امور مالی شخصی: گام های کودک به ساده سازی بودجه خود را

اگر شما فکر می کنید بودجه چیزی بود که اشخاص شرکت ها و یا دولت ها اعمال می شود برای اجرای عملیات خود را این است

توسط NEWSSHANS در 11 خرداد 1399

اگر شما فکر می کنید بودجه چیزی بود که اشخاص شرکت ها و یا دولت ها اعمال می شود برای اجرای عملیات خود را این است برای رفتن به یک چشم بازکن. یک بودجه شخصی چیزی است که همه باید در اجرای اولویت صرف نظر از این که آیا شما یک دانش آموز کالج, حقوق و مزایای کارکنان با یک خانواده و یا یک صاحب کسب و کار. اگر این اولین بار است که ساخت یک بودجه شخصی می تواند به نظر می رسد فوق العاده سخت برای پیاده سازی اما در نظر گرفتن این درد را به که گام اول خواهد پرداخت سود غنی.

با توجه به principlesofaccount.com: "بودجه نمی, تضمین, موفقیت, اما آنها قطعا کمک به جلوگیری از شکست. بودجه یک ابزار ضروری برای ترجمه برنامه ها به طور کلی به خاص عمل گرا اهداف و مقاصد. با پیوستن به دستورالعمل های بودجه انتظار است که با شناسایی اهداف و مقاصد می تواند برآورده شود."

داشتن یک بودجه کمک می کند تا شما یک ارزیابی دقیق از وضعیت مالی خود را مدیریت پول خود را دقیق و اقامت در خارج از بدهی در دراز مدت. بدون بودجه شما را تا پایان صرف پول در چیزهایی که شما فکر می کنم شما نیاز بدون حصول اطمینان از اینکه آیا شما واقعا می توانید آنها را استطاعت. این می تواند در نهایت در یک خطرناک اسلاید نسبت به همیشه عمیق تر شدن بدهی ،

خود ارزیابی

ساخت یک ارزیابی دقیق از میزان درآمد شما در ماه چه هزینه های ماهانه خود را مانند نگاه کنید چقدر بدهی شما در وام و کارت های اعتباری بسیار مهم است به راه اندازی یک بودجه. درآمد بسیار آسان است برای محاسبه اگر شما یک کارمند حقوق و مزایای. اگر شما یک نامنظم درآمد, بهترین راه عملی است که به طور متوسط ماهانه درآمد طی 6 تا 12 ماه.

مطمئن باشید که برای ورود به درآمد ماهانه صرف و پرداخت بدهی به یک صفحه گسترده یا بانک اطلاعاتی. شما سپس می توانید تعیین ارزش خالص خود را به گرفتن توپ نورد در بودجه ریزی است.

60 درصد پروتکل

محبوب بودجه بندی استراتژی دیکته شما صرف بیش از 60 درصد از درآمد ماهانه خود را در هزینه های ماهانه. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

این یک بودجه بندی محبوب استراتژی است که دیکته شما صرف بیش از 60 درصد از درآمد ماهانه خود را در هزینه های ماهانه. بقیه را می توان تقسیم به دسته های برای سرمایه گذاری کوتاه مدت و بلند مدت, پس انداز, برنامه های بازنشستگی و بدهی گواهی عدم سوء پیشینه. پس انداز کوتاه مدت پول شما را کنار بگذارند به صورت اتفاقی غیر مکرر از هزینه ها مانند هزینه های درمانی صفحه اصلی/تعمیر و نگهداری خودرو هزینه و پول برای خرید هدیه یا جشن کوچک.

شما همچنین باید در کنار 10 درصد برای نیازهای تفریحی زیرا چه نقطه در بدست آوردن پول اگر شما نمی توانید از آن لذت ببرید کمی ؟ اگر شما در بدهی های جدی وضعیت شما, شما می توانید استخر کمی پول اضافی از این دسته تا زمانی که آن را پرداخت کردن.

با توجه به pennyhoarders.comریچارد جنکینز تحلیلگر که در اصطلاح می گوید:" "60 درصد نیست تعداد سحر و جادو اما تعداد دور است که آسان به خاطر داشته باشید و آن را با این نسخهها کار برای او. شما می توانید تنظیم درصد به کار برای شما و اهداف مالی خود را."

آن را خودکار

آیا صرف انرژی فکر کردن در مورد معاملات پرداخت هر ماه. تنظیم تاریخ و آن را آنلاین به طوری که شما ماهانه قبوض آب و برق و/یا پرداخت وام مقادیر به طور خودکار کسر از حساب خود را همه در همان روز. شما می توانید تماس با ارائه دهنده خدمات خود را نمایندگان و وام مدیران برای تغییر تاریخ به دلیل برای صورتحساب خود را و برنامه بازپرداخت. این باعث می شود همه چیز بسیار ساده تر در دراز مدت.

همین کار را برای پس انداز خود را به عنوان به خوبی. شما می توانید ترتیب برای مندرج مقدار که شما تصمیم گرفته اند به عنوان پس انداز ماهانه خود را به انتقال از حساب جاری خود را به یک حساب پس انداز هر ماه. هنگامی که شما تعیین کرده اند تا شما از بین بردن سردرد و مسئولیت سپردن به این پرداخت یک بار و برای همه است.

کارت های اعتباری

این قطعه پلاستیکی ویران می تواند بودجه خود را برنامه ریزی. استفاده از کارت های اعتباری برای موقعیت های اضطراری و تنها اگر شما را به سفر. در غیر این صورت آن را یک نقطه به کار با پول نقد یا کارت اعتباری. هنگامی که شما را کنار بگذارند نقدی برای مدیریت هزینه های, مزیت است که شما می دانید دقیقا چه مقدار شما صرف و چقدر شما را ترک کرده اند.

استفاده از کارت های اعتباری برای شرایط اضطراری تنها. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

ساخت یک طرح بودجه کار می تواند دست و پا گیر در ابتدا, اما هنگامی که شما منظم خود را به چوب به برنامه ریزی بدون توجه به آنچه شما ملزم به دیدن نتایج در طول زمان است.

 دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

هیدروکسی کلروکین و CCP ویروس: آنچه در این مطالعات می گویند


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن