قبیله ای از سازمان ملل درخواست تجدید نظر حکم بیش فدرال ویروس بودجه امداد

آسوشیتد پرس فلاگستاف Ariz. (AP) — قبیله ای کشورهای در حال به چالش کشیدن تصمیم دادگاه است که اجازه می دهد تا بو

توسط NEWSSHANS در 26 تیر 1399

آسوشیتد پرس

فلاگستاف Ariz. (AP) — قبیله ای کشورهای در حال به چالش کشیدن تصمیم دادگاه است که اجازه می دهد تا بومی آلاسکا شرکت ها برای دریافت سهم از 8 میلیارد دلار در فدرال coronavirus امداد کمک های مالی در کنار مجموعه ای از قبایل.

قبیله ای سازمان ملل در زمینه اطلاع از درخواست تجدید نظر سه شنبه در ایالات متحده دادگاه تجدید نظر در واشنگتن ملاقات مهلت تعیین شده توسط دادگاه بدوی قاضی. ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه Amit مهتا گفته بود وزارت خزانه داری ایالات متحده می تواند انتشار بودجه به شرکت های بزرگ اگر قبایل نمی حرکت رو به جلو با تجدید نظر در آن.

کنگره تصویب بودجه به عنوان بخشی از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند. وزارت خزانه داری ایالات متحده و قبیله ای سازمان ملل اختلاف نظر دارند که بیش از اشخاص کنگره در نظر گرفته شده برای واجد شرایط برای قبیله ای تنظیم-جدا و معنای زبان گنجانده شده در این لایحه است.

مهتا حکومت در برابر قبایل در اواخر ماه ژوئن گفت: شرکت های بزرگ می تواند به عنوان قبیله ای دولت برای اهداف محدود. اما مهتا اذعان کرد او کشتی با این تصمیم.

او اعطا درخواست از قبایل شاکیان به توقف کمک های مالی به شرکت های بزرگ در حالی که در تصمیم خود تجدید نظر.

وزارت خزانه داری را پرداخت بیشتر این پول به کشور 574 فدرال به رسمیت شناخته شده و قبایل. آن را کنار بگذارند حداقل 162 میلیون دلار برای این شرکت ها با توجه به اسناد دادگاه اما هنوز نمی افشا مقدار دقیق.

دو دیگر مواردی است که قبایل علیه وزارت خزانه داری بیش از مراقبت در قانون بودجه کاهش یافته است. طرح دعوی در دادگاه واصل میشن قبیله اوکلاهما بیش از بخش روش برای توزیع اولیه دور امداد کمک های مالی در حال انجام است.

___

این داستان درست شده است تا منعکس کننده آخرین مهلت برای درخواست فایل بود سه شنبه نه دوشنبه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن