تقریبا 600,000 رای در هنگ کنگ مقدماتی

توسط ZEN SOO هنگ کنگ (AP) — صدها هزار نفر از دلار هنگ کنگ از ساکنان تبدیل شده تا بیش از آخر هفته به رای غیر رس

توسط NEWSSHANS در 22 تیر 1399

توسط ZEN SOO

هنگ کنگ (AP) — صدها هزار نفر از دلار هنگ کنگ از ساکنان تبدیل شده تا بیش از آخر هفته به رای غیر رسمی اولیه انتخابات برگزار شده توسط این شهرستان را طرفدار دموکراسی اردوگاه آن را به عنوان چرخ دنده تا زمینه نامزدها برای آینده قانونگذاری نظرسنجی.

انتخابات مقدماتی برگزار شد دو هفته پس از پکن تحمیل جارو امنیت ملی قانون در نیمه مستقل و خاک در یک حرکت به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان chipping دور در "یک کشور دو سیستم" چارچوب زیر که بریتانیا دست هنگ کنگ به چین در سال 1997. آن تصویب شد در پاسخ به سال گذشته تظاهرات گسترده خواستار بیشتر دموکراسی و بیشتر پلیس پاسخگویی.

جمعیت کثیری از مردم تا در صف رای گیری غرفه در گرمای تابستان به رای با وجود هشدار در هفته گذشته توسط هنگ کنگ قانون اساسی وزیر امور Eric Tsang که مقدماتی می تواند در نقض جدید امنیت ملی قانون چون قانون شکنان تداخل و اختلال در وظایف توسط دولت های محلی.

سازمان رد این دیدگاه گفت: آنها فقط می خواهم به نگه داشتن دولت پاسخگو با به دست آوردن اکثریت در مجلس قانونگذاری.

قانون جدید ممنوع آنچه در پکن نمایش به عنوان secessionist, خرابکارانه و یا فعالیت های تروریستی و یا به عنوان مداخله خارجی در هنگ کنگ امور. تحت این قانون در حال حاضر جارو قدرت برای انجام جستجوهای بدون حکم و سفارش دهندگان خدمات اینترنت و سیستم عامل برای حذف پیام تلقی می شود در نقض قانون.

روز جمعه در حمله پلیس به دفتر افکار عمومی موسسه تحقیقات یک شرکت و سازمان از مقدماتی. کامپیوتر سیستم مشکوک به هک شدن باعث نشت داده ها پلیس در بیانیه ای گفت و تحقیقات در حال انجام است.

هنگ کنگ طرفدار دموکراسی کمپ که شامل احزاب متعدد است که در تلاش برای پیوستن به نیروهای و با استفاده از مقدماتی به عنوان یک راهنمای به زمینه بهترین نامزد رسمی انتخابات مجلس در ماه سپتامبر. هدف آن است که به نفع اکثریت در مجلس است که به طور معمول به صورت اریب به سمت pro-پکن شد.

به برگزاری انتخابات مقدماتی حزب طرفدار دموکراسی فعالان مطرح کرده بود پول از طریق بودجه جمعیت. آنها متعهد به وتو بودجه دولت اگر آنها پرچ اکثریت در مجلس قانونگذاری. تحت هنگ کنگ مینی قانون اساسی شناخته شده به عنوان قانون اساسی این شهرستان را رهبر باید استعفا دهد اگر مهم لایحه مانند بودجه است وتو دو بار.

سازمان دهندگان گفت: نزدیک به 600 ، 000 نفر رای دادند در انتخابات غرفه راه اندازی در سراسر این شهر بیش از, سازمان,' برآورد از حضور 170,000.

"با وجود تهدید امنیت ملی قانون وجود دارد هنوز هم نزدیک به 600000 نفر در آینده به رای گفت:" Au-Nok-حین یکی از سازمان دهندگان از مقدماتی. "ما می توانید ببینید هنگ Kongers واقعا شجاع است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن