غرب و وابستگی به چین

بیش از چند دهه گذشته غرب به تدریج از دست داده و در آن ساخت زیرساخت ها اجازه می دهد چین برای تبدیل شدن به تولید

توسط NEWSSHANS در 20 خرداد 1399

بیش از چند دهه گذشته غرب به تدریج از دست داده و در آن ساخت زیرساخت ها اجازه می دهد چین برای تبدیل شدن به تولید جهانی hub. به عنوان یک نتیجه از غرب تبدیل شده است بیش از حد وابسته به چین است. شمار این یک خطر بزرگ از حزب کمونیست چین (CCP) به دنبال استفاده از این وابستگی به ضرر منافع غرب.

چینی وابستگی

یک فکر مستقر در لندن به تازگی منتشر شده یک گزارش با عنوان شکستن زنجیره ای چین که نگاه چگونه عمیقا غربی کشورهای دموکراتیک تکیه بر چین برای کالا. وقتی که می آید به ایالات متحده در این گزارش اشاره می کند که وابستگی کشور را پوشش می دهد 16 دسته 1 صنعت در سطح گروه کالا و 5 بخش است. در تو رفتگی در دیوار چین است که در غالب تامین کننده سه دسته مهم از آنتی بیوتیک است. این کشور آسیایی تامین 93 درصد از کلرامفنیکل 90 درصد از تتراسیکلین و 52 درصد از پنی سیلین استفاده می شود در ایالات متحده در میان محصولات با تکنولوژی بالا, 93 درصد از لپ تاپ, 73 درصد از گوشی های هوشمند 88 درصد از کنسول های بازی و 52 درصد از پروژکتور وارداتی از چین است.

(Image: Screenshot / YouTube)

در تو رفتگی در دیوار چین است که در غالب تامین کننده سه دسته مهم از آنتی بیوتیک است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

چنین وابستگی در واردات چین است یکی از ویژگی های از ایالات متحده به تنهایی. کشورهای دیگر مانند انگلستان و کانادا و استرالیا و غیره نیز بیش از حد متکی به چین برای بسیاری از مصرف کننده و محصولات صنعتی. این وابستگی ایجاد شده است با توجه به این واقعیت است که کشورهای غربی نادیده گرفته شده برای بخش تولید در سازمان ملل deeming خود نیروی کار به عنوان بیش از حد گران قیمت و در نتیجه به پایان رسید تا تغییر تمام واحدهای تولید نسبتا ارزان تر چینی سواحل.

آیا توان از داروها مانند پنی سیلین و یا اقلام با تکنولوژی بالا مانند رایانه ها و گوشی های هوشمند جهان غرب است و بسیار قوی تر پایه فن آوری برای تولید این اقلام است. وجود دارد مطلقا هیچ نیاز به نگه داشتن ساخت چینی رژیم کمونیستی قدرتمند با استفاده از این کشور به عنوان یک پایگاه تولید زمانی که یکی می تواند آنها را در سمت راست در حیاط خلوت خود را. اگر هزینه نیروی کار است یک مشکل کشورهای غربی باید برای کشورهایی است که می تواند متحد با آرمان های خود. برای مثال در ایالات متحده خواهد بود بهتر است با استفاده از مکزیک و دیگر کشورهای آمریکای جنوبی است که از لحاظ جغرافیایی نزدیک به آن و به اشتراک گذاری آن با ارزش است. در واقع چندین شرکت های غربی در حال حاضر شروع به فکر کردن در امتداد این خطوط.

جدا از چین

"شرکت من شنیده ام بسیاری از قول به من و آنها به من نشان دهنده تولید کنندگان قطعات خودرو در چین... همه آنها واقعا فکر کردن در مورد rejiggering خود را عرضه. آنها به دنبال در حال حاضر در کاهش اتکا به چین و می خواهید به پرچین خطرات خود را. برای این کار آنها را مجبور به رفتن به جایی دیگر" جان Scannapieco یک تجارت وکیل و رئیس COVID-19 نیروی کار در بیکر Donelson در نشویل به گفته فوربس. بسیاری از شرکت ها به دنبال در مناطق خاص به عنوان تولید جایگزین به چین و آسیای جنوب شرقی و هند است.

جنوب شرقی آسیا است که در حال حاضر بخشی از زنجیره تامین است که مربوط به چین است. مانند تغییر برخی از فرایندهای به جنوب شرقی آسیا نمی خواهد یک مشکل مطرح است. مسئله این است که این منطقه را ندارد مقیاس و یا اتصال به طور کامل جایگزین چین است. این به این دلیل است که هند می شود یک جزء حیاتی. هند یک میلیارد به علاوه جمعیت مانند چین است. اما آنچه آن را می دهد یک مزیت بیش از چین است بزرگ انگلیسی زبان جوان جمعیت و باز دموکراتیک سیستم ارزش.

(Image: Screenshot / YouTube)

هند یک میلیارد به علاوه جمعیت با یک باز و دموکراتیک سیستم ارزش. (تصویر: Screenshot / YouTube)

حرکت نزولی این است که هند زیرساخت های ضعیف است. دولت فعلی است و برنامه ریزی در حل و فصل این موضوع در دهه آینده با یک شبکه گسترده حمل و نقل و بنادر گسترده ای خط جاده ها و غیره. علاوه بر ایالات متحده و ژاپن نیز با بیان علاقه زیادی به تغییر برخی از صنایع از چین به هند است. اگر آمریکا و ژاپن و هند و آسیای جنوب شرقی می تواند با هم کار کنند برای ایجاد یک ارتباط تنگاتنگ با شبکه تجارت در سال آینده وابستگی به کمونیست حکومت چین می تواند به راحتی به حداقل برسد.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

ضعیف سازمان ملل وضعیتی وخیم تحت استرس های مالی از COVID-19


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب