ترکیه باعث می شود ماسک های اجباری در 42 استان پس از چشم انداز مثبت

آنکارا (AP) — ترکیه ساخته شده است که با پوشیدن ماسک صورت اجباری در پنج استان بعد از یک چشم انداز مثبت در COVID

توسط NEWSSHANS در 27 خرداد 1399

آنکارا (AP) — ترکیه ساخته شده است که با پوشیدن ماسک صورت اجباری در پنج استان بعد از یک چشم انداز مثبت در COVID-19 موارد است.

وزیر بهداشت Fahrettin Koca توییتی اوایل روز شنبه که با پوشیدن ماسک در حال حاضر اجباری در 42 ترکیه 81 استان.

در باقی مانده استان ساکنان ملزم به پوشیدن ماسک بر حمل و نقل عمومی و در مغازه ها و مراکز, و در حال توصیه به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله شیوه های دیگر.

Koca در توئیتر خود نوشت: "ما نمی توانیم مبارزه در برابر ویروس بدون ماسک."

ترکیه شاهد یک روند صعودی در روزانه تعدادی از عفونت های پس از دولت مجاز کافه ها و رستوران ها ورزشگاه پارک ها و سواحل و موزه ها به بازگشایی برداشته بین شهری محدودیت های مسافرتی و کاسته stay-at-home سفارشات برای افراد مسن و جوان در آغاز ماه ژوئن است.

روزانه تعداد زیادی از عفونت صعود به بالاتر از 1500 در گذشته پنج روز پس از معلق در هوا در حدود 800-900 قبلا. کشور به ثبت رسیده و در مجموع 179,831 موارد و 4,825 مرگ و میر.

پینار Oktay عضو ترکیه علمی مشاوره بدن صحبت از احتمال از سرگیری برخی از مستند اقدامات است.

"این افزایش در حال نظارت است و بسیار با دقت" Oktay گفت HaberTurk اخبار کانال. "اگر این افزایش همچنان در این راه ممکن است ما را به reimpose برخی از اقدامات.

در شرق استان اردهن تعدادی از عفونت شروع به پریدن کرد از فقط سه تا 18 پس از بلند کردن اجسام از محدودیت های مسافرتی و ورود از مسافران از مناطق دیگر رژیم صهیونیستی. مصطفی Masatli روز دوشنبه گفت:.

یک روستا در مرکز استان قونیه قرار داده شد تحت قرنطینه پس از 22 نفر آلوده شدند پس از تشییع جنازه از خواب بیدار حریت روزنامه گزارش شده است.

___

دنبال AP همه گیر پوشش وtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن