مغلوب ساختن پیشی جستن کنوانسیون تقاضا در میان شارلوت ویروس افزایش

توسط جاناتان درو سارا بلیک مورگان و GARY D. رابرتسون شارلوت N. C. (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جس

توسط NEWSSHANS در 6 خرداد 1399

توسط جاناتان درو سارا بلیک مورگان و GARY D. رابرتسون

شارلوت N. C. (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تقاضا به صورت کامل-ظرفیت کنوانسیون حزب جمهوری خواه در ماه اوت است که اعمال فشار در کارولینای شمالی مقامات بهداشت و محلی خواهان — به عنوان موارد افزایش میزبان شهرستان و در سطح ایالت.

لیبریا روی کوپر دولت حاضر به تسلیم شدن به فشار هر چند پاسخ یک نامه خواستار کتبی طرح ایمنی از سازمان از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه میله میله برای ماه اوت در شارلوت. حتی محلی مقامات جمهوری خواه اشاره کرده اند که تهمت نمی توان به تنهایی به انصراف از کنوانسیون قرارداد. این کنوانسیون با بیش از دو سال از برنامه ریزی, برنامه ریزی شده است برای شروع در 90 روز.

دولت بهداشت و خدمات انسانی وزیر مندی کوهن نامه می پرسد کنوانسیون حزب جمهوری خواه برنامه ریزان برای ارائه یک نوشته COVID-19 ایمنی طرح توجیهی "در اسرع وقت" با اشاره به مقدار یک "شتاب در تصمیم گیری جدول زمانی است."

کوهن اشاره کرد که او و رژیم صهیونیستی است. کوپر صحبت با تلفن با RNC برنامه ریزان جمعه که در طی آن آنها مورد نیاز برای برنامه ریزی برای کنوانسیون جایگزین بسته قوس از شیوع بیماری است.

"وضعیت COVID-19 عفونت در کشور ما و در منطقه شارلوت همچنان به سرعت در حال تکامل و در نتیجه آن مهم خواهد بود به چند سناریو برنامه ریزی شده است که می تواند مستقر شود توجه به بهداشت عمومی در وضعیت" کوهن نوشت: در این نامه امضا دوشنبه و سه شنبه منتشر شد.

در روز سه شنبه, Mecklenburg County حداقل 3,400 COVID-19 موارد بیش از دو برابر آینده-بالاترین شهرستان — و 73 مرگ و میر نیز بیشتر در دولت, به گفته مقامات بهداشتی دولت. یک سوم از موارد اندکی در دو هفته گذشته.

ایالت وجود دارد 24,000 موارد به عنوان بخشی از یک روند رو به بالا که شامل 1,100 موارد جدید شنبه, دولت را در بدترین روزانه افزایش است. نزدیک به 800 نفر فوت کرده اند با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز به دولت 21st بالاترین تعداد مرگ.

مغلوب ساختن پیشی جستن محوری کارولینای شمالی شیوع بیماری به ویژه روز شنبه زمانی که او در معرض تهدید در توییتر به جلو اوت 24-27 کنوانسیون از شارلوت اگر کوپر نیست بلافاصله به یک توافق کامل-ظرفیت جمع آوری است. قبل از همه گیر خواهان برآورد کنوانسیون می رسم از 50 ، 000 بازدید کننده.

کوپر به تدریج کاسته محدودیت های کسب و کار, اما مکانهای تفریحی کافه ها و رستوران ها باقی می ماند بسته تحت نظم کنونی که همچنین کلاه های داخلی تجمعات در 10 مردم.

در روز سه شنبه ملی حزب جمهوری خواه رئیس کمیته Ronna McDaniel گفت: Fox News Channel که کوپر مدیون ایران با پاسخ محکم.

"این فقط فرماندار. او به کار با ما. هر دولت ما صحبت می گوید ما می خواهیم به معرفی رئیس جمهور در اینجا اما این فرماندار است برای انتخابات مجدد و داده نشده به ما اطمینان ما نیاز به," او گفت:, و اضافه کرد که کشورهای دیگر باید پرسید در مورد میزبانی.

جمهوری خواهان در گرجستان می گویند که آنها در حال آماده برای میزبانی کنوانسیون اگر کارولینای شمالی می افتد از طریق.

اما شارلوت-منطقه جمهوری خواهان اشاره کرد که ایران را مجبور به شکستن قرارداد خود را به حرکت کنوانسیون در جای دیگر.

"من نمی دانم دقیقا چه اختیارات قانونی رئیس جمهور است و بیش از این حزب و در نتیجه آیا او در یک موقعیت به آنها سفارش به دنبال لغو قرارداد" عضو شورای شهر Ed Driggs یک جمهوری خواه در مصاحبه ای گفت:. "او یک طرف قرارداد خود است."

سارا Reidy-Jones, معاون صندلی, Mecklenburg County حزب جمهوری خواه و کنوانسیون نماینده در مصاحبه ای گفت که او معتقد است که کنوانسیون باقی خواهد ماند در شارلوت چون همه کار و برنامه ریزی انجام شده در طول دو سال گذشته.

"من خیلی در مورد صدای جیر جیر. او نمی باید از این قدرت برای تغییر کنوانسیون" او گفت:.

او گفت که در حالی که او "نمی حسادت" کوپر یا مقامات محلی در تصمیم گیری او نیز نمی خواهند اصطکاک بیش از کنوانسیون به نوبه خود به پاره ای دموکراتیک اهدا کنندگان. کوپر بود که به دقت انتخاب شده در سال 2016 چهره یک چالش برای انتقام از سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن جنگل این سال است.

Driggs گفت که او شنیده احساسات مخلوط از ترکیبات مورد برگزاری کنوانسیون مقیاس برگشت یا نه — در طول بیماری همه گیر.

"وجود دارد گسترش کامل از نظر" Driggs گفت. "بنابراین من ایمیل گفت:" آن تماس بگیرید, تماس بگیرید و آن را خاموش' و من به دیگران از خود من به هواداران گفت: "محکم ایستاده پایه بلند.'"

___ درو گزارش از دورهام کارولینای شمالی و رابرتسون گزارش از Raleigh, North Carolina.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در و .tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب