هزاران مارس در فیلادلفیا در اعتراض جورج فلوید مرگ

فیلادلفیا (AP) — هزاران نفر در حال راهپیمایی در فیلادلفیا در اعتراض به مرگ در ایالت مینه سوتا از جورج فلوید. ت

توسط NEWSSHANS در 17 خرداد 1399

فیلادلفیا (AP) — هزاران نفر در حال راهپیمایی در فیلادلفیا در اعتراض به مرگ در ایالت مینه سوتا از جورج فلوید.

تظاهرکنندگان زودتر جمع شده بودند در نزدیکی موزه هنر فیلادلفیا و مشهور خود "راکی" مراحل و تنظیم کردن از طریق شهر خیابان اصلی.

مقامات شهرستان زودتر اعلام خیابان تعطیلی گفت: بسیار از مرکز شهر از رودخانه دلاور به Schuylkill رودخانه خواهد بود بسته به وسایل نقلیه است. بخشی از بزرگراه بین ایالتی 676 در حال اجرا از طریق مرکز این شهرستان شد بسته در هر دو جهت و مسیرهای اتوبوس بود به detoured.

فلوید بود که سیاه, درگذشت مارس 25 بعد از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن او حتی به عنوان او التماس هوا و متوقف شد. مرگ او را برانگیخته اعتراض به رفتار پلیس آمریکایی های آفریقایی تبار و نژادی و بی عدالتی در سراسر کشور.

در پیتسبورگ مقامات در جستجوی کسی گفتند انداخت بداهه آتش زا و دستگاه یک افسر آخر هفته گذشته منجر به آسیب به افسر دیگر. پلیس گفت که این انفجار بر روی زمین در نزدیکی ملون مربع باعث نزدیکی یک افسر "دچار ضربه مغزی علائم مانند."

رابرت Swartzwelder رئیس جمهور برادرانه منظور از پلیس فورت پیت الج 1 گفت: مامور شده اند می تواند "به طور دائم ریخت اگر نه کشته" اگر او تا به حال آمار توسط دستگاه.

مقامات اعلام تشکیل یک کارگروه برای بررسی آنچه به آنها تماس بگیرید یک گروه کوچک از مردم تا حد زیادی در میان تظاهرات مسالمت آمیز "که حمله به روزنامه نگاران غارت کسب و کار باعث صدمه به اموال و مرتکب جنایات دیگر مانند آتش سوزی."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن