مغلوب ساختن پیشی جستن دولت لغو فراجنسیتی بهداشت حفاظت

توسط RICARDO آلونسو-ZALDIVAR واشنگتن (AP) — در یک حرکت تحسین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مذهبی محا

توسط NEWSSHANS در 24 خرداد 1399

توسط RICARDO آلونسو-ZALDIVAR

واشنگتن (AP) — در یک حرکت تحسین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مذهبی محافظه کار پایه دولت او روز جمعه نهایی یک قانون است که در افغانستان اوباما-دوران حمایت از نما مردم در برابر تبعیض در مراقبت های بهداشتی.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: آن را به اعمال تبعیض جنسی حمایت "با توجه به ساده معنی کلمه" sex " را به عنوان مرد یا زن و به عنوان تعیین شده توسط زیست شناسی." این بازنویسی اوباما-دوران مقررات است که به دنبال یک درک وسیع تری شکل توسط یک فرد داخلی حس بودن مرد و زن نه و یا ترکیبی.

تجاوز گروه می گویند صریح حمایت های مورد نیاز برای افرادی که به دنبال رابطه جنسی-انتقال درمان و حتی برای افرادی که تغییر جنسیت که نیاز به مراقبت برای بیماری های شایع مانند دیابت یا مشکلات قلبی است.

اما محافظه کاران می گویند که دولت اوباما بیش از آن اختیارات قانونی گسترده در تفسیر جنسیتی.

پشت اختلاف بر سر حقوق قانونی یک وضعیت پزشکی شناخته شده به نام "gender dysphoria" — ناراحتی یا پریشانی ناشی از اختلاف بین جنسیتی است که یک فرد مشخص به عنوان و جنسیتی در بدو تولد. عواقب می تواند شامل افسردگی شدید. درمان می تواند طیف وسیعی از رابطه جنسی-انتقال جراحی و هورمون ها به مردم تغییر ظاهر آنها با اتخاذ یک مدل موهای مختلف و یا لباس.

بسياری از محافظه کاران مخالف با مفهوم.

"تحت اوباما قاعده متخصصان پزشکی می تواند مجبور شده اند به منظور تسهیل جنسیتی شرایطی آماده و سقط جنین — حتی اگر آنها معتقد بودند این یک تخلف از وجدان خود و یا اعتقاد به آن مضر به بیمار گفت:" مری بث Waddell مذهبی محافظه کار و خانواده شورای پژوهشی.

اوباما-دوران حکومت یک بیمارستان می تواند مورد نیاز برای انجام جنسیتی-انتقال روش های مانند hysterectomies اگر تسهیلات ارائه شده است که نوع درمان برای شرایط پزشکی دیگر است. حکومت به معنای به انجام ضد تبعیض بخش از قانون مراقبت مقرون به صرفه است که میله های تبعیض جنسی در مراقبت های بهداشتی اما استفاده از اصطلاح "هویت جنسیتی."

گروه زنان می گویند که مقررات جدید نیز تضعیف دسترسی به سقط جنین حقوقی است که روش پزشکی.

"هیچ کس نباید ترس تبدیل دور توسط ارائه دهنده خدمات پزشکی به دلیل که آنها هستند و یا شخصی بهداشت و درمان تصمیم گیری آنها را ساخته اند" گفت: فاطمه Goss گور رئيس جمهور از ملی زنان مرکز قانون.

آیتالله سیستانی می گوید که در حال حاضر نقل مکان کرد به سعی کنید برای جلوگیری از عقبگرد از حفاظت از نما مردم است.

بیش از 1.5 میلیون آمریکایی شناسایی به عنوان نما با توجه به ویلیامز موسسه یک مخزن فکر می کنم با تمرکز در زمینه سیاست در UCLA مدرسه قانون است. یک عدد بزرگتر — 4.5 درصد از جمعیت— شناسایی به عنوان, لزبین, گی, دوجنسي یا فراجنسیتی به گفته گالوپ.

"تغییرات در این قانون می تواند آسیب بیشتر فراجنسیتی مردم دسترسی به مراقبت های بهداشتی در زمانی که آنها با چالش های جدی مرتبط با COVID-19" گفت: Jody هرمان یک کارشناس سیاست عمومی در Williams موسسه.

اما راجر سورینو رئیس بهداشت و خدمات انسانی گروه واحد است که اجرای حقوق مدنی قوانین گفت: مردم تغییر جنسیت همچنان حفاظت شده توسط قوانین که نوار تبعیض در مراقبت های بهداشتی در حساب از نژاد ، رنگ پوست ، ملیت ، سن ، معلولیت و عوامل دیگر.

"HHS احترام به کرامت هر انسان" سورینو گفت. "ما در حال تزلزل در تعهد ما برای اجرای حقوق مدنی در مراقبت های بهداشتی است."

برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت این آخرین در یک سری از مراحل به لغو تازگی موفق به کسب حمایت برای تجاوز به مردم در مناطق اعم از نظامی به مسکن و آموزش و پرورش.

دولت همچنین اعلام کرد به محدود کردن خدمات نظامی با تغییر جنسیت مردان و زنان پیشنهاد اجازه می دهد برخی از پناهگاه بی خانمان به هویت جنسیتی به حساب در ارائه کسی به یک تخت خواب برای شب و به این نتیجه رسیدند در یک سال 2017 وزارت دادگستری یادداشتی که فدرال حقوق مدنی قانون محافظت از نما مردم از تبعیض در محل کار.

قانون جدید نیز تحت تاثیر قرار دهد متوجه می شود که میلیون ها نفر از بیماران در زبان های متعدد در مورد حقوق خود را به خدمات ترجمه. چنین اعلامیه آمده اغلب با شرکت بیمه "توضیح مزایای" تشکیل می شود. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید: متوجه نیاز به تبدیل شدن به یک نیازی بار در ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نیاز به میلیاردها کاغذ اعلامیه فرستاده خواهد شد سالانه در حدود پنج سال هزینه از $2.9 میلیارد دلار است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب