مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او مالاریا مصرف مواد مخدر در مورد او می شود ویروس

توسط ZEKE DARLENE میلر و SUPERVILLE واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه گفت که ا

توسط NEWSSHANS در 29 اردیبهشت 1399

توسط ZEKE DARLENE میلر و SUPERVILLE

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه گفت که او در حال شکل گرفتن یک مالاریا مواد مخدر برای کاهش علائم باید او دریافت جدید کروناویروس حتی اگر این دارو اثبات نشده است برای مبارزه با COVID-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: او شده است مصرف دارو هیدروکسی کلروکین و روي مکمل روزانه "برای حدود یک هفته و نیم در حال حاضر." مغلوب ساختن پیشی جستن صرف هفته هل دادن دارو به عنوان درمان بالقوه برای COVID-19 برابر احتیاطی مشاوره از بسیاری از دولت او را برتر پزشکی حرفه ای. این دارو بالقوه به علت عوارض جانبی قابل توجهی در برخی از بیماران شده است و نشان داده شده است برای مبارزه با کروناویروس جدید.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دکتر نمی توصیه می کنند که مواد مخدر به او, اما او آن را درخواست از کاخ سفید پزشک.

"من شروع به مصرف آن, چون من فکر می کنم آن را خوب" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "من شنیده ام بسیاری از داستان های خوب."

غذا و داروی آمریکا هشدار داد, بهداشت حرفه ای در ماه گذشته که این دارو باید استفاده نمی شود در خارج از بیمارستان و یا تحقیقات تنظیمات با توجه به گاهی کشنده عوارض جانبی. تنظیم کننده صادر شده هشدار پس از دریافت گزارش از قلب ریتم مشکلات از جمله مرگ و میر ناشی از سم مراکز کنترل و دیگر ارائه دهندگان خدمات سلامت.

مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد و گزارش عوارض جانبی و گفت: "همه من می توانم به شما بگویم این است که تا کنون من به نظر می رسد خوب است."

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها تحت فشار قرار دادند استفاده از این دارو را با یا بدون آنتی بیوتیک آزیترومایسین اما هیچ بزرگ از مطالعات دقیق پیدا کرده اند آنها را بی خطر و موثر برای پیشگیری و یا درمان COVID-19.

دو مطالعات مشاهده هر یک شامل حدود 1,400 نفر در نیویورک به تازگی بدون بهره مندی از هیدروکسی کلروکین. دو آنهایی که پنج شنبه منتشر شده در مجله پزشکی BMJ رسیده و این نتیجه همان بود.

یکی از محققان فرانسوی به 84 در بیمارستان بستری بیماران دارو و 97 نفر دیگر مراقبت های معمول. تفاوت وجود داشت شانس از مرگ نیاز به مراقبت های ویژه و یا در حال توسعه بیماری شدید.

دیگر مطالعه از چین بود سختگیرانه تر تست: 150 بزرگسالان بستری با خفیف یا متوسط بیماری به صورت تصادفی برای دریافت هیدروکسی کلروکین و یا مراقبت های معمول. این دارو ساخته شده تفاوت در نرخ از پاکسازی ویروس یا زمان برای تسکین علائم آوردند و بیشتر عوارض جانبی.

در آوریل موسسه ملی بهداشت راه اندازی یک مطالعه تست هیدروکسی کلروکین در مقابل دارونما مواد مخدر در 500 بستری COVID-19 بيمار. هفته گذشته NIH اعلام کرد یکی دیگر از مطالعه کنید اگر هیدروکسی کلروکین به علاوه آزیترومایسین می تواند به جلوگیری از بستری شدن در بیمارستان یا مرگ در افراد با خفیف تا متوسط بیماری است. حدود 2000 نفر از بزرگسالان ایالات متحده با تایید coronavirus عفونت و علائم مانند تب و سرفه و یا تنگی نفس خواهد شد که مواد مخدر یا قرص های دارونما.

--

AP پزشکی نویسندگان Marilynn Marchione در میلواکی و متی Perrone در واشنگتن کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن