احساس تنهایی

احساس رها شده توسط جهان است ؟ ببخش جناس اما شما تنها نیستید. هرگز جهان شده است به طوری متصل شده و تنها در همان

توسط NEWSSHANS در 5 خرداد 1399

احساس رها شده توسط جهان است ؟ ببخش جناس اما شما تنها نیستید. هرگز جهان شده است به طوری متصل شده و تنها در همان زمان. تنهایی ترسناک احساسی تهی و جسمی خطرناک برای بسیاری از مردم است. اگر شما رنج می برند از تنهایی بررسی برخی از راهنمایی های داده شده در زیر برای کمک به کاهش این وضعیت است. اگر شما می دانید کسی که رنج می برد از تنهایی نمی نگه دارید و به عقب بروید و به آنها کمک کند.

توقف فکر

هنگامی که شما به تنهایی خود را برای اولین بار افکار ناامیدی. شما فکر می کنم در مورد چگونه هیچ کس در مورد مراقبت از شما و که شما دوستان و یا خانواده برای به اشتراک گذاشتن زندگی خود شادی و غم شما در حال ایستاده به تنهایی در دریافت-togethers; شما هیچ یک را برای شما آرزو هست یا جشن با شما در شادی روز مانند روز ولنتاین برای شما, سالگرد, غیر موجود هستند و اغلب دردناک است. لیست در می رود و با هزاران افکار. واقعیت این است که شما باید از نو خود را در یک فکر منفی چرخه ذهن خود را که مقصر در اینجا. آن خود را تقویت مخوف مفاهیم و خود قربانی: "فقیر من!" این یک مورد کلاسیک از خرابکاری.

فقط آن را متوقف کند. متوقف کردن فکر کردن در مورد خودتان. شما که مهم نیست. در مقیاس بزرگ از چیزهایی که شما هستند اما کوچک بودن در آبی ذره گرد و غبار شناور در اطراف در این جهان. وجود دارد 7 میلیارد انسان درست مثل شما. اگر شما این شانس را به خواندن این مقاله, شما باید دسترسی به یک دستگاه سازگار با اتصال به اینترنت و برق است. که خود شما قرار می دهد در بالای اقتصادی براکت. وجود دارد که میلیاردها رنج می برند روزانه بدون نیازهای اولیه خود را برآورده شود مانند غذا و آب و سقف بیش از سر خود را و لباس. اگر در همه شما نیاز به فکر می کنم در مورد چیزی احساس قدردانی است. تمرکز افکار خود را در کمتر خوش شانس و فکر می کنم برخی از راه های شما می تواند به آنها کمک کند. که زمان صرف شده است.

تلاش

تلاش واقعی و رسیدن به خانواده و دوستان است. یک فرد رو به کسی. اگر آنها زندگی می کنند نزدیک آماده سازی یک ظرف برای آنها. اگر شما نمی دانید که چگونه به طبخ و خرید برخی از گل. اگر وجود دارد هر گونه مسائل جزئی است که بر روابط شما در نظر بگیرید در مورد آن صحبت و حل و فصل این موضوع است. بیشتر از نه صحبت خواهد آن را حل کنیم. اگر شما لازم نیست که بستگان رفتن بیشتر پایین خط خانواده. اگر که گم شده و راه رفتن در سراسر خیابان را به همسایگان خود. به یاد داشته باشید همه درد و رنج از مشکلات خود را. تلاش و شما خواهید دید که بسیاری از افراد دیگر خوشحال هستند به شما خوش آمد به زندگی خود را.

اگر شما کج همسایگان در نظر پیوستن به باشگاه ها و انجمن ها. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

برای نادر روح که کج همسایگان و خطرناک اعضای خانواده وجود دارد گزینه ای را از باشگاه ها و انجمن ها. باید وجود داشته باشد برخی از کسانی که در مجاورت یا نزدیک. پیوستن به یک سرگرمی ، لازم نیست که یک سرگرمی ؟ شروع یک. به یاد داشته باشید, آن را واقعا در مورد فعالیت آن بیشتر در مورد ملاقات با مردم. اگر شما لازم نیست که هر یک از این گزینه های در دسترس که در آن شما زندگی می کنند و سپس حرکت کردن و رفتن به جایی که در آن مردم هستند.

داوطلب

نود و پنج درصد از مردم آن را به عقب — آنها تصور است که جمع آوری اموال کلید دستیابی به شادی است هنگامی که آن را دقیقا برعکس است. آیا شما احساس کردند که نادر احساس سوزن سوزن شدن در هنگامی که شما باز کردن به کسی و واقعا بدون هیچ گونه خودخواه علاقه جرأت به آنها کمک کند ؟ که شادی واقعی. را از خودتان و از آنچه شما و احساس لذت غیر قابل انکار است.

برو داوطلب در خانه سالمندان محلی. افراد مسن که دلایل واقعی برای احساس تنهایی و غفلت خواهد بود فوق العاده ممنون. نگاهی به زمان و صرف آن در دادن به جامعه. شما باید باعث شود شما به آن اعتقاد داریم. اگر شما پیوستن به مشابه فکر مردم و پیدا کردن آنچه که آنها داوطلبانه برای — که فقط ممکن است برای شما مناسب است. هنگامی که شما در سراسر آمده مردم یا حیوانات هستند که نادیده گرفته, پیر و بیمار و ناتوان شما را متوقف خواهد کرد احساس تاسف برای خودتان. در حال حاضر شما باید چیزهای بزرگتر به نگرانی در مورد.

تصویر بزرگتر

چگونه تعریف می کنید ؟ شاید تعریف خود را تا به چیزی برای انجام با چگونه شما احساس می کنید. بنابراین یک استراتژی خوب خواهد بود برای تغییر تعریف خود را. کشت های مختلف و طرز فکر. برای مثال اگر شما در حال متصل به ثروت و یا شور و شوق یک کمبود در این بخش می تواند منجر به احساس از دست داد. بنابراین دیدگاه خود را تغییر دهید و فکر می کنم کمتر در مورد این چیزها. آنها را به آرامی. در این سناریو شما نمی خواهد زحمت زیادی در مورد از دست دادن این چیزها را در زندگی خود را. اما پس از آن شما می خواهم بپرسم: "اگر نه برای ثروت یا عشق چه زندگی می کنم؟" خوب این یک سوال است که می تواند مناسب در محدوده این مقاله است. اما این سوال خوبی است. این یک نقطه شروع است. اندیشیدن بیشتر و شاید پاسخ را به شما می آیند. پس در نتیجه فکر می کنم در مورد آنچه در زندگی به معنی. پیدا کردن یک هدف است که بزرگتر از خودتان را و شما همیشه پیدا کردن همه چیز برای انجام و رسیدن به.

دیگر وجود دارد چیزهایی که شما می توانید به خودتان کمک کنید تا از تنهایی. در اینجا برخی از:

ایجاد یک طرح برای مراقبت از خودتان است. صرف نظر از آنچه من گفتم شما مهم هستند. اگر هیچ چیز کار می کند به دنبال کمک های حرفه ای. خوبی وجود دارد که افرادی که تخصص در کمک به هنگامی که شما به پایین و می توانید توسط خودتان. بیش از حد نگران نباشید. آینده ای روشن در انتظار شما است. بنابراین تا پس از آن می تواند به خوبی خود را به دلیل زندگی است آنچه شما را از آن.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

هنرهای زیبا از المپیک شمشیربازی


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب