود دیوانه به فکر می کنم که در حال حاضر چینی ها بودند نه در پشت برخی از سایبر فعالیت ما شاهد هدف قرار دادن ایالات متحده به شرکت های دارویی و با هدف قرار دادن موسسات تحقیقاتی در سراسر کشور است که در حال انجام coronavirus تحقیقات درمان و واکسن" جان Demers دستیار دادستان کل برای امنیت ملی گفت: به CNBC.

Pompeo به نام سرقت فرمت رژیم کمونیستی را معکوس اقدامات در طول CCP ویروس همه گیر. او با اشاره به این که ایالات متحده و متحدان آن در حال کار برای ایجاد یک پاسخ جمعی به این بیماری در حالی که پکن مشغول خاموش کردن پزشکان و روزنامه نگاران و کارشناسان دیگر موجب بدتر شدن بحران است. او را متهم پکن عدم شفافیت به عنوان یکی از دلایل اصلی که چرا COVID-19 همه گیر تبدیل شده است به طوری مخرب. چین دسترسی به برخی از CCP coronavirus نمونه که امریکا خواسته است که ایالات متحده اپیدیولوژی و محققان باید به طور بالقوه پیدا کردن درمان.

قبلا بریتانیا و ایالات متحده صادر کرده است مشترک هشدار که کشورهایی بودند که هدف خود را COVID-19 پژوهش است. هر چند آنها متهم نیست هر کشور که در آن زمان اعتقاد بر این است که چین و ایران و روسیه در میان کسانی که مسئول. با توجه به لایحه Evanina مدیر ملی آمریکا ضد جاسوسی و مرکز امنیت آمریکا از دست می دهد تقریبا US$400 میلیارد دلار در هر سال با توجه به سرقت از ایالات متحده, IP. در حال حاضر واکسن برای COVID-19 تقریبا جام مقدس جامعه پزشکی است. مانند پکن خواهد شد و به احتمال زیاد استفاده از تمام ترفندها در کیسه خود را برای به دست آوردن دانش بیشتر در مورد این ویروس هر وسیله ممکن است.

سناتور تام Tillis پیشنهاد حرکت آمریکایی تولید دور از چین است. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

مقابله با چین

سناتور تام Tillis به تازگی معرفی شده 18-طرح برای مقابله با پکن برای این بیماری همه گیر است که تحت فشار قرار دادند تا جهان را به هرج و مرج. یکی از مهمترین پیشنهادات این است که حرکت آمریکا تولید دور از چین به تقویت روابط نظامی با مطلوب کشورهایی مثل ویتنام و تایوان و هند است. سناتور خواست دولت برای ایجاد یک اقیانوس آرام بازدارندگی ابتکار و تشویق ژاپن برای بازسازی ارتش خود را.

جلوگیری از چین از سرقت آمریکایی فن آوری و ارائه مشوق به شرکت های محلی اشاره شد به عنوان یک راه برای سفت آمریکا tech تسلط. تام خواسته است که ایالات متحده در هماهنگی با متحدان خود برای اجرای یک جهانی ممنوعیت Huawei. 18-طرح همچنین صحبت در مورد به دنبال جبران از دولت چین و همچنین اعمال تحریم بر کسانی که به دروغ در مورد ویروس. سناتور می خواهد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای اعمال فشار بر کمیته بین المللی المپیک برای خروج از زمستان آینده بازی های المپیک در پکن برنامه ریزی شده برای سال 2022.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

خطر از نظم جهانی


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب