قبایل مبارزه برای دیدار با مهلت به صرف ویروس کمک

توسط FELICIA FONSECA فلاگستاف Ariz. (AP) — به عنوان coronavirus پاره پاره از طریق ملت ناواهو آن آنه دیرینه ناب

توسط NEWSSHANS در 22 تیر 1399

توسط FELICIA FONSECA

فلاگستاف Ariz. (AP) — به عنوان coronavirus پاره پاره از طریق ملت ناواهو آن آنه دیرینه نابرابری رزرو که در آن هزاران نفر از اعضای قبیله ای سفر در مسافت های طولانی برای مراقبت های پزشکی, اینترنت, خدمات پر از لکه در بهترین و بسیاری از خانه های فاقد برق و حتی آب در حال اجرا.

در حال حاضر این قبیله رو به رو شدید مسائل و شکسته اولویت باید تصمیم بگیرد که چگونه به صرف بیش از $714 میلیون در فدرال ویروس امداد پول است. و آنها باید آن را به سرعت برای دیدار با مهلت است که همچنین نیاز به دولت های ایالتی و محلی به صرف پول در شرایط اضطراری نیاز دارد.

وظیفه دلهره آور در 27,000-مایل مربع رزرو که در سراسر امتداد شمال شرقی آریزونا و نیومکزیکو و یوتا. ارائه آب آشامیدنی ساختمان و مسکن مناسب و ساکنان آنلاین را بیشتر از پول دولت ساخته شده در دسترس است و بیشتر از زمان اختصاص داده شده است.

"این رفتن به پایین آمدن به چه پروژه را تامین کند جدول زمانی" ملت ناواهو شورای نماینده کهربا Kanazbah Crotty گفت. "این نمی تواند آنچه را می خواهید به صرف هر سکه فقط آنچه که ما می توانید بر روی زمین به صرف توسط Dec. 30."

این معضل در نوجو ملت نیست منحصر به فرد در کشور است. قبایل در حال کشتی با رقابت نیازهای قوانین محدود کننده و نامناسب نیروی انسانی برای مقابله با مالی ثروت های بادآورده در مهلت در میان ناتوان کننده بیماری همه گیر. آنها باید دقیق دستورالعمل های فدرال در صرف و یا در معرض خطر داشتن برای ارسال پول بازگشت.

کنگره تصویب 8 میلیارد دلار برای قبایل در ماه مارس تحت Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند. این پول قرار بود به بیرون رفتن در عرض 30 روز. اما پرداخت به قبایل تاخیر شد که وزارت خزانه داری دست و پنجه نرم چگونه به دل کردن بودجه و برخی از قبایل سازمان ملل شکایت کرد آژانس فدرال که بیش از اشخاص واجد شرایط برای به اشتراک گذاری.

ملت ناواهو یکی از بزرگترین قبایل تا کنون امضا کرده است در حدود 60 میلیون دلار در هزینه های کارگران خط مقدم در برابر ویروس حفاظتی در تجهیزات ضد عفونی ساختمان بسته های مراقبتی و مراقبت های بهداشتی. قبیله ای رئیس جمهور جاناتان نيز در هفته گذشته را وتو کرد بیش از 70 میلیون دلار دیگر پیشنهاد هزینه های از جمله 1 میلیون دلار برای یک گروه از پزشکان سنتی, افشای شکاف بین شاخه های قبیله ای دولت است که تاخیر در قرار دادن بیشتر از این پول استفاده کنید.

انتخاب چگونه آن را صرف انتخاب پیمانکاران و پردازش پرداخت خواهد شد و یک تعهد بزرگ حتی برای ملت ناواهو که بیشتر استوار کارکنان بیشتر در هند کشور است. نوجو کنترل Pearline Kirk گفت: دفتر او در حال حاضر پروسه نزدیک به 40 میلیون دلار در پرداخت های ماهانه ساخته شده توسط قبیله و خواهد شد که به استخدام کمک اضافی برای رسیدگی به این ویروس امداد کمک های مالی و انطباق.

Kanazbah Crotty گفت: مقامات قبیله ای نیز باید در نظر بگیرید که چگونه آنها می توانید سرعت بخشیدن به پروژه های waiving نوجو قوانین و در نظر گرفتن اقدامات دیگر.

قبیله دستکاری های متعدد طرح های با برچسب قیمت است که بیش از مقدار پول در دسترس است. در میان آنها, آب, سیستم های دسترسی پهن باند خطوط برق مسکن و توسعه اقتصادی است که به معنای به آدرس فعلی همه گیر و برنامه ریزی برای هر شیوع آینده.

"این یک مقدار زیادی و مردم ما نمی خواهید به شنیدن هر گونه عذر و بهانه" Kanazbah Crotty گفت.

تحت دستورالعمل های وزارت خزانه داری پول می تواند صرف موارد در حال حاضر بودجه بازگشت-پر درآمد را از دست داده و یا سرانه پرداخت. قبایل در سراسر کشور در حال لابی گری خود را به هیات نمایندگان کنگره برای تمدید هزینه مهلت و اجازه می دهد تا برای انعطاف پذیری بیشتر.

اریک Henson, یک کمکی مدرس در سیاست عمومی در دانشگاه هاروارد گفت: قبایل باید بیشتر گریز با توجه هیچ کس نمی داند چگونه این ویروس در اطراف چوب یا اینکه قبایل را به محوری در بازگشایی کسب و کار.

"کسانی که همه چیز را پرداخت نمی توجه به جدول زمانی در همه," گفت: Henson عضو Chickasaw ملت است. "به نظر می رسد در این مورد بسیار دلخواه است."

عضو شورای مایکل لانگلی از Confederated قبایل بزرگ Ronde در اورگان گفت: همه گیر و قبیله ای بودجه جدایی ناپذیر هستند. قبیله همچنان ادامه دارد و پرداخت دستمزد از آن کارکنان کازینو و آن را فراهم می کند اجرای قانون خدمات خارج از آن, رزرو, او گفت:.

بر خلاف متحده و دولت های محلی قبایل هیچ پایه های مالیاتی و تکیه بر قبیله ای شرکت به تولید درآمد.

"به این پدر و مادر چیزی که در آن 'ما نمی توانیم به شما اعتماد خود را با پول است که تا حدودی توهین" لنگلی گفت: فدرال محدودیت.

قبیله است که تمرکز آن ویروس امداد بودجه در مکمل آن بودجه حمایت از مسکن و خدمات اجتماعی برنامه ها و حمایت مالی مستقیم برای بزرگسالان اعضای قبیله ای که مستند نیاز مربوط به کوروناویروس.

این Osage ملت در اوکلاهما دریافت نزدیک به 45 میلیون دلار و به طور مستقیم با برخی از آن به حصول اطمینان از تامین مواد غذایی با سرمایه گذاری در یک بسته بندی گوشت, گیاه, مزارع و مراتع. قبیله ای اعضای نزدیکی چند گزینه برای خرید مواد غذایی و قیمت گوشت افزایش یافت در میان همه گیر قبیله ای افغانستان ،

بیش از 10 میلیون دلار به 500 دلار پرداخت ها به اعضای قبیله ای که می تواند سند یک ویروس مرتبط با نیاز.

"هسته اصلی آنچه که اعتقاد ما بر این است که به مراقبت از بزرگان ما و فرزندان ما" گفت: Addie Roanhorse که با این نسخهها کار در ارتباطات برای قبیله. "پس هر چیزی در رابطه با که می شود آن را آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و مطمئن شوید که خانواده ها است که نمی تواند ترک و نیست که به معنی دریافت مواد غذایی و یا به پزشک برای کمک به آنها را به عنوان به خوبی."

یکی دیگر از فدرال بسته امداد در آثار شامل 20 میلیارد دلار برای قبایل و زبان به اصلاح مراقبت در عمل شامل انعطاف پذیری بیشتر در هزینه. این خانه گذشت اما نه نظر گرفته شده است تا در مجلس سنا.

برخی از قبایل استدلال در دادگاه فدرال که آنها shortchanged زمانی که وزارت خزانه داری متکی فدرال جمعیت داده ها برای برخی از مراقبت در عمل بودجه.

به عنوان مثال داده ها نشان داد که شونی قبیله اوکلاهما صفر و اعضای آن را دریافت حداقل 100.000 دلار در امداد پول است. قبیله گفت: واقعی آن جمعیت است که بیش از 3000.

یک قاضی فدرال در برابر حکومت کانزاس قبیله در یک مورد مشابه گفت: وزارت خزانه داری را در اختیار چگونه آن را توزیع بودجه. حاکم شده است به دادگاه تجدید نظر.

یک قاضی فدرال حکم داد در ماه گذشته که بومی آلاسکا شرکت های واجد شرایط برای برخی از مراقبت بودجه. بودجه متوقف شد در این هفته در حالی که قبیله ای از سازمان ملل درخواست تجدید نظر تصمیم گیری. قبایل استدلال کرده اند که این پول را باید تنها به 574 قبایل با یک رابطه سیاسی با ایالات متحده Alaska Native شرکت ندارد و چنین رابطه.

وکلای مدافع برای شرکت های شناخته شده به عنوان ANCs باید گفت که این پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مسکن و تجهیزات پزشکی روشنایی در یک فرودگاه که در آن منابع برای تحویل جوامع از راه دور و برای ذخیره سازی مواد غذایی و تجهیزات حفاظتی.

"هر روز پرداخت از مراقبت در قانون بودجه اختصاص داده شده برای ANCs با تاخیر روز دیگری است که بومیان آلاسکا به آنها خدمت می کنند به طور کامل مجهز به ابزار برای مبارزه با بهداشت عمومی اورژانس" آنها نوشت: در اسناد دادگاه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de