آخرین: رنو بازار مال فروشان لغو شد به دلیل coronavirus

توسط آسوشیتد پرس آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان: ___ یک قرن رنو بازار مال فروشان را لغو کر

توسط NEWSSHANS در 20 اردیبهشت 1399

توسط آسوشیتد پرس

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

یک قرن رنو بازار مال فروشان را لغو کرده است 10 روز رویداد در ماه ژوئن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

رنو سوار کاری رئیس جمهور کریگ Downie گفت: در نامه ای به بازار مال فروشان هیئت مدیره است که لغو این رویداد برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 18-27 لازم بود برای اطمینان از ایمنی از شرکت کنندگان و طرفداران فروشندگان حامیان و داوطلبان.

مدیر کل جورج شانه گفت: این یک تصمیم دشوار ساخته شده در مشاوره با کارشناسان سلامت و همچنین به عنوان حرفه ای بازار مال فروشان کابوی ها انجمن. صورتحساب به عنوان "وحشی ترین, ثروتمندترین بازار مال فروشان در غرب" رویداد با حضور 140,000 نفر سالانه جشن صدمین سالگرد آن در سال 2019.

___

دانشگاه مینه سوتا ورزشی بخش طرح ریزی یک 4 میلیون دلار کسری بودجه برای سال مالی منتهی به 30 ژوئن. که از یک $123 میلیون بودجه که به عنوان هشتم-بزرگترین در ده کنفرانس.

مینه سوتا آگهی علامت Coyle ارائه تصویر مالی در هیئت مدیره از رجنت جلسه انجام شده توسط ویدئو کنفرانس در روز جمعه. در ماه فوریه قبل از شیوع ویروس باعث لغو NCAA بسکتبال مسابقات و کاهش شدید درآمد Gophers شد پیش بینی 1 میلیون دلار مازاد در بخشی به خروش در فوتبال, فروش بلیط و جمع آوری کمک های مالی مربوط به یک قوی 2019 فصل برای این تیم است.

برای بودجه بعدی چرخه پوشش 2020-21 سال تحصیلی ورزشی بخش و نیروبخش است برای $75 میلیون ضرر از حد انتظار درآمد در بدترین سناریو از سقوط ورزش و در نتیجه هیچ تلویزیونی بازی های فوتبال. بازی های انجام شده بدون طرفداران بستری پروژه به 30 میلیون دلار کاهش در درآمد. بهترین سناریو از بازگشایی پردیس در پاییز و ورزش به عنوان برنامه ریزی شده را حدود 10 میلیون دلار رسید. این اعداد و ارقام نمی حساب کاربری برای کاهش هزینه ها در سفر و مناطق دیگر با توجه به همه گیر.

— دیو کمپبل گزارش از مینیاپولیس

___

رئال مادرید می گوید مهاجم لوکا Jovic یک استخوان شکسته در پای راست خود را و نمی خواهد بود قادر به بازگشت به تمرین با بقیه تیم هفته آینده.

این باشگاه را فاش نمی کند زمان بهبودی اما Jovic است به احتمال زیاد به کنار حداقل برای چند هفته.

مادرید بازیکنان انتظار می رود به بازگشت به آموزش فردی در روز دوشنبه پس از نزدیک به دو ماه حبس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

رسانه های اسپانیایی می گویند Jovic صدمه دیده بود در حالی که ورزش در خانه.

تیم مجاز به ادامه تمرین به عنوان دولت اسپانیا آغاز می شود به سهولت برخی از مستند محدودیت های که در محل بوده است از اواسط ماه مارس.

___

نسکار لغو مسابقه در ریچموند Raceway مشهد سریع السیر و سونوما Raceway در کالیفرنیا آن را به عنوان اصلاح برنامه خود برای راه اندازی مجدد این فصل است.

نسکار برنامه ای برای مسابقه در دارلینگتون Raceway در کارولینای جنوبی در مارس 17 و ممکن است 20. پس از آن مسابقه به اصل برنامه ریزی شده نسکار ضبط رویدادها در آن ریچموند و شیکاگو آهنگ. ریچموند در اصل برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 19 و مشهد برنامه ریزی شده بود در ماه ژوئن 21

جاده سریع السیر موتورسواری و داد و ستد آن جاده دوره مسابقه در سونوما برنامه ریزی شده برای ژوئن 14 برای یک مسابقه جام در شارلوت در مه 27.

نسکار در تلاش است به مسابقه در آهنگ های در رانندگی فاصله از آن کارولینای شمالی, تیم های مبتنی بر آن را به عنوان رزومه رقابت پس از ورزش shutdown با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. آن را تنها به اعلام نژادها طریق ممکن است.

از لغو شیکاگو مسابقه شوم نشانه ای برای کارگران در, آهنگ در Joliet, Illinois. آهنگ کارکنان شد و آمار این هفته با دور دوم از اخراج توسط نسکار پس از همه گیر.

___

NHL و NHL بازیکنان در انجمن قرار داده اند برنامه های خود را به بازی در خارج از آمریکای شمالی بر روی یخ برای بقیه سال.

لیگ و اتحادیه اعلام کرد که به تعویق افتادن آن سال 2020 بین المللی بازی ها, اضافه کردن آنها به جلو نگاه به تیم های خارج از کشور دوباره در سال آینده. Chicago Blackhawks و Philadelphia Flyers قبلا برنامه ریزی شده برای باز کردن این فصل در پراگ به عنوان بخشی از NHL جهانی سری.

Buffalo Sabres و Tampa Bay Lightning شده بود قرار است به بازی دو بازی در استکهلم.

___

19 سوئیس مبتنی بر کارکنان, United World Wrestling داشته اند حقوق خود را قطع 50 درصد و کارکنان خارجی دریافت کرده اند کاهش در کار و ماهانه هزینه خدمات.

بین المللی حاکم بر بدن برای ورزش می گوید این کاهش خواهد بود به طور نامحدود.

"از به تعویق افتادن بازی های المپیک 2020 به لغو داخلی و بین المللی مسابقات ورزشی جهان احساس درد از این ویروس/شیوع" UWW می گوید. "حتی به عنوان ما ارزیابی بقیه 2020 تقویم وجود دارد عدم قطعیت در سراسر بازگشت به رقابت است."

این UWW می گوید تیم توسعه آن راه اندازی کرده است یک وبینار سری به آدرس نگرانی های ملی فدراسیون ورزشکاران و ذینفعان.

___

ترکیه تیم فوتبال Trabzonspor می گوید بازیکنان خود را شروع کرده اند به عنوان یک تیم پس از فدراسیون تصمیم به ادامه بازی های لیگ در ژوئن 12.

ترکیه در باشگاه مستقر در دریای سیاه ساحلی شهر ترابزون. این تیم بازیکنان قبلا آموزش در گروه سه در راستای اجتماعی فاصله دستورالعمل.

ترکیه وزارت بهداشت گفت: آن بود که در تصمیم به راه اندازی مجدد بازی و اضافه کرد که این فدراسیون خواهد بود مسئول هر گونه عواقب.

استانبول باشگاه فنرباغچه روز پنجشنبه گفت که آن را "درک" فدراسیون تصمیم اما سوالات مطرح شده در مورد سرنوشت این فصل اگر یک تیم نیاز به قرنطینه و پیامدهای قانونی اگر یک بازیکن بودند برای حفظ ماندگاری و آسیب های پس از تبدیل شدن به آلوده.

___

اسپانیایی تیم فوتبال را از سر آموزش فردی پس از نزدیک به دو ماه حبس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

بارسلونا سویا ویارئال و باشگاه های دیگر بازگشته اند به اقدام پس از دولت اسپانیا سست برخی از مستند محدودیت های که شده بود در محل پس از اواسط ماه مارس.

اتلتیکو مادرید مجموعه ای برای از سرگیری فعالیت خود در روزهای شنبه و رئال مادرید بازیکنان خواهد بود در این زمینه در روز دوشنبه.

بارسلونا بازیکنان تمرین بودند در نقاط مختلف این تیم را در اردوگاه های آموزشی برای جلوگیری از تماس با هر یک از دیگر. مربی Quique Setién شد با پوشیدن دستکش و ماسک به عنوان او را تماشا از دور به عنوان بازیکن زد خود را آموزش. بازیکنان خود را به طور منظم آموزش لباس اما هیچ ماسک یا دستکش در حالی که در این زمینه است.

لیونل مسی دیده می شد دستکاری توپ خود را در یک نقطه.

همه بازیکنان و مربیان و باشگاه کارکنان مورد آزمايش قرار COVID-19 قبل از اینکه عمل کنه. لیگ هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده اما نتایج برخی از گزارش رسانه های محلی گفت: سه و در عین حال-به-نام بازیکنان تست مثبت است. اطلاعات شده است به طور مستقل تایید کرد.

___

تیم های فوتبال را مجاز به استفاده از دو فوق العاده جایگزین در هر مسابقه برای محافظت از بازیکنان در طول یک پرونده از بازی ها ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

بین المللی فوتبال مدیره کانون می گوید, سازمان می تواند در حال حاضر تایید تیم ساخت پنج تغییرات با یک ششم در وقت اضافی.

IFAB می گوید: حکومت موقت در دسترس است به "مسابقات که یا آغاز شده یا در نظر گرفته شده برای شروع, اما در حال برنامه ریزی برای تکمیل Dec. 31."

لیگ که به طور معمول در پایان ممکن است به صورت یک تراکم برنامه های ژوئیه و اوت خود را به صورت کامل فصل است.

بیشتر IFAB تصمیم گیری مورد نیاز است برای گسترش حکومت به فصل آینده مسابقات و تیم ملی بازی در 2021.

___

رافائل نادال می گوید: نواک جوکوویچ نیاز به واکسینه شود به نگه داشتن بازی اگر تنیس بدن را coronavirus عکس های واجب هنگامی که تبدیل شدن آنها در دسترس است.

نادال می گوید روزنامه اسپانیایی La Voz de Galicia این هفته که جوکوویچ و همه بازیکنان را مجبور به پیروی از قوانین که تنیس در نهایت بازده به عمل است.

نادال می گوید: هیچ کس را نمی توان مجبور به واکسن و همه باید به انتخاب خود اما همه بازیکنان را مجبور به پیروی اگر تنیس مقامات نیاز به "واکسیناسیون به سفر" و "محافظت" هر کس در این سفر است.

جوکوویچ به تازگی گفت که او در برابر گرفتن یک واکسن برای coronavirus حتی اگر آن اجباری شد به سفر. او بعدها گفت که او باز به تغییر ذهن خود را.

نادال می گوید: "جوکوویچ باید واکسینه شود اگر او می خواهد به نگه داشتن بازی تنیس در سطح بالا."

او می گوید که "اگر ATP یا فدراسیون بین المللی تنیس ملزم به ما واکسن به بازی تنیس, پس از آن ما را مجبور به انجام آن است."

___

اینتر میلان بازیکنان می توانند رزومه کاری آموزش در باشگاه Suning مرکز پس از همه از تیم اول آزمایش منفی برای coronavirus.

اینتر تا به حال به تاخیر در از سرگیری آموزش پیش از آن در هفته نیست چرا که هر کس در این تیم تا به حال تست شده برای COVID-19.

این باشگاه می گوید: تمام آزمایشات در حال حاضر دوباره منفی و "اختیاری فردی جلسات آموزشی آغاز خواهد شد و این بعد از ظهر."

آث میلان نیز بازگشایی آن مرکز آموزشی برای بازیکنان آن است.

بسیاری از ایتالیایی دیگر باشگاه های لیگ در حال حاضر از سر گرفته شد آموزش به صورت فردی در این هفته قبل از تیم کامل آموزش ری استارت در مارس 18.

___

منچستر سیتی مدافع کایل واکر شکایت در مورد "آزار" و می گوید خانواده اش بوده است "از هم پاشیده" پس از اعتراف به شکستن اجتماعی-دورى قوانین دوباره در طول coronavirus بیماری همه گیر.

روزنامه انگلیسی سان گزارش داد که واکر نقض مقررات سه بار در یک دوره 24 ساعته این هفته با مراجعه به اعضای خانواده و رفتن در یک چرخه سوار با یک دوست.

انگلستان بین المللی عذرخواهی ماه گذشته برای میزبانی یک حزب در خانه خود را در طول مستند.

Walker نوشته شده در توییتر گفت که او احساس می کند او است که به دنبال به طور مداوم در حالی که همچنین افزایش سلامت روانی و نگرانی است.

واکر می نویسد: "این دیگر صرفا مؤثر بر من اما موثر بر سلامت خانواده و کودکان بیش از حد."

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن