غار را اهل تیمی می نویسد آهنگ ادای احترام به یادبود صندوق

فایل این Feb. 28, 2019, فایل عکس را نشان می دهد Edmonton Oilers مرکز Colby غار (12), راست, جشن هدف خود را با

توسط NEWSSHANS در 25 خرداد 1399
 FILE - This Feb. 28, 2019, file photo shows Edmonton Oilers center Colby Cave (12), right, celebrating his goal with teammate Josh Currie during the third period of an NHL hockey game against the Ottawa Senators in Ottawa, Ontario. Edmonton Oilers prospect Cooper Marody has written a song in memory of teammate Colby Cave to raise money for a memorial fund. Cave, from Battleford, Saskatchewan, died April 11 in a Toronto hospital after suffering a brain bleed. He was 25. Marody’s song “Agape” will be released Friday, June 12, 2020, on Apple Music and Spotify. Marody, from Brighton, Michigan, and Cave were teammates last season on the American Hockey League’s Bakersfield Condors. (Adrian Wyld/The Canadian Press via AP, File)

فایل این Feb. 28, 2019, فایل عکس را نشان می دهد Edmonton Oilers مرکز Colby غار (12), راست, جشن هدف خود را با هم تیمی جاش کوری در دوره سوم NHL هاکی بازی در برابر سناتورهای اتاوا اتاوا, انتاریو. Edmonton Oilers چشم انداز کوپر Marody نوشته شده است یک آهنگ را در حافظه از هم تیمی Colby غار به جمع آوری پول برای یک صندوق یادبود. غار از Battleford, Saskatchewan, درگذشت مارس 11 در تورنتو بیمارستان پس از تحمل یک مغز خونریزی. او 25. Marody آهنگ "Agape" منتشر خواهد شد جمعه, ژوئن 12, 2020, در اپل و موسیقی Spotify در. Marody از برایتون میشیگان و غار هم تیمی بودند در فصل گذشته در لیگ هاکی آمریکا است بیکرزفیلد Condors. (Adrian microsoft developer/کانادا مطبوعات از طریق AP فایل)

<p>FILE - In this Oct. 23, 2018, file photo, Edmonton Oilers’ Cooper Marody (65) skates against the Pittsburgh Penguins during the first period of an NHL hockey game, in Edmonton, Alberta. Cooper Marody has written a song in memory of teammate Colby Cave to raise money for a memorial fund. Cave, from Battleford, Saskatchewan, died April 11 in a Toronto hospital after suffering a brain bleed. He was 25. Marody’s song “Agape” will be released Friday, June 12, 2020, on Apple Music and Spotify. Marody, from Brighton, Michigan, and Cave were teammates last season on the American Hockey League’s Bakersfield Condors.(Codie McLachlan/The Canadian Press via AP, File)</p>

فایل - در این Oct. 23, 2018, فایل, عکس, Edmonton Oilers' کوپر Marody (65) اسکیت در برابر پیتسبورگ پنگوئن ها در طول دوره اول NHL هاکی بازی در ادمونتون ، کوپر Marody نوشته شده است یک آهنگ را در حافظه از هم تیمی Colby غار به جمع آوری پول برای یک صندوق یادبود. غار از Battleford, Saskatchewan, درگذشت مارس 11 در تورنتو بیمارستان پس از تحمل یک مغز خونریزی. او 25. Marody آهنگ "Agape" منتشر خواهد شد جمعه, ژوئن 12, 2020, در اپل و موسیقی Spotify در. Marody از برایتون میشیگان و غار هم تیمی بودند در فصل گذشته در لیگ هاکی آمریکا است بیکرزفیلد Condors.(Codie McLachlan/کانادا مطبوعات از طریق AP فایل)

EDMONTON, Alberta (AP) — Edmonton Oilers چشم انداز کوپر Marody نوشته شده است یک آهنگ را در حافظه از هم تیمی Colby غار به جمع آوری پول برای یک صندوق یادبود.

غار از Battleford, Saskatchewan, درگذشت مارس 11 در تورنتو بیمارستان پس از تحمل یک مغز خونریزی. او 25.

Marody آهنگ "Agape" منتشر خواهد شد جمعه در موسیقی اپل و Spotify در. Marody از برایتون میشیگان و غار هم تیمی بودند در فصل گذشته در لیگ هاکی آمریکا است بیکرزفیلد Condors.

درآمد حاصل از رفتن به Colby غار یادبود صندوق ایجاد شده توسط Oilers. این پول خواهد شد به کارگردانی به سوی سلامت روان برنامه ها و ارائه دسترسی به, ورزش برای کودکان محروم.

"من خیلی افتخار می کنم که بخشی از این پروژه و به انتشار این آهنگ" Marody گفت: روز شنبه در بیانیه ای از Oilers. "این است که بدون شک مهم ترین آهنگ های من تا کنون نوشته شده است.

"من امیدوارم که همه شما لذت بردن از این آهنگ و این می تواند به شما برخی از نوع صلح است."

غار همسر امیلی گفت: "agape" یک کلمه او و همسر مرحومش گفت: به هر یک از دیگر ،

"Agape بالاترین نوع عشق" او گفت:. "فداکارانه قربانی و عشق بی قید و شرط آن همچنان ادامه دارد بدون توجه به شرایط. من خیلی سپاسگزار من به تجربه این عشق با بهترین دوست من."

غار بازی 67 حرفه ای بازی NHL برای بوستون برونز و Edmonton Oilers. مرکز نامیده می شد تا برای 11 بازی توسط Oilers فصل گذشته.

او در پزشکی ناشی از کما پس از عمل جراحی برای برداشتن یک کلوئیدی کیست بود که باعث فشار بر روی مغز.

این COVID-19 ویروس نگه داشته امیلی از شوهرش به بالین.

"Colb و شروع کردم به سه دست فشار بسیار زودرس در ارتباط ما با" او در بیانیه ای گفت:. "او خواهد فشار دست من در ماشین من فشار خود را در فروشگاه مواد غذایی ما آن را انجام دهد در هر نقطه و در همه جا. ما این را برای سال.

"چهار روز Colb در بیمارستان من اجازه نداشتم تا با او بود. من به FaceTime او دو بار برای چند لحظه. من التماس میکرد که او را از خواب بیدار و به او بگویید که چقدر من او را دوست داشتم. من پس از آن پرستار بپرسید به فشار دست خود را سه بار تا او احساس در من وجود داشت.

"من از نظر فیزیکی وجود دارد که Colb به آسمان رفت اما من دعا می کنم از طریق پرستار فشردن دست خود را مانند ما همیشه انجام می شود او احساس من سمت راست وجود دارد در کنار او."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن