طوفان گرمسیری کریستبل پیشرفت نسبت به ما سواحل خلیج فارس

میامی (AP) — re-انرژی طوفان گرمسیری کریستبل پیشرفته نسبت به ایالات متحده در سواحل خلیج فارس در اوایل روز شنبه

توسط NEWSSHANS در 17 خرداد 1399

میامی (AP) — re-انرژی طوفان گرمسیری کریستبل پیشرفته نسبت به ایالات متحده در سواحل خلیج فارس در اوایل روز شنبه با آوردن آن باران های سنگین که در حال حاضر باعث جاری شدن سیل و رانش زمین در مکزیک و مرکزی امریکا است.

پس از تضعیف به افسردگی گرمسیری در حالی که در حال حرکت بر روی زمین در مکزیک ساحل خلیج فارس کریستبل به رهبری بازگشت به جنوب خلیج مکزیک از جزیره یوکاتان در روز جمعه و طراحی شده را به یک طوفان گرمسیری. پیش بینی گفت: این امر می رسند در خاک ایالات متحده آمریکا اواخر روز شنبه بود اما انتظار نمی رود به رشد را به یک طوفان.

ملی طوفان در مرکز میامی گفت: در آن 7 صبح مشورتی شنبه که طوفان شد و انتظار می رود به آرامی تقویت تا زمانی که آن را می سازد و باران سیل آسا می رود یکشنبه شب همراه ایالات متحده در سواحل خلیج فارس. طوفان گرمسیری-نیروی باد می رسند می تواند به عنوان اوایل شنبه شب.

کریستبل حداکثر پایدار باد کرده بود تقویت شد و به 50 مایل در ساعت (85 kph) در اوایل روز شنبه بود و آن را در حال حرکت شمال در 12 مایل (19 کیلومتر). طوفان محور حدود 365 کیلومتر (590 کیلومتر) در جنوب دهان از رودخانه می سی سی پی.

طوفان مرکز گفت: این طوفان می تواند باران های سنگین از شرق تگزاس به فلوریدا آخر این هفته و اوایل هفته آینده. یک طوفان گرمسیری دیده بان نوشته شده بود برای شمال خلیج مکزیک و سواحل از Intracoastal شهر لوئیزیانا به میامی فلوریدا مرز.

در لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز با اعلام وضعیت اضطراری به آماده شدن برای طوفان احتمالی ورود.

"در حال حاضر زمان برای ایجاد برنامه های خود را که باید شامل سنتی اورژانس موارد همراه با ماسک و ضد عفونی کننده دست به عنوان ما همچنان به نبرد coronavirus همه گیر" ادوارد گفت: در بیانیه ای که پنجشنبه منتشر شد.

کریستبل تشکیل این هفته در خلیج کامپچه از بقایای طوفان گرمسیری آماندا که فنر بود تا آخر هفته گذشته در شرق اقیانوس آرام و آمار مرکزی امریکا است. دو طوفان همراه به خیس کردن منطقه با به اندازه 35 اینچ (89 سانتی متر) از باران در برخی از مناطق بیش از گذشته هفته است. حداقل 30 مرگ و میر نسبت داده شده به دو طوفان و جاری شدن سیل و رانش زمین آنها انداخته.

در بکلر در جنوب مکزیک, Quintana Roo, دولت, 230 خانواده جدا شدند توسط باران و تا به حال به airlifted از دیوید لئون, مکزیک ملی مدنی دفاع هماهنگ در روز جمعه گفت. لئون اضافه شده است نور آسیب در 75 شهرداری در هفت متحده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن