فواید سیب زمینی

نشاسته در سیب زمینی است که عمدتا زیادی مولکولی است که می تواند به آرامی توسط بدن جذب می شود و شما احساس می کنی

توسط NEWSSHANS در 17 اردیبهشت 1399

نشاسته در سیب زمینی است که عمدتا زیادی مولکولی است که می تواند به آرامی توسط بدن جذب می شود و شما احساس می کنید کامل بعد از خوردن غذا. سرشار از فیبر غذایی کم چربی و سرشار از ویتامین های سیب زمینی هستند شناخته شده به عنوان یک ایده آل تغذیه و مواد غذایی می تواند به جلوگیری از سه اوج.

سیب زمینی همچنین حاوی کامل ترین ویتامین ها در میان تمام محصولات که ویتامین C موجود دارای مزیت بودن مقاوم در برابر حرارت. پس از حرارت حدود 85 درصد از ویتامین C هنوز هم می تواند حفظ شود چرا که سیب زمینی حاوی یک نوع خاص از نشاسته است که می تواند به حفاظت از ویتامین C از گرما.

مطالعات نشان داده اند که نشاسته در سیب زمینی است که یک نوع از چربی و نشاسته مقاوم است که در اثر کاهش سلولهای چربی. از نشاسته مقاوم است و همچنین موثر در کاهش کلسترول و پیشگیری از سنگ های صفراوی روده, سرطان, دیابت, کبد چرب و بیماری های دیگر.

Yams are a good source of vitamin C. (Image: maxpixel / CC0 1.0)

زمینی هندی منبع خوبی از ویتامین C. (تصویر: maxpixel / CC0 1.0)

کمک به کنترل کلسترول و جلوگیری از سنگ کیسه صفرا

سیب زمینی می تواند باعث تحریک ترشح صفرا و افزایش متابولیسم کلسترول کمک به کاهش چربی خون و کلسترول. سیب زمینی نیز می تواند باعث تحریک ترشح صفرا و انقباض کیسه صفرا و که می تواند به جلوگیری از سنگ کیسه صفرا.

کمک به جلوگیری از بیماری های قلبی عروقی

با کم کالری نشاسته در سیب زمینی است که به راحتی تبدیل به کلسترول یا چربی است. علاوه بر مقاوم نشاسته در سیب زمینی نیز نقش مهمی در تمیز کردن و جلوگیری از سنتز و استفاده از کلسترول است که کمک می کند تا جلوگیری از بیماری های قلبی و عروقی.

Potatoes are one of the few vegetables that are rich in potassium with an average of 502 milligrams per 100 gram serving.(Image: pixabay / CC0 1.0)

سیب زمینی یکی از سبزیجات که سرشار از پتاسیم با متوسط 502 میلی گرم در هر 100 گرم خدمت. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

کمک به کاهش فشار خون

سیب زمینی حاوی مقادیر بالایی از پتاسیم و مقادیر کم سدیم — پتاسیم محتوا یکی از بالاترین ها در میان سبزیجات است. بنابراین سیب زمینی مناسب برای افراد با فشار خون بالا و ادم.

تقویت طحال و تغذیه معده

سیب زمینی حاوی محلول و فیبر غذایی است که باعث کمی سوزش به مخاط دستگاه گوارش. خوردن سیب زمینی اغلب در اثر تنظیم معده, تقویت طحال و چی و آرامش بخش روده است.

ترجمه شده توسط یوسف وو و edited توسط هلن

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

Coronavirus: Netflix لبخند به عنوان سهام افزایش انبوه


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de