هنرهای زیبا از المپیک شمشیربازی

شمشیربازی است که بر اساس سنتی اروپا شمشیرزنی و به وجود آمد در پایان از 19th century. ایتالیایی ها اصلاح کلاسیک

توسط NEWSSHANS در 4 خرداد 1399

شمشیربازی است که بر اساس سنتی اروپا شمشیرزنی و به وجود آمد در پایان از 19th century. ایتالیایی ها اصلاح کلاسیک شمشیربازی در حالی که فرانسه تصفیه شده آن بیشتر برای ایجاد مدرن شمشیربازی. این ورزش با استفاده از سه سلاح — فویل épée و صابر.

قوانین اساسی

فویل وزن حداکثر 500 گرم (1.10 پوند) است و عمدتا به عنوان یک thrusting سلاح. آن است که در بازار هدف را نیم تنه. بازوها و پاها هستند اجتناب شود. این épée نیز thrusting سلاح است اما کمی سنگین تر است و حداکثر وزن 775 گرم (1.70 پوند). کل بدن از طرف دیگر یک هدف که با استفاده از épée. صابر جدیدترین سلاح در شمشیربازی و می تواند وزن تا 500 گرم (1.10 پوند). این یک کدکن و برش سلاح است که اهداف کل بدن بالاتر از کمر به جز دست زدن به حریف استفاده می کند به نگه دارید سلاح خود را.

یک مسابقه شمشیربازی برگزار می شود در یک نوار به نام piste که اقدامات 14 متر (45.93 فوت) طول و 2 متر (6.56 پا) گسترده است. این پیست در گارد خطوط, 2nd هشدار خطوط محدود کردن خطوط و راهیابی مناطق واقع در پشت هر دو طرف است. زمانی که بازی آغاز می شود شرکت کنندگان ایستاده بر روی گارد خطوط. هدف از شمشیربازی به آمار هدف خود را در حالی که اجتناب از گرفتن ضربه.

"برق ثمر ماشین آلات استفاده می شود. هنگامی که مناطق هدف ضربه, سبز و یا قرمز لامپ روشن با اشاره به شمشیرباز در سمت راست یا چپ از پیست. در فویل اگر یک آمار زمین "خاموش-هدف" (نه در معتبر تنه منطقه) یک نور سفید را نشان می دهد نامعتبر لمس" با توجه به توکیو 2020 سایت.

از راه حق و مجازات

اگر چه هر دو رقبای آمار هر یک از دیگر در همان زمان ؟ در چنین شرایطی "از راه حق" قاعده صدق می کند. به سادگی کسی که بود در یک حمله به موقعیت اول که کنترل ابتکار از جلسه و یا کسی که دعوا به شدت اعطا شده است ، در épée مسابقات "حق از راه" قانون غیر قابل اجرا است. همانطور که با هر بازی دیگر وجود دارد چیزهایی که یک بازیکن مجاز به انجام در طول دعوا شکست که او را در معرض مجازات است.

برای یک بازیکن نمی تواند قدم از piste در طول مبارزه. شما نیز ممنوع از تبدیل پشت خود را بر روی حریف. بازیکنان ممنوع از استفاده از خود را غیر بازی دست. زمانی که داور یک کارت زرد به این معنی است که این بازیکن صادر شده است یک هشدار است. یک کارت قرمز به این معنی است که حریف از بازیکن که شکست حکومت اهدا خواهد شد یک نقطه. هنگامی که یک کارت نشان داده شده است این بازیکن که رد صلاحیت شده و حریف در نظر گرفته خواهد شد به برنده.

مسابقات

مسابقات شمشیربازی برگزار می شود به عنوان فرد و تیم مسابقات است. فردی مسابقات برگزار می شود در سه مجموعه از سه دقیقه. کسی که نمرات 15 امتیاز اول و یا دارای بالاترین نمره پس از سه مجموعه تلقی می شود برنده است. در یک رقابت تیم هر تیم باید سه fencers و هر یک شمشیرباز به مبارزه در برابر مخالف سه fencers به صورت جداگانه. رقابت است نه مجموعه از سه دقیقه در هر جایی که این تیم است که جمع آوری بالاترین نمره تاج برنده.

گاهی هر دو بازیکن ممکن است نگه دارید از حمله به هر یک از دیگر برای یک دوره طولانی از زمان. در چنین شرایطی داور اعلام خواهد شد پایان دوره با استناد به "عدم combativeness" و یک دوره جدید شروع خواهد شد. این یک حرکت استراتژیک است که انجام می شود به زور به شرکت کنندگان در حمله به هر یک از دیگر به شدت بیشتر در دوره بعدی. بازیکنان که در حال پایین در نقاط را احساس به عنوان اگر آنها نیاز به دفاع از خود پرخاشگری نتیجه ساخت بازی حتی بیشتر هیجان انگیز برای بینندگان است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

آنچه شما باید در نظر بگیرید قبل از اینکه تحت عمل جراحی کاهش پستان


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب