دانشمندان برتر در که: 'واکسن ممکن است خطرناک'

شده است وجود دارد در حال رشد برای حمایت از ضد واکسیناسیون مبارزات انتخاباتی در ایالات متحده است. برخی از مردم

توسط NEWSSHANS در 21 خرداد 1399

شده است وجود دارد در حال رشد برای حمایت از ضد واکسیناسیون مبارزات انتخاباتی در ایالات متحده است. برخی از مردم انتقاد جنبش استدلال که واکسن فقط منتشر شد برای استفاده عمومی یک بار لازم است تست های ایمنی انجام شده است. اما واقعیت این است که برخی از واکسن ها می تواند اثرات منفی. در اخیر جهانی واکسن ایمنی اجلاس برگزار شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) و حتی برخی از دانشمندان مرتبط با این سازمان اعتراف کرد که آنها بیش از حد مطمئن شوید که آیا واکسن به طور کامل امن است.

مشکل با کمکی

یکی از موضوعات اصلی مورد بحث در میان کارشناسان در مورد کمکی. این ایمونولوژیک یا عوامل دارویی به اضافه یک واکسن برای بهبود پاسخ ایمنی بدن تحریک تولید بیشتر آنتی بادی و اطمینان طولانی مدت ایمنی. این نیز به حداقل می رساند آنتی ژن دوز لازم در واکسن. آنتی ژن واکسن در واقع مولکول از یک عامل بیماری زا است که در حال معرفی به بدن برای تحریک پاسخ ایمنی. تمام باکتری ها و ویروس ها آنتی ژن.

دکتر مارتین هاول Friede, هماهنگ کننده ابتکار برای تحقیقات واکسن در افرادی اشاره کرد که هر زمان که یک مورد وجود دارد ساخته شده در برابر واکسن بیشتر از آن زمان این موضوع به نظر می رسد مربوط به کمکی. او معتقد است که بدون استفاده از کمکی بشریت را پیدا خواهد کرد آن را دشوار برای تولید نسل بعدی از واکسن. بسیاری از محبوب واکسن که در استفاده از امروز, از جمله کسانی که مربوط به HPV و کزاز نیاز به کمکی به درستی کار نکند. او یک سوال مهم — چگونه ما در ایجاد اعتماد به نفس در کمکی و واکسن?

دکتر Friede توصیه اجتناب از استفاده از مواد کمکی در حالی که ساخت یک واکسن اگر این امکان پذیر است. اگر کمکی اضافه شود به واکسن موثر تنها کسانی کمکی که سابقه ایمنی باید مورد استفاده قرار گیرد. و حتی اگر این ممکن نیست او هشدار می دهد که ما باید "با دقت فکر می کنم" در مورد استفاده از کمکی.

(Image: Screenshot / YouTube)

اگر کمکی اضافه شود به واکسن موثر تنها کسانی کمکی که سابقه ایمنی باید مورد استفاده قرار گیرد. (تصویر: Screenshot / YouTube)

استفان اوانز استاد پیامدهای ارزشیابی عملکرد استدلال که پس کمکی ضرب ايمنیزايی آنتی ژن به عنوان به خوبی به عنوان reactogenicity در برخی موارد به نظر می رسد معقول و منطقی به فرض که کمکی نیز ممکن است ضرب بروز عوارض جانبی. دکتر Friede موافق با استاد و اذعان می کند که برخی از مطالعات اخیر نشان می دهد که افزایش علاوه بر کمکی به واکسن نتایج در موضعی بالاتر reactogenicity.

مطالعات و مقررات

دکتر Bassey Okposen مدیر برنامه ملی اضطراری معمول ایمن سازی مرکز هماهنگی (NERICC) در نیجریه مطرح شده یک مشکل فکر می کردم در این کنفرانس است. "من بازیگران پشت ذهن من به وضعیت ما در نیجریه که در 6 هفته 10 هفته 14 هفته یک کودک است که داده های مختلف آنتی ژن از شرکت های مختلف. و این واکسن متفاوت کمکی مختلف نگهدارنده و غیره... چیزی به ذهنم می رسد... این امکان وجود دارد از این کمکی نگهدارنده متقابل واکنش میان خود را؟," او می پرسد به عنوان دیده می شود در یک ویدیو یوتیوب. متاسفانه یک مطالعه عمیق تر از این موضوع هنوز باید انجام شود.

هایدی لارسون مدیر در واکسن اعتماد به نفس پروژه آورده و با توجه به روند رو به رشد — عدم اعتماد به نفس در واکسن در میان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. او هشدار داد در مقابل با استفاده از مطالعات به ایجاد یک مورد برای واکسن ایمنی و اشاره کرد که وجود دارد نیاز به سرمایه گذاری بیشتر در ایمنی علم ثابت کند که واکسن در واقع امن است.

دکتر Soumya Swaminathan پزشک متخصص اطفال و دانشمند ارشد در که نا امید شده توسط این واقعیت است که وجود دارد عدم ارتباط مناسب و وقتی که می آید به allaying ترس مردم در مورد واکسن. این مواضع تلاش برای ارائه به روشنی پاسخ به برخی از این سوال در ذهن بسیاری از مردم مانند مرگ و میر باعث خاص واکسن و.... دکتر Swaminathan معتقد است که این پایان می رسد تا فرسایش اعتماد مردم در سیستم.

(Image: Screenshot / YouTube)

دکتر Swaminathan نا امید شده توسط این واقعیت است که وجود دارد عدم ارتباط مناسب و وقتی که می آید به allaying ترس مردم در مورد واکسن. (تصویر: Screenshot / YouTube)

جهانی واکسن ایمنی اجلاس سران برگزار شد که دفتر مرکزی آن در ژنو سوئیس است. در سال 2019 مشخص شده 20امین سالگرد سازمان جهانی کمیته مشورتی در واکسن ایمنی (GACVS). اجلاس سران برگزار شد به ارزیابی دستاوردهای GACVS و همچنین برای تصمیم گیری در مناطق تمرکز برای دهه جدید.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

مستند سرمایه گذاری: آن را هرگز خیلی دیر شده برای یادگیری موسیقی


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب