اهمیت چگونه به نظم و انضباط کودکان خود را

به عنوان یک پدر و مادر شما می دانید که تربیت فرزندان خود مهم و لازم است بخشی از افزایش آنها. اما آن را فقط به

توسط NEWSSHANS در 22 تیر 1399

به عنوان یک پدر و مادر شما می دانید که تربیت فرزندان خود مهم و لازم است بخشی از افزایش آنها. اما آن را فقط به عنوان مهم است توجه به چگونه شما نظم و انضباط کودکان خود را به عنوان آن است که چرا شما آنها نظم و انضباط.

در حالی که یک کودک تنبل بودن و غیر مسئولانه است و قطعا مخل به توسعه خود مهم ترین عامل در تربیت فرزندان است که در واقع پدر و مادر خود را. فقط به عنوان فرزندان خود را بازی بازی های ویدئویی در همه زمان ها منجر به نتایج بد, بنابراین بیش از حد می تواند خود را از عدم عقل و خویشتن داری در هنگام تعامل با فرزندان خود منجر به نتایج بد.

اگر شما متوجه شما ممکن است خودتان را در تربیت فرزندان خود را در راه است که در بهترین منافع خود را. اگر شما در حال ارتجاعی و احساسی و نه منطقی و معقول شما ممکن است بعدا پشیمان کلمات خود را و اعمال و پیامدهای منفی است که می تواند در نتیجه.

انواع مضر و انضباط

بیایید نگاهی به چند روش نظم و انضباط است که می تواند مضر به کودک توسعه.

تنبیه بدنی

تنبیه بدنی یک روش معمول مورد استفاده توسط پدر و مادر به فرزندانشان را تربیت کنند. به جای پدر و مادر تنظیم به فرزند خود را خلق و خوی و تلاش برای کمک به آنها را درک و کار را از طریق آنچه که در آنها استفاده از تنبیه بدنی به کودک خود ترس و زور کودک را به اطاعت از خواسته های خود.

(Image: Screenshot / YouTube)

تنبیه بدنی باعث می شود یک کودک ترس. (تصویر: Screenshot / YouTube)

این است که بر خلاف یک دولت استبدادی حاکم بر آن مردم خواستار چیزهایی که از آنها و القای ترس از طریق استفاده از زور و تنبیه بدنی.

سوء استفاده کلامی

سوء استفاده کلامی نیز استفاده می شود به کودکان ترس و گاهی اوقات می تواند حتی بیشتر روانی مضر برای کودکان. آن را سخت به نظم و انضباط در کودکان موثر در این راه و با استفاده از این روش آن را می سازد آن را غیر ممکن است برای تدریس به کودکان به رسمیت شناختن اشتباهات خود را, اجازه دهید به تنهایی یادگیری از اشتباهات خود را.

هنگامی که رفتار خوب وجود دارد و فقط از ترس بدون فهم عقلاني از همه چیز و تمایل به بهبود رفتار بد این است که مطمئن شوید که برای دوباره رخ می دهد.

سرد بودن و دور

هنگامی که پدر و مادر باید یک نگرش بی اعتنایی نسبت به فرزندان خود اشتباهات تبدیل به دور و یا سرد نسبت به فرزندان خود به صورت اشتباه و یا انتظار دارند فرزندان خود را به متوجه اشتباهات خود را خود به خود آنها مانع رشد خود را.

اغلب کودکان حتی نمی دانند چه اشتباهات آنها را ساخته ام. به عنوان یک نتیجه, آنها ممکن است قادر به درک و چرا از پدر و مادر خود عصبانی و ناراحت و یا از راه دور و نمی خواهد دست آوردن دانش و مهارت های مورد نیاز به بهبود است.

پیامدهای منفی

پس چه هستند برخی از اثرات مضر که ممکن است در نتیجه از با استفاده از این روش در تربیت کودکان خود را ؟

یک دست دادن اعتماد به نفس

پس از این روش استفاده می شود برای کودکان, ترس در کودکان ممکن است به طور کامل خود را از دست دادن اعتماد به نفس و مستعد ابتلا به توسعه منفی یا ناسالم روابط میان فردی.

آسیبهای روانی

هنگامی که پدر و مادر با استفاده از روش نادرست به نظم و انضباط فرزندان خود هستند و هر دو آسیب روحی و روانی. همراه با سایه طولانی از پدر و مادر یک کودک است و دولت ممکن است به کاهش به نقطه ای که آنها در نهایت دچار افسردگی و یا دیگر مسائل روانی.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

یک کودک دولت ممکن است کاهش به نقطه ای که آنها در نهایت دچار افسردگی و یا دیگر مسائل روانی. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

باغی رفتار

هنگامی که در مواجهه با پدر و مادر خود را تنبیه بدنی و کلامی سوء استفاده سرکش رفتار ممکن است توسعه. در حالی که کودکان ممکن است قادر به مقاومت در برابر زمانی که آنها جوان هستند زمانی که آنها رشد می کنند و دیگر نمی تواند تحمل سوء استفاده, پدر و مادر را بیشتر مقاومت شدید و شورش از فرزندان خود و رابطه پدر و مادر کودک بدتر خواهد شد به عنوان یک نتیجه.

نظم و انضباط موثر

پس چه هستند برخی از روش های موثر از نظم و انضباط است که پدر و مادر می تواند?

مکث و تأمل

قبل از واکنش و یا تصمیم گیری در مجازات شما باید مکث قبل از اینکه شما صحبت می کنند. این یک قاعده خوب برای پدر و مادر و همچنین به عنوان یک درس با ارزش را به تقلید و آموزش فرزندان خود را. این به شما می دهد یک فرصت برای آرام کردن احساسات خود و تأمل در آنچه اتفاق افتاده است قبل از پاسخ.

برخی مواقع اجازه می دهد زمان بیشتری برای انعکاس بیش از دیگران است, اما حتی در شرایطی که نیاز به یک مطلب پاسخ فوری, این مهم است برای پاسخ از محل مهربانی و صبر و شفقت است. اگر شما نگه داشتن این چیزها در قلب خود را در همه زمان ها شما می توانید پاسخ از محل حکمت و دلیل حتی در لحظه.

اشتباهات خود اعتراف

هنگامی که شما آگاه هستند که راه خود را از تربیت فرزند خود باعث شده است که آنها را از آسیب, شما باید در پیدا کردن زمان برای برقراری ارتباط با کودک خود در مورد اشتباهات خود را. با اعتراف به آنچه که شما انجام داده اند اشتباه و عذرخواهی برای آن کمک می کند تا برای باز کردن درب های ارتباطی و بهبود رابطه خود را با کودک خود.

هنگامی که شما اشتباهات خود اعتراف شما نشان می دهد اهمیت بودن مسئول حرف ها و اقدامات. آن را نیز می آموزد اهمیت بخشش و شفقت و کمک می کند تا کودکان خود بیاموزید که تفاوت بین درست و نادرست است.

ارتباط برقرار کردن با فرزندان خود

هنگامی که یک کودک رنج می برد به عنوان یک نتیجه از بی انضباطی انتخاب و آن را در زمان برای ترمیم رابطه پدر و مادر کودک. به عنوان راهی برای مرمت این رابطه شما می توانید ابتکار عمل را به ارتباط برقرار کردن با کودکان خود را در انواع مختلف از راه مثبت است.

گذراندن وقت با کودک خود را از طریق چیزی به عنوان ساده به عنوان یک خانواده بازی شب پرسیدن سوال در مورد فرزند خود را بعد شام و بحث در مورد چگونه آنها را به کار گرفته ایم شرایط آنها مواجه ایم و یا حتی گرفتن یک سفر به جایی را با کودک می تواند کمک به باز کردن دل پدر و مادر و فرزند به یکدیگر است.

(Image: Marco Verch via flickr CC BY 2.0 )

صرف وقت با هم از طریق چیزی به عنوان ساده به عنوان یک بازی خانواده در شب می تواند کمک به باز کردن دل پدر و مادر و فرزند به یکدیگر است. (تصویر: مارکو Verch از طریق فلیکر CC BY 2.0 )

من یک بار پرسید: کسی به من احترام چه بهترین توصیه این بود که او می تواند به من به عنوان یک پدر و مادر است. او پاسخ داد: "کار بر روی بهبود خود را." این بود جواب من می رود اما من بلافاصله به رسمیت شناخته شده عقل در آنچه که او می گفت.

فرزندان خود را بازتابی که شما و عمل به عنوان یک آینه از خود متحده است. اگر شما می توانید این تشخیص و در تلاش برای انجام بهتر از خودتان شما را پیدا خواهد کرد که روابط خود را با فرزندان خود به طور طبیعی بهبود به عنوان یک نتیجه.

فقط به عنوان فرزندان خود را به تحصیل و رشد در دانش و حکمت, بنابراین بیش از حد می تواند به شما به عنوان یک پدر و مادر رشد می کنند. و هنگامی که کودکان و پدر و مادر رشد در همان زمان آن را در نتیجه نه فقط آنها را بهتر اما در ساخت هر یک از دیگری بهتر است.

ترجمه شده توسط یوسف وو و rewritten توسط T. Denning

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

بنده Repays خود استاد مهربانی


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن