منو: کالج ورزشکاران کلاس پخت و پز, مواد غذایی, نکات

در این Nov. 30, 2019 فایل عکس دوک کریس Rumph دوم (96) جشن در مقابل میامی Jarren ویلیامز (15) پس از دوک ساخته

توسط NEWSSHANS در 15 اردیبهشت 1399
 In this Nov. 30, 2019 file photo, Duke’s Chris Rumph II (96) celebrates in front of Miami’s Jarren Williams (15) after Duke made a defensive stop during the third quarter of an NCAA college football game in Durham, N.C. Football players and other college athletes are facing challenges when it comes to following nutrition plans amid the coronavirus pandemic. Rumph has been staying with family and eating home-cooked meals as he tries to gain strength amid the pandemic that has shut down college and professional sports.

در این Nov. 30, 2019 فایل عکس دوک کریس Rumph دوم (96) جشن در مقابل میامی Jarren ویلیامز (15) پس از دوک ساخته دفاعی توقف در طول سه ماهه سوم از یک NCAA college football بازی در دورهام, N. C., بازیکنان فوتبال و دیگر ورزشکاران کالج روبرو هستند چالش های زمانی که می آید به زیر تغذیه برنامه های میان coronavirus بیماری همه گیر. Rumph شده است اقامت با خانواده و خوردن وعده های غذایی خانه پخته به عنوان او تلاش می کند برای به دست آوردن قدرت در میان همه گیر است که تعطیل دانشگاه و ورزش حرفه ای.

نوادا offensive lineman Nate قهوه ای در حال انجام بهترین خود را به خوردن حق و مانند بسیاری از بازیکنان فوتبال و دیگر ورزشکاران کالج پراکنده در سراسر کشور بدون دسترسی به امکانات آموزشی میان coronavirus بیماری همه گیر.

6-پا-4, 300 پوند افزایش ارشد است تصادفا چند بار در کالج ورزشی' نسخه مراقب وزن با کلاس های حضوری و یا شیوه های بهار.

"شاید من می خواهم تاکو بل چون من مثل تاکو بل" براون گفت. "یا شاید من بستنی بعد در شب. ... وعده های غذایی هستند که شاید نه فوق العاده مغذی من شده است در تلاش برای نگه دارید که برای یک روز."

ورزشکاران آواره شده اند از امکانات خوبی مواجه نگردند آموزش جداول و دسترسی آسان به میان وعده های سالم و پروتئین می لرزد. برخی از آنها در خانه با اعضای خانواده در حالی که دیگران تا حد زیادی خود به خود در خارج از دانشگاه و خوابگاه.

به کمک آنها مدارس ارائه بسته های مراقبت, مواد غذایی, نکات دستور العمل و حتی پخت و پز تظاهرات در رسانه های اجتماعی. و متخصصان تغذیه و یا متخصصین تغذیه در مدارس وجود دارد 96 با حداقل یکی از کارکنان با توجه به دانشگاه و ورزش حرفه ای انجمن متخصصین تغذیه با حدود دو سوم در قدرت پنج همایش — باید مشورت با ورزشکاران از دور.

چالش این است که نگه داشتن ورزشکاران — در حال حاضر مشغول موقت رژیم های تمرین — در آهنگ وقتی که می آید به اضافه کردن قدرت و یا اجتناب از پوند ناخواسته حتی به عنوان آن هنوز مشخص نیست زمانی که آنها می تواند به بازگشت به دانشگاه و یا اینکه آیا آنها بازی در پاییز امسال به عنوان کشور, تلاش برای بازگشایی شده است.

"برای برخی از آنها واقعا خوب است که آنها چرا که آنها فراموش کرده اند کسی که هنوز ساخت خانه-وعده های غذایی پخته شده برای آنها گفت:" راشل Lukowski, آیووا ایالتی است مدیر تغذیه ورزشی برای فوتبال است. "و برخی ندارد که پس از آن یک ماده از 'OK در اینجا این است که چگونه ما می تواند کمک به شما را در اینجا' و یا 'چه کنیم؟""

نبراسکا ارائه کرده است منظقه-وانت وعده های غذایی برای ورزشکاران در نزدیکی دانشگاه و ممفیس فرستاده 225 مراقبت از بسته های حاوی اقلام مانند تنقلات و ماسک محافظ به ورزشکاران خود را در اواسط ماه آوریل است.

Lukowski گفت: Iowa State مراقبت از بسته شامل پودر پروتئین همراه با بطری اجازه می دهد ورزشکاران به ترکیب خود می لرزد و بدون مخلوط کن و همچنین به عنوان لیست مواد غذایی با راهنمایی برای خرید غذاهای سالم در بودجه و چه به ذخیره کردن در شربت خانه. مدرسه نیز ارسال شده راهنمایی پخت و پز و دستور العمل های مانند غذاهای مرغ, تخم مرغ, کلوچه و پن کیک, در میان دیگران.

Oregon State sports متخصص تغذیه Toni Langhans سعی شده است که مراحل مشابه با مدرسه "قرنطینه آشپزخانه سری" در Instagram. او می خواهد ورزشکاران به احساس راحتی در ساخت ظروف مانند یک شبه بلغور جو دوسر پر, فلفل, برگر لوبیا سیاه و سفید و یا, در خانه, حموس به جای سفارش روزانه takeout وعده های غذایی.

"این چنین یک مهارت مهم برای کار بر روی است که واقعا تحت تاثیر قرار ورزشکار به طور کلی ارتباط با مواد غذایی و آنچه که آنها در حال رفتن به خوردن در زمانی که آنها می آیند همچنین" Langhans گفت. "این چیزی است که ما در حال تلاش برای فشار برای در انجام این دموی و تلاش به مردم دستور — چیزی است که آسان به نگاه و می گویند, 'OK من فکر می کنم من می توانید انجام دهید که. ... گاهی اوقات مواد غذایی با کیفیت را می توانید سه دقیقه."

همه چیز رفته هموار تا کنون برای دوک پایان دفاعی کریس Rumph دوم. او در تلاش برای تقویت خود 6-3 قاب در حالی که زندگی با پدر و مادر خود را در ناکسویل تنسی و برداشت تا 6 پوند (233) تا حد زیادی به لطف مادر خود را پخت و پز.

"ما حتی خانه را ترک کرد به طوری که تمام من است وعده های غذایی خانه پخته, پروتئین و همه آن نوع از مسائل" گفت: Rumph پسر دستیار مربی با NFL را Houston Texans. "پس هیچ مواد غذایی سریع. من فست فود و ... من فکر می کنم دو ماه."

واشنگتن offensive lineman لیام Ryan ماندن در یک خانه در نزدیکی پولمن پردیس با هم اتاقی. آنها بوده ام کباب خیلی استیک مرغ و گوشت خوک و ماهی قزل آلا است که آنها به تازگی فرار از پروپان و تا به حال برای دریافت بیشتر.

این 6-5, 300 پوند Ryan متمرکز است خوردن سبزیجات برنج قهوه ای و تنقلات مانند نامنظم رونده گوشت گاو و یا آجیل است. او را نیز بررسی مقیاس های به اطمینان حاصل شود او را به اقامت در نزدیکی های بازی خود را وزن.

"من فکر می کنم شما فقط باید برای اقامت مداوم در آنچه شما باید انجام دهید به دلیل اگر شما از نوع فقط slacking و شما از دست یک وعده غذایی و یا شما کار نمی کند — منظورم این است که آنچه انجام می دهند در سطح بعدی" رایان گفت. "در NFL offseason نوع توسط خودتان. بنابراین شما می توانید یک طعم کمی از آن را در حال حاضر."

هنوز, آن را سخت به مبارزه با هر ولع مصرف برای ورزشکاران حذف شده از ساعت پر پردیس روال تناسب اندام, شیوه ها و سالن مطالعه. رایان تا به حال یک مقاومت قوی برای لفظ تراشه کوکی ها پس او را برداشت تا بسته های چندگانه و سپس انداخت چند کوکی ها را در یک کاسه با شیر به عنوان اگر از خوردن حبوبات.

"O-lineman چیزهای راست وجود دارد," او پکتیا میباشد.

در نوادا قهوه ای می داند که چالش. او ديد تمام آن را به عنوان یک آزمون از "تمرین خود کنترلی" در هنگام انتخاب چه به خانه از فروشگاه مواد غذایی و یا چیدن takeout از رستوران ها.

و او تسلیم کرده است به junk-food وسوسه. اما هنگامی که او باعث می شود مطمئن شوید که وعده غذایی بعدی که بهتر.

"در برخی از نقطه همه رفتن به" براون گفت. "من فکر می کنم این ورزشکاران که قادر به خوردن و واقعا مراقبت از تغذیه خود را در حال رفتن به برخی از ورزشکاران در شکل بهتر و قادر به انجام بهتر. این واقعا چیزی است که آن پایین می آید."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de