آخرین: 2 مطلب با غول های تست مثبت برای ویروس

توسط آسوشیتد پرس آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان: ___ غول سان فرانسیسکو می گویند دو بیشتر م

توسط NEWSSHANS در 17 تیر 1399

توسط آسوشیتد پرس

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

غول سان فرانسیسکو می گویند دو بیشتر مردم با این تیم مثبت برای coronavirus زیر مصرف تست.

غول مشخص نیست که آیا این دو به بازیکنان و مربیان و یا کارکنان دیگر.

چشم انداز شکارچی اسقف و پارچ لوئیس مدرو در 60-بازیکن, استخر, در حال حاضر آزمایش مثبت است.

"نهفته افراد قرار داده شده در خود به انزوا و ادامه خواهد داد تا زمانی که MLB پروتکل برای قطع انزوا راضی شده است از جمله ترخیص کالا از گمرک توسط غول های پزشکی کارکنان" این تیم گفت: در بیانیه ای در روز شنبه. "قرارداد ردیابی برای هر دو انجام شد و منابع و پروتکل های در محل برای اطمینان از این افراد دریافت بهترین مراقبت های پزشکی."

___

آمریکا انجمن تنیس لغو تمام پنج ITF جهانی تنیس تور حوادث است که برنامه ریزی شده برای ایالات متحده در ماه اوت است.

ATP و WTA تورهای در حال برنامه ریزی برای از سرگیری ماه آینده و USTA برگزاری آمریکا باز به عنوان برنامه ریزی شده و بدون طرفداران, شروع, Aug. 31.

اما این سازمان گفت: آن را لغو پایین لایه حوادث برای اطمینان از سلامت و ایمنی از کسانی که با آنها درگیر است.

آنها شامل زنان مسابقات در لگزینگتون کنتاکی هفته Aug. 3; Landisville پنسیلوانیا هفته Aug. 10; و کنکورد ماساچوست هفته Aug. 17. مردان رویدادهای شد برای ممفیس تنسی و Decatur, ایلینوی, آغاز Aug. 17.

___

FC Dallas است پس از MLS برگشت مسابقات در فلوریدا پس از 10 از بازیکنان خود را آزمایش مثبت برای coronavirus.

لیگ برتر فوتبال می گوید که از 557 بازیکنان منزوی در یک جفت Walt Disney World hotels, 13 آزمایش مثبت است. ده تا از آنها را برای بازی با دالاس دو برای نشویل و یکی برای کلمبوس. هیچ یک از بازیکنان نامگذاری شد.

چرا که تعدادی از بازیکنان درگیر آن مشخص شد که FC Dallas نمی تواند همچنان در این مسابقات است.

MLS ابداع یک برنامه جدید برای monthlong مسابقات که در حال بازی بدون طرفداران در ESPN جهان گسترده ای از ورزش پیچیده است.

___

لیگ ملی هاکی و بازیکنان NHL' Association باید توافقنامهای برای بازگشت به بازی در این فصل و تمدید توافق دسته جمعی.

چهار سال تمدید نهایی CBA دوشنبه همراه با طرف' توافق بر پروتکل برای اردوگاه های آموزشی و بازی ها هموار راه را برای هاکی برای از سرگیری این تابستان. اردوگاه های آموزشی را باز جولای 13 و بازی را از سر Aug. 1 اگر تایید شده توسط سازمان لیگ حکام و بازیکنان در کمیته اجرایی و عضویت کامل.

___

Fordham فوتبال بازی برابر هاوایی در سپتامبر. 12 لغو شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

قوچ در حال حاضر لغو سه بازی اول خود. یک مدرسه گفت: Fordham اعلام خواهد شد بعد از این هفته که آیا کل فصل پاییز لغو خواهد شد و یا به طور بالقوه نقل مکان کرد و به بهار.

Fordham فوتبال-تنها عضو Patriot لیگ که شورای اسلامی از رئیس جمهور اعلام کرد در ماه گذشته هدایت طرح برای سقوط رقابت است. یکی از مفاد اصلی این طرح این بود که "هیچ Patriot تیم های لیگ پرواز به مسابقات و با معدودی موارد استثنا به طور منظم فصل رقابت ها محروم خواهد شد یک شب سفر."

قوچ قرار بود برای باز کردن فصل در برابر استونی بروک در اوت. 29 و سپس میزبان برایانت در سپتامبر. 5 قبل از رفتن به هاوایی.

___

رنجرز تگزاس مشت جوی Gallo دارای آزمایش مثبت برای coronavirus هر چند این تیم گفت: همه ستاره راست fielder است بدون علامت باشد.

مدیر جان دانیلز گفت: Gallo جدا شده است در آپارتمان خود در دالاس و در اطراف هم تیمی. دانیلز گفت: Gallo به او گفت که او احساس می کند به عنوان خوب به عنوان او تا کنون است.

گالو در ابتدا در زمان تست بزاق به عنوان بخشی از تیم فرایند مصرف ژوئن 27 کردم و نتیجه مثبت دو روز بعد. 26-در سال گالو در زمان یک سواب بینی test در تاریخ 30 ژوئن که برگشتم منفی اما پس از آن تا به حال یکی دیگر از تست بزاق که برگشتم مثبت یکشنبه.

پس از اینکه یکی از بازیکنان محلی بود که قادر به کار کردن در رنجرز جدید ballpark گذشته چند هفته گالو از دست رفته چهار روز اول تابستان اردوگاه در جهان زندگی زمینه از جمله پنج شنبه. دانیلز بود گفت: Gallo هنوز هم در مصرف تست.

گالو 110 حرفه ای homers در 418 بزرگ بازی های لیگ. پس از متوالی 40-هومر فصل او تا به حال 22 homers در 70 بازی در فصل گذشته بود و همه ستاره قبل از اینکه دست راست عمل جراحی است. او homered در All-Star game.

___

راگبی انگلستان را اخراج 139 مواضع چرا که این انتظار به از دست دادن 107 میلیون پوند ($134 میلیون دلار) درآمد در کوتاه مدت.

راگبی اتحادیه فوتبال آغاز خواهد شد مشاوره با کارکنان قبل از اعلام موانعی در پایان ماه اوت اجرایی لایحه Sweeney روز دوشنبه گفت:.

"به شما اطمینان می دهیم که پایدار RFU ما اعلام کرده اند به همکاران که در آن پیشنهاد شده است که تعداد نقش ها در سراسر سازمان را کاهش می دهد توسط 139," او نوشت: اتحادیه وب سایت.

"ما در حال حاضر ساخته شده است برخی از هزینه های قابل توجهی پس انداز. ما furloughed 60 درصد از سازمان ما; اجرا سه ماه پرداخت کاهش آن تمدید شده است برای برخی از; معرفی بازنشستگی مکث و تصفیه شده برنامه ریزی کسب و کار و معرفی ورزشگاه و در حال اجرا بازده برای کاهش هزینه ها.

"متاسفانه این کافی نیست برای اجرای یک عملیات پایدار و حفاظت از آینده ما است."

Sweeney پیش بینی آن را به پنج سال برای RFU به بهبود و اتحادیه را از دست دادن 20 درصد از نرمال آن درآمد بیش از آن دوره.

___

فرانسیس Tiafoe نمی خواهد بازی در جهان TeamTennis فصل پس از آزمایش مثبت برای coronavirus.

آمریکا در حال بازی در یک آخر هفته مسابقات در آتلانتا و مورد آزمایش قرار گرفت و پس از احساس علائم خود را در طول مسابقه در روز جمعه. انصراف او از این رویداد روز بعد و گفت: او پس توصیه می شود پروتکل قرنطینه.

او مجموعه ای به بازی برای واشنگتن Kastles در طول World TeamTennis, فصل تنظیم برای تاریخ 12 اوت. 2. این بازی به طور کامل در Greenbrier در غرب ویرجینیا به دلیل همه گیر به جای در سراسر کشور به عنوان معمول است.

تحت قوانین لیگ یک بازیکن تا به حال برای تست منفی قبل از اینکه مجاز به سفر به رفت و آمد مکرر. لیگ روز دوشنبه اعلام کرد که به دلیل Tiafoe را تست مثبت بود و در پیشبرد سفر پنجره او را فاقد شرایط لازم برای رقابت در این فصل است.

Tiafoe یک quarterfinalist در سال 2019 استرالیا باز خواهد پرداخت نمی شود برای این فصل است.

______

Atlanta Braves outfielder نیک Blackburn تصمیم گرفتند از سال 2020 فصل است.

36 سال Blackburn گفت که او مضطرب در مورد بازی فصل بدون طرفداران و پس از آن بود که تحت تأثیر خود را در مکالمه تلفنی با هم تیمی فردی فریمن که آزمایش مثبت برای COVID-19 و دارای تب و علائم دیگر.

"فقط با شنیدن او راه او به صدا در گوشی آن را دشوار" Blackburn روز دوشنبه گفت:. "این نوع چشم باز. چه همه چیز که می گذرد نه فقط با بیس بال, اما در سراسر جهان آن را می سازد شما برای باز کردن چشم خود را."

Blackburn دوم شد Braves بازیکن را به انتخاب کردن. بیش از آخر هفته پارچ فلیکس هرناندز گفت که او نمی خواهد بازی این سال است.

داجرز پارچ قیمت دیوید واشنگتن infielder Ryan زیمرمن و کلرادو outfielder ایان دزموند در میان بازیکنان دیگر که باید تصمیم گرفتند.

پس نه فصل با Baltimore, Blackburn شد ورود خود را در فصل ششم با آتلانتا. او در رقابت برای یک نقطه در یک شلوغ بریوز خود زیر offseason امضای مارسل Ozuna.

مدیر برایان Snitker برنامه بازی Ozuna و رونالد Acuña جونیور هر بازی هر چند Ozuna می تواند تعیین شده hitter. Blackburn, Ender Inciarte آدم دووال و دیگران رقابت شد دیگر نقاط بودند و پیوست rookies های Cristian Pache کشید و آب.

Blackburn آمار .285 با نه homers و 62 RBIs در سال 2019 یک سال بعد از او یک ستاره است. او گفت که او نمی داند که چگونه امید بستن به خارج می تواند بر امید خود را برای بازی در 2021.

___

تعداد تنسی تیتان در میان تیم NFL ارائه فصل-دارندگان بلیط گزینه انصراف از این فصل و قرار دادن آن پول به سمت 2021 و یا بازپرداخت.

تیتان با ارسال نامه ای به فصل-دارندگان بلیط دوشنبه. این تیم همچنین نوشته شده توجه کنید در وب سایت خود را.

تنسی گفت: فصل-بلیط دارندگان این تیم به حالت تعلیق در هر برنامه پرداخت 1 جولای برای این فصل است.

تیم مقامات خواهد شد کار با دولت و دولت های محلی که چگونه بسیاری از طرفداران را مجاز به حضور در بازی در ورزشگاه نیسان که کرسی حدود 69,143.

اما تیتان می گویند coronavirus همه گیر باعث می شود آن را "به طور فزاینده ای به احتمال زیاد" است که تیم NFL خواهد شد بازی در مقابل طرفداران کمتری در این فصل است.

___

لیگ ملی هاکی می گوید: 35 کل بازیکنان باید آزمایش مثبت برای coronavirus بیش از حدود ماه گذشته است.

لیگ می گوید: 23 396 بازیکنان برای بررسی COVID-19 در تیم امکانات باید آزمایش مثبت پس داوطلبانه تمرینات آغاز شد ژوئن 8, 5% رای. در همان دوره از زمان آن آگاه است از 12 مثبت دیگر نتایج آزمون.

NHL و NHL بازیکنان کانون در پنج شنبه شب توافق بر روی پروتکل شروع به اردوگاه های آموزشی و سر فصل. که شامل آزمایش روزانه یک بار بازی در راه برای بازیکنان و مربیان و کارکنان.

از سرگیری مشروط است در هر طرف تصویب یک فرمت از توافق دسته جمعی و بازگشت به بازی توافق.

___

Milwaukee Brewers مدیر کریگ Counsell می گوید shortstop لوئیس Urias و پارچ فرشته Perdomo آزمایش مثبت برای COVID-19 قبل از مصرف روند.

Counsell می گوید: هر دو بازیکن بدون علامت هستند.

این نشانه دوم شکست Urias پس از تخمیر به دست آورد و او را از سن دیگو در ماه نوامبر. Urias است که انتظار می رود به رقابت با وقت اورلاندو Arcia برای شروع shortstop کار تحت عمل جراحی در ماه ژانویه برای ترمیم استخوان شکسته در دست چپ خود را.

لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان' association جمعه اعلام کرد که 31 بازیکنان و هفت کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 در طول مصرف برای از سرگیری آموزش به میزان 1.2%. تیم سر تمرین جمعه برای اولین بار پس از coronavirus قطع بهار آموزش در مارس 12, دو هفته قبل از فصل بود برای شروع.

___

اتباع واشنگتن را لغو صبح روز دوشنبه با تیم تمرین به دلیل COVID-19 تست به تاخیر می اندازد.

بازیکنان و کارکنان مورد آزمایش قرار گرفتند جمعه و مدیر کل Mike Rizzo می گوید که این تیم هنوز دریافت نکرده نتایج آن است. ریزو گفت: آن را امن نیست به ادامه برگزاری کمپ بدون دقیق و به موقع تست و تمرین لغو شد برای جلوگیری از قرار دادن بازیکنان و کارکنان در معرض خطر است.

ریزو می گوید: لیگ اصلی بیس بال "نیاز به کار به سرعت به حل و فصل مسائل خود را با فرآیند و آزمایشگاه خود را. در غیر این صورت کمپ تابستانی و 2020 فصل در معرض خطر هستند."

___

دو بازیکن در ایندیانا تب در میان هفت تست مثبت برای coronavirus در سراسر WNBA این تیم اعلام کرد.

لیگ و تیم ها نمی آشکار است که این بازیکنان بودند. تمام 137 WNBA بازیکنان مورد آزمایش قرار گرفتند در طول هفته گذشته به عنوان تیم آماده به سر به فلوریدا روز دوشنبه برای فصل آینده که برگزار خواهد شد در IMG آکادمی.

تب را به تاخیر می اندازد سفر خود را حداقل پنج روز به خود قرنطینه در مورد هر یک از آنها را به تماس نزدیک با بازیکنان آلوده.

به WNBA امیدوار به شروع اردوگاه آموزشی بعد از این هفته به طور منظم فصل تنظیم شده برای شروع در اطراف جولای 24.

___

بیشتر AP ورزشی: وtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de