آخرین: اخراج نسکار ستاره برنده جهان از قانون شکنان مسابقه

توسط آسوشیتد پرس آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان: ___ اخراج نسکار ستاره Kyle Larson برنده ج

توسط NEWSSHANS در 4 خرداد 1399

توسط آسوشیتد پرس

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

اخراج نسکار ستاره Kyle Larson برنده جهان از قانون شکنان نژاد شنبه شب در Peavley میسوری یک روز پس از پایان دوم پشت برادر در قانون براد شیرین در با حداکثر سرعت دویدن جام رویداد با طرفداران در خاک سری' بازگشت از یک بیماری همه گیر کوروناویروس تعلیق.

با حضور محدود و دیگر اقدامات ایمنی در محل در يکپارچه قطعات خودرو من-55 Raceway لارسون لبه برنت علائم 0.794 ثانیه — با شیرین سوم در 40-lap ویژگی در یک سوم مایل بیضی شکل است.

لارسون بازگشت به خاک مسابقه پس از از دست دادن خود را در جام نسکار با Chip Ganassi مسابقه برای استفاده از نژادی لکه دار کردن در طول یک مسابقه آنلاین.

"این پیروزی به معنای بسیار شخصی است. من حتی نمی توانم توصیف آن" لارسون saod.

لارسون به دست آورده $20,000 خود را برای نهمین حرفه ای سری پیروزی به عنوان بخشی از دولت Drydene دو پایین دعوتی با ریکی Thorton جونیور همچنین گرفتن $20,000 برای مدل اواخر پیروزی در جکسون Motorplex در مینه سوتا در یک مسابقه اجرا بدون طرفداران در مسیر.

با حداکثر سرعت دویدن ماشین سری بازگشته هفته گذشته در ناکسویل Raceway در آیوا برای یک مسابقه اجرا بدون فن. این مجموعه همچنین برنامه ای برای محدود کردن حضور و غیاب در هفته آینده برای یک جمعه-شنبه doubleheader در Lake Ozark جاده سریع السیر در Eldon, Missouri.

در شب جمعه در Peavley, درب بازکن, شیرین لبه لارسون توسط 0.189 ثانیه در 30-lap از ویژگی های. در مرحله مقدماتی چهار شنبه, لارسون شد اولین با حداکثر سرعت دویدن راننده خودرو برای فرار از 10 ثانیه در مسیر تبدیل دامان در 9.995.

روز جمعه در جکسون, کانادا ریکی ویس برنده در سریال " بازگشت از این بیماری همه گیر ،

___

لیگ برتر انگلیس می گوید دو نفر از دو باشگاه باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در دور دوم تست.

لیگ به نام جفت یا باشگاه و یا می گویند اگر آنها بازیکنان یا کارکنان.

لیگ آزمایش 996 بازیکنان و باشگاه کارکنان در روز سه شنبه, پنج شنبه و جمعه.

در اولین دور از آزمون 748 مردم وجود دارد شش مثبت از سه باشگاه است. همه در هفت روز از خود جدا می کند.

در دور دوم تعدادی از تست های موجود برای هر باشگاه افزایش یافته بود و از 40 به 50 است.

___

مربی یکی از فلوریدا برتر فوتبال دبیرستان برنامه متوقف شده است و تحقیقات راه اندازی شده است به اینکه آیا این تیم است که برنده مسابقات قهرمانی کشور در هر یک از سه فصل گذشته شکست سیاست های تمرین در طول بیماری همه گیر.

میامی شمال غربی بالا مربی حداکثر ادواردز شده است به حالت تعلیق در انتظار نتیجه تحقیقات school district رئیس افسر ارتباطات دیزی Gonzalez-دیگو گفت: میامی هرالد.

منطقه می گوید: تمرین فوتبال در این زمان می تواند یک "غیر مجاز فعالیت های ورزشی" و پدر و مادر از بازیکنان که ممکن است گرفته شده بودند در حال مصاحبه با مسئولان مدرسه به عنوان بخشی از این بررسی است.

شمال غربی برنده کلاس 6A دولت عنوان در سال 2017 و 2018 قبل از برنده شدن در کلاس 5A قهرمانی فصل گذشته است. این است که خریداران هفت بار قهرمان دولتی به طور کلی.

___

تور دانمارک در ماه سپتامبر لغو شده است چرا که سازمان می ترسید بهترین دانمارکی, دوچرخه سواران, حداقل, خواهد بود متعهد به تور دو فرانس در همان زمان.

تور دانمارک در اصل در اواسط ماه اوت و درخواست تاریخ های جدید بین المللی دوچرخه سواری, اتحادیه. بدن حاکم منتقل تور برای سپتامبر. 1-5.

اما UCI همچنین توافق کردند به حرکت Tour de France برای Aug. 29-سپتامبر. 20.

دانمارک شده است بازگشایی مدارس و مغازه ها و رستوران ها و کلیساها در دو هفته گذشته اما مرز باقی می ماند بسته به خارجی و تور سازمان خاص نمی باشد هنگامی که آنها دوباره باز خواهد شد. این سازمان همچنین می گویند که آنها قادر به شرکت در آزمون کلیه شرکت کنندگان به صورت COVID-19 و جلوگیری از جمعیت در طول مسیر.

___

سوارکاران و اصطبل گرداننده در بریتانیا مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک در هنگام مسابقه اسب امیدوار به از سرگیری ماه آینده در طول coronavirus بیماری همه گیر.

انگلیسی Horseracing اقتدار است و امیدوار به گرفتن تایید دولت برای بازگشت در تاریخ 1 ژوئن برای اولین بار از ماه مارس است.

پس از اتمام آموزش آنلاین ماژول و غربالگری از تمام شرکت کنندگان قبل از آنها می توانند با شرکت در یک رویداد در میان اولیه پروتکل های. آنها شامل بهداشت-سوالات مرتبط با دما و چک قبل از افراد مجاز به ورود racecourses.

اجتماعی فاصله محدودیت خواهد شد همراه با پوشش صورت برای کسانی که به احتمال زیاد به دریافت نزدیک تر از دو متر از جمله سوارکاران مربیان اصطبل گرداننده پایدار کارکنان و valets.

BHA نیز برنامه ریزی مداوم برنامه نظارت برای نظارت بر coronavirus از جمله برخی از تست.

___

چک لیگ دوباره تحت شرایط سخت در روز شنبه.

تپلیک ضرب و شتم بازدید Liberec 2-0 بدون تماشاگر به عنوان اولین لیگ از سر گرفته پس از 73 روز توقف. دو تیم وارد ورزشگاه به طور جداگانه و بازیکنان اجازه نداشتند به لرزش دست و یا جشن اهداف با هم.

راه اندازی مجدد ساخته شده است و پس از دولت کاسته محدودیت های است که شامل شیوع کروناویروس.

جمهوری چک بوده است نه به عنوان به شدت ضربه توسط این بیماری همه گیر به عنوان امثال ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و بریتانیا است.

یک بازیکن از لیگ رهبر Slavia پراگ و یکی دیگر از Mlada Bolestav آزمایش مثبت برای coronavirus در اجباری اولیه دور از تست و قرنطینه بودند. تمام آزمون ها در دور دوم تست منفی بودند.

دولت مجاز است حداکثر 150 نفر در تپلیک این ورزشگاه در روز شنبه حتی اگر محدودیت های فعلی محدود کردن تجمعات به 100 نفر است. این تعداد افزایش خواهد یافت به 300 در هفته آینده.

شش دوره از بازی ها در این فصل به طور منظم و برگشتی باقی می ماند در لیگ است که برنامه ریزی شده به پایان خواهد رسید ژوئیه 15.

___

لیگ فوتبال در اسپانیا خواهد بود و مجاز به رزومه از تاریخ 8 ژوئن نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز گفت شنبه.

در حالی که ردیف بالا, La Liga, می توانید از این تاریخ آن گفت: در حال حاضر آن را می خواهد برای از سرگیری بازی در ژوئن 12. معلوم نیست که این بازی ها برای اولین بار برگزار خواهد شد.

شده است وجود دارد هیچ بازی در ردیف بالا با توجه به کروناویروس بحران پس از مارس 12.

تیم به تازگی به بازگشت به آموزش در باشگاه امکانات اما با بازیکنان تمرین به صورت جداگانه.

بارسلونا بالای لیگ با دو نقطه سرب بیش از رئال مادرید پس از 27 38 دور.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن