Trudy روبین: ژاپن خرد COVID-19 پوشش در حالی که تهمت مسخره ماسک

به عنوان coronavirus موارد افزایش می یابد در سراسر کشور در بسیاری از ایالات آمریکا وجود دارد یک چیز است هر

توسط NEWSSHANS در 14 تیر 1399

به عنوان coronavirus موارد افزایش می یابد در سراسر کشور در بسیاری از ایالات آمریکا وجود دارد یک چیز است هر آمریکایی می تواند انجام دهد که یک تفاوت.

پوشیدن ماسک.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بدبختی مسخره از ماسک اتحاد بدل آنها را به حزبی سیاسی نماد در این کشور است. اما در بسیاری از دموکراسی است که تا به حال بزرگترین موفقیت در مبارزه با COVID-19 از جمله کره جنوبی و تایوان و هنگ کنگ و سنگاپور و ژاپن و ماسک-پوشیدن رایج است.

ژاپن است که علاقه ویژه ای به آمریکایی ها چون خود دولت مثل ما بد خرابکاری اولیه دست زدن به ویروس. هنوز از آن رنج می برد کمتر از 1000 ویروس مرگ و میر در کشور 126 میلیون نفر است. یک چیز کلید ژاپن از سمت راست انجام شد جهانی نزدیک پوشش.

و تاریخ ژاپن را پوشش عادات دارای تعجب آور درس های آمریکایی — در حالی که ارائه امیدوارم که آنها می تواند تکرار در اینجا.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد بود آهسته و نامنظم در پاسخ به COVID-19. او نهاد هیچ اجباری مستندات در عمومی. خود توزیع ماسک برای هر خانواده بود botched در حالی که دولت در توزیع بودجه عمومی رو فرو رفته در نوار قرمز است.

در عین حال پوشش تقریبا جهانی است و اگر وجود ندارد و اثبات آن گلوله سحر و جادو ژاپن virus موفقیت نشان می دهد آن را به حال تاثیر جدی. این کشور را تجربه کرده است تنها 7.68 مرگ و میر در هر میلیون, در مقایسه با 385 میلیون برای ایالات متحده است.

البته بسیاری از نسبت دادن این موفقیت به فرهنگ ژاپنی و مشترک ماسک-پوشیدن سنت در شرق آسیا است. "در ژاپن وجود دارد این است که یک فرهنگ از دغدغه های افراد دیگر و بسیار قوی هنجارهای رفتاری" به من گفته شد توسط لیندا شانس دانشیار مطالعات ژاپنی در دانشگاه پنسیلوانیا است. "اگر دولت می گوید:" پوشیدن ماسک,' آنها خواهد شد." به عنوان یک مدل برای خود کشور ژاپن امپراتور و ملکه را پوشانده است.

دیگر عوامل اجتماعی نیز کمک می کند. ژاپنی "نمی قیاس و بوسه بر روی گونه ها و صحبت بیشتر آرام و ماسک-پوشیدن شایع است به محافظت در برابر سرو گرده در بهار و در طول فصل آنفولانزا" یادداشت جفری کینگستون مدیر مطالعات آسیایی در معبد دانشگاه ژاپن پردیس در توکیو.

هنوز کینگستون هشدار داد که تاریخ ژاپن ماسک-پوشیدن نمی تواند نسبت داده شده صرفا به شیوه های محلی. "فرهنگ می شود ابزار infielder توضیحات (برای ماسک-پوشیدن)," او گفت:. "اما اگر این است پس چگونه می آیند آمریکایی ها یک ماسک با ماندگاری فرهنگ زمانی که ژاپن نمی?"

در واقع با توجه به جذاب پست وبلاگ توسط دانشگاه هاروارد مورخ اندرو گوردون "مدرن پزشکی ریشه از ماسک های فرسوده برای سلامت اهداف غربی است." آنها توسعه یافته در اواسط 1800s در ایالات متحده و اروپا برای محافظت از کارگران در برابر گرد و غبار زغال سنگ اما اقتباس در آسیا در اوایل قرن 20 برای جلوگیری از گسترش بیماری های مسری. در دوران پس از جنگ جهانی اول "آنفلوآنزای اسپانیایی" اپیدمی ژاپن را تشویق ماسک-پوشیدن, از جمله در مستعمرات خود را از کره جنوبی و تایوان است.

اما — و در اینجا است که گوردون را نقطه کلیدی — وجود دارد "عظیم آمریکا تعهد خود را به پوشیدن ماسک به عنوان یک استراتژی" برای حفاظت از نظامی و عموم مردم که در همان پست-دوران جنگ جهانی اول.

می افزاید: کینگستون "بیشتر سربازان آمریکایی درگذشت آنفلوآنزای اسپانیایی از درگذشت از جنگ جهانی اول جنگ. چنین فاجعه ای شوکه مردم است. آمریکایی ها استفاده می شود بسیار با اعتماد به نفس با پوشش."

که اعتماد به نفس ادامه داد: ظاهرا تا 1930 زمانی که پوشش بود و حتی نشان داده شده در ایالات متحده آمریکا و به عنوان یک عرف عام پاسخ به آنفولانزا.

اما در طی دهه های زیر می نویسد: گوردون "دو فرایند باز شدن در موازی معکوس مد: یک عمیقتر تعهد به ماسک برای حفاظت از سلامت در شرق آسیا و از بین رفتن تعهد در حداقل یک ملت است."

البته که ملت این است که ایالات متحده در دوران مغلوب ساختن پیشی جستن.

پس از آن آسان است که فرض کنیم که به عنوان برگ برنده حامیان و بسیاری از جوان های آمریکایی رد ماسک این کشور هرگز نمی تواند از سر یک ماسک فرهنگ است. معاون رئیس جمهور مایک پنس که سران مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار تقریبا هرگز ماسک. و هنگامی که برگ برنده خود را می سازد سرگرم کننده از جو بایدن برای پوشش و مسخره تمرین در مصاحبه ها و تظاهرات آن را سخت برای دیدن پوشش گسترده شدن. کاخ سفید sloughs کردن پوشش موضوع را به مقامات محلی که نمی خوبی قرار به اجرای آن است.

البته Anthony Fauci و دبورا Birx در حال گدایی از مردم به ماسک و برخی از عربستان فرمانداران در حال گرفتن جان گذشته به اندازه کافی به تقاضای آن است. اما زمانی که رهبری ملی غایب است, آن را می شود بیش از حد آسان است که فرض کنیم که یک فرهنگ آمریکایی از خودخواهی trumps عاقلی رهبری نفس ارشد در کاخ سفید است.

و در عین حال شگفت آور, نظرسنجی های اخیر نشان می دهد که اکثر آمریکایی ها حمایت پوشش. حدود هفت در 10 آمریکایی می گویند افرادی که از رفتن به مکان های که در آن آنها ممکن است در نزدیکی دیگران باید پوشیدن ماسک بیشتر از زمان و یا همیشه با توجه به اواسط ماه ژوئن نظرسنجی پیو. و اواسط ماه ژوئن فاکس نیوز نظرسنجی در بر داشت که 80 درصد از آمریکایی ها یک مطلوب نظر ماسک-پوست را کاهش می دهد.

بنابراین ژاپن است و در واقع مرتبط است. آمریکایی ها به نظر می رسد آماده از سرگیری ماسک ماندگاری فرهنگ آنها به تصویب رسید کمی بیش از یک قرن پیش.

Trudy روبین یک و سرمقاله نویس-عضو هیئت مدیره برای Philadelphia Inquirer. خوانندگان ممکن است نوشتن به او در Philadelphia Inquirer, P. O. Box 8263 فیلادلفیا, بهبهان. 19101 و یا از طریق ایمیل در [email protected].tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب