سیا واحد است که صنایع دستی هک ابزارهای, نمی, محافظت از خود

توسط DEB RIECHMANN و اریک تاکر واشنگتن (AP) — تخصصی سیا واحد است که طراحی و توسعه نرم ابزار و تسلیحات سایبری ا

توسط NEWSSHANS در 27 خرداد 1399

توسط DEB RIECHMANN و اریک تاکر

واشنگتن (AP) — تخصصی سیا واحد است که طراحی و توسعه نرم ابزار و تسلیحات سایبری انجام نمی به اندازه کافی برای محافظت از خود عملیات و آماده نبود برای پاسخ هنگامی که اسرار خود قرار گرفتند با توجه به یک گزارش داخلی آماده شده پس از بدترین دست دادن داده ها در سازمان اطلاعات ،

"این کاستی بود سمبل یک فرهنگ است که تکامل در طول سال است که بیش از حد اغلب اولویت خلاقیت و همکاری در هزینه امنیتی" با توجه به این گزارش که پرسش در مورد امنیت سایبر شیوه های داخل آمریکا و سازمان های اطلاعاتی.

سناتور. Ron Wyden D-سنگ., یک عضو ارشد کمیته اطلاعات مجلس سنا به دست آمده redacted گزارش از وزارت دادگستری معرفی شد پس از آن به عنوان مدرک در دادگاه مورد این سال مربوط به سرقت رفته سیا هک ابزار.

او از آن منتشر شد در روز سه شنبه همراه با نامه ای به او نوشت: به جدید اطلاعات ملی مدیر جان Ratcliffe درخواست او برای توضیح آنچه که گام های او برای محافظت از ملت اسرار برگزار شده توسط فدرال, سازمان های اطلاعاتی.

این یافته برای اولین بار منتشر شده توسط واشنگتن پست.

در سال 2017 گزارش تولید شد یک سال پس از سرقت از حساس ابزار برای هک کردن دشمنان' شبکه است که توسعه یافته توسط سیا تخصصی مرکز سایبری اطلاعات. یک کارمند سابق سازمان سیا متهم شده بود از سرقت اطلاعات و ارائه آن به ویکی لیکس اما داوران به بن بست رسیده و در آن اتهامات.

سازمان سیا گزارش داد lax, امنیت, اقدامات توسط واحد تخصصی و طاقچه سیستم های فن آوری اطلاعات است که آن را متکی بر آن است که جدا از سیستم به طور گسترده تر مورد استفاده روزمره آژانس کارکنان. امنیت خیلی ضعیف بر اساس این گزارش است که اگر این ابزار هک به حال "دزدیده شده است به نفع یک دولت دشمن و منتشر نشده ما هنوز هم ممکن است غافل از دست دادن."

سیا سخنگوی تیم بارت نیست که اظهار نظر در این گزارش اما گفت: "سازمان سیا کار می کند به ترکیب بهترین در کلاس فن آوری برای حفظ جلوتر از و دفاع در برابر همیشه در حال تکامل تهدید."

نشت رخ داده است تقریبا سه سال پس از ادوارد اسنودن سابق پیمانکار برای آژانس امنیت ملی ضبط اطلاعات طبقه بندی شده در مورد NSA نظارت عملیات و علنا اعلام آن است.

"سیا منتقل شده است بیش از حد به آرامی به در محل قرار داده پادمان که ما می دانستم که لازم داده شده پی در پی نقض دیگر دولت ایالات متحده در سازمان" با توجه به گزارش تهیه شده در اکتبر 2017 توسط سازمان سیا ویکی لیکس نیروی کار.

این گزارش گفت: حساس سایبر سلاح نمی شد compartmented کاربران سیستم های به اشتراک گذاشته و مدیر عبور وجود دارد موثر برای کنترل درایو نما و کاربران نامحدود دسترسی به داده های تاریخی.

افشای هک ابزارهای, برجسته, برجسته آزمایشی در این سال از جاشوا Schulte سابق CIA نرم افزار مهندس متهم به سرقت یک گنجینه بزرگ از آژانس را هک ابزار و توزیع آن را به ویکی لیکس. او محکوم شد در ماه مارس تنها جزئی اتهامات پس از یک هیئت منصفه به بن بست رسیده در بیشتر جدی جاسوسی شمارش علیه او از جمله سرقت از هک ابزار.

دادستان استدلال در دادگاه که داده کمپرسی به حال عواقب جدی آشکار سیا تلاش برای هک اپل و آندروید گوشی های هوشمند و تلاش به نوبه خود به اینترنت تلویزیون های متصل به دستگاه های گوش دادن.

"این نشت بودند ویرانگر برای امنیت ملی" دستیار آمریکا وکیل متی Laroche گفت: هیئت منصفه. "سازمان سیا اینترنتی ابزار رفته بودند در یک لحظه. جمع آوری اطلاعات عملیات در سراسر جهان شد فورا متوقف شود."

دادستان به تصویر کشیده Schulte به عنوان یک ناراضی نرم افزار مهندس که بهره برداری کمی شناخته شده درب عقب در یک سازمان سیا شبکه ای برای کپی کردن نرم آرسنال بدون بالا بردن سوء ظن است.

این بود تنها پس از ضد پنهان کاری گروه ویکی لیکس منتشر شده به اصطلاح طاق 7 نشت در سال 2017 — نزدیک به یک سال پس از سرقت — که آژانس درهم برای تعیین چگونه اطلاعات دزدیده شده است. آن را شناسایی Schulte, 31 در اصل از Lubbock به عنوان نخست وزير. Schulte ترک کرده بود این سازمان پس از سقوط کردن با همکاران و سرپرستان.

دادستان توصیف نشت به عنوان یک عمل انتقام. وکیل مدافع سابرینا شروف استدلال کرد که محققان نمی تواند مطمئن شوید که در زمان داده به این دلیل که سازمان سیا شبکه ای در سوال "بود و دورترین چیز از امن بودن" و می توان با صدها نفر از مردم است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن