آخرین: فرانسوی تنیس امیدوار به ادامه آموزش در شنبه

توسط آسوشیتد پرس آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان: ___ فرانسوی, تنیس, فدراسیون امیدوار است ب

توسط NEWSSHANS در 16 اردیبهشت 1399

توسط آسوشیتد پرس

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

فرانسوی, تنیس, فدراسیون امیدوار است بازیکنان حرفه ای می توانند رزومه فردی و آموزشی اگر مستند به پایان می رسد به عنوان برنامه ریزی شده در روز دوشنبه.

FFT جمهور برنارد Giudicelli می گوید: پروتکل پیشنهادی بود "مطلوب دریافت شده توسط وزارت ورزش" و می تواند منجر به از سرگیری آموزش و کار فعالیت.

بازیکنان حرفه ای را در خارج از دادگاه تنها در مرکز آموزش ملی در غرب پاریس یا دیگر مورد تایید مراکز آموزشی اگر تایید شده است. مرکز آموزش ملی در دسترس ساخته شده برای COVID-19 بيمار در اوج شیوع ویروس.

اجتماعی فاصله در محل باقی می ماند با همه کارکنان در سایت موظف به پوشیدن ماسک محافظ. بازیکنان نمی خواهد نیاز به پوشیدن آنها را تحت دستورالعمل های پیشنهادی.

همه بازیکنان باید به تنهایی و در خود تنیس دنده و خود را با راکت. بازیکنان باید حداکثر شش توپ و خدمت باید تنها با خود مشخص شده توپ. همه شرکت کنندگان باید خود را حفظ حوله داخل یک کیسه در طول اقامت خود را.

___

دوم-بخش آلمانی باشگاه فوتبال Erzgebirge آئو خود را قرار داده است کل تیم در خانه انزوا پس از یک عضو از کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus.

این اولین مورد تایید شده در لیگ آلمان به دور دوم تست. می آید یک روز قبل از جلسه دولت در شل شدن مستند اقدامات برای هموار کردن راه برای فوتبال بازگشت به خالی استادیوم.

آئو نمی نام و نام خانوادگی عضو هیات درگیر است. همه بازیکنان و مربیان و کارکنان اطاق عقب خواهد در خانه بماند جلوتر از بیشتر coronavirus تست روز پنج شنبه.

ده نفر تست مثبت هفته گذشته از 36 باشگاه در بالا و دو بخش. که شامل دو کلن بازیکنان و کارکنان. این باشگاه قرار نیست تیم ملی خود را در انزوا.

___

بلژیک, بازیکنان فوتبال و طرفداران خود را در حال درگیر شدن در یک موج مجازی برای حمایت از کارکنان مراقبت های بهداشتی و جمع آوری پول برای صلیب سرخ در میان coronavirus بیماری همه گیر.

بلژیک فدراسیون فوتبال تشویق طرفداران به آپلود فیلم های کوتاه از خود موج. درست مثل بلژیک بین المللی خشک Mertens, توماس Meunier و بلژیک.

انجمن طرفداران این فرصت را برای آپلود فیلم ها تا ژوئن 13. که تاریخ بلژیک راه اندازی شد به بازی آن بازی برای اولین بار در مسابقات قهرمانی اروپا. این مسابقات به تعویق افتاد, یک سال به دلیل بیماری همه گیر.

___

وزیر بهداشت ینس Spahn تا به دفاع آلمان فوتبال را به از سرگیری برنامه های این فصل را با به طور منظم coronavirus تست پس از هرتا برلین به جلو سالومون کالو ارسال شده تصویری از موازین اجتماعی فاصله گرفته است.

Spahn می گوید آلمان Deutschlandfunk رادیو که "مفهوم اساسی را حس می کند و همچنین می تواند نمونه ای برای دیگر طرفدار ورزش است."

هرتا معلق کالو روز دوشنبه پس از او زنده جریان ویدئو از خودش تبریک به هم تیمی های با تماس فیزیکی و ترکیدن در تیمی coronavirus آزمون.

آلمان و دو تیم برتر فوتبال بخش در حال برنامه ریزی برای بازگشت این ماه با یک برنامه منظم تست برای بازیکنان است. این باشگاه نیز خواسته بازیکنان برای آموزش در گروه های کوچک تا به حال و به رعایت اجتماعی فاصله.

وجود دارد 10 تست مثبت از coronavirus نمونه های گرفته شده در هفته گذشته از 36 باشگاه در دو بخش.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن