جذاب Orchid جزیره (Lanyu) در تایوان

واقع در اقیانوس آرام در حدود 90 متر (49 مایل) در سواحل جنوب شرقی تایوان جزیره Orchid جزیره (Lanyu蘭嶼) یکی از تا

توسط NEWSSHANS در 30 تیر 1399

واقع در اقیانوس آرام در حدود 90 متر (49 مایل) در سواحل جنوب شرقی تایوان جزیره Orchid جزیره (Lanyu蘭嶼) یکی از تایوان اکثر فیلم محبوب از راه دور جزیره بهشت است. با مساحت حدود 45 متر2 (17 sq mi) جمعیت برخی 5,000 این زیبا جزیره آتشفشانی است که تایوان دومین دریایی جزیره پس از Penghu جزیره (澎湖).

With pristine green hills and crystal blue waters Orchid Island is popular attraction in Taiwan. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

با بکر تپه های سبز و آبی کریستال آب رنگ ارغوانی روشن جزیره جاذبه های محبوب در تایوان است. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

تاریخ و فرهنگ

این جزیره زیبا است که ساکنان توسط تائو مردم بومی (達悟族) همچنین شناخته شده به عنوان Yami مردم (雅美族) که اجداد اعتقاد به مهاجرت از Batanes جزایر فیلیپین که حدود 200 متر دور از Lanyu حدود 800 سال پیش است.

لطفا تماشای ویدئو زیر ارکیده جزیره است.

ارکیده جزیره تعیین شده توسط دولت ژاپن به عنوان یک ethnological تحقیقات منطقه و گردشگران ممنوع شد, از بازدید از این جزیره تحت ژاپنی, استعمار از سال 1895 تا سال 1945. تایوانی (R. O. C.) دولت حفظ این ممنوعیت تا سال 1967. به عنوان یک نتیجه بسیاری از آداب و رسوم قومی و فرهنگ آنها به خوبی حفظ شده امروزه.

A flock of sheep following the bellwether on the beach. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

یک گله گوسفند به دنبال bellwether در ساحل. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

این جزیره در اصل به نام قرمز جزیره به عنوان قله آن در شمال غربی کوه شبیه قرمز سر انسان در هنگام روشن غروب طلایی است. آن را تغییر نام ارکیده جزیره توسط تایوانی دولت در سال 1946 با توجه به این واقعیت است که phalaenopsis ارکیده بودند و بزرگ فراوانی در این جزیره در طول این دوره از زمان است.

Orchid Island was formerly known as Redhead Island because the peaks of the mountain resemble red human heads in the crimson rays of the setting sun. (Image: Julia Fu / Vision Times)

ارکیده جزیره بود که قبلا به عنوان شناخته شده سرخ جزیره چون قله کوه شبیه قرمز سر انسان در زرشکی اشعه خورشید در حال غروب. (تصویر: جولیا فو / چشم انداز نیوز)

در طول تایوان در دوره حکومت نظامی در این جزیره پس از خدمت به عنوان محل سیاسی زندان اما آن را تبدیل به یکی از محبوب ترین جاذبه های دریایی و جذب بیش از 100 ، 000 بازدید کننده بیشتر از ماه مه تا سپتامبر هر سال است.

صخره

ثروت وجود دارد متمایز از صخره های اطراف Orchid جزیره و بسیاری از آنها عکاسی نقاط داغ. نه تنها آنها بصری قانع کننده اما آنها نیز با توجه تخیلی و یا حتی مضحک نام توسط مردم تایوان از سرزمین اصلی به این امید تقویت گردشگری است.

There are many distincgtive rock formations in Orchid Island. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

وجود دارد بسیاری از مشخص صخره در Orchid جزیره است. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

Crocodile Rock (鱷魚岩)

Crocodile Rock یکی از قابل توجه ترین صخره در Orchid جزیره است. غول سنگ است که به نام Crocodile Rock چرا که آن را شبیه یک تمساح راست قامت ایستاده بر روی پاهای عقبی خود را با آن بزرگ دهان agape به سمت آسمان است.

The Crocodile Rock (鱷魚岩) on Orchid Island. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

تمساح سنگ (鱷魚岩) در Orchid جزیره است. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

جید سنگ دختر (玉女岩)

دختر یشم, سنگ, همچنین شناخته شده به عنوان زن و شوهر راک یا یین یانگ سنگ, یکی از خیره کننده ترین صخره در Orchid جزیره است. 20 متر بالا توخالی سنگ با یک سنگ کوچک در وسط به نظر می رسد مانند دو پدر و مادر با یک کودک ایستاده در بین آنها است. با توجه به افسانه ای آن را نماد یک فرزندی دختر در تلاش برای نگه داشتن پدر و مادر او از نزاع. در عین حال بسیاری از بازدید کنندگان ممکن است دیگر تخیلی تفسیر است.

The Jade Girl Rock (玉女岩) on Orchid Island. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

جید سنگ دختر (玉女岩) در Orchid جزیره است. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

دوقلو شیرها راک (雙獅岩)

این سنگ خیره کننده می شود نام خود را از شکل منحصر به فرد که به نظر می رسد از دور مانند دو شیرها دروغ گفتن رو در روی یکدیگر توسط یک شیر. این منطقه نیز در کلاس اول زمین ماهیگیری برای ماهیگیران و مقصد بزرگ برای زل زده به آسمان شب برای دیدن ستاره روشن.

The rock formations that resemble the twin lions along with a baby lion (雙獅岩) in Orchid Island. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

این صخره که شبیه دوقلو شیر همراه با یک بچه شیر (雙獅岩) در Orchid جزیره است. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

اژدها سر سنگ (龍頭岩)

آن را متمایز تشکیل سنگ واقع در ساحل در نزدیکی زباله های هسته ای تاسیسات ذخیره سازی در Orchid جزیره است. به عنوان شکل آن شبیه است که اژدها را سر آن است که به اصطلاح. همچنین مکانی است که اولین اشعه های نور خورشید آمار تایوان در سال 2020 است.

The Dragon’s Head Rock (龍頭岩) on Orchid Island. (Image: Julia Fu / Vision Times)

اژدها سر سنگ (龍頭岩) در Orchid جزیره است. (تصویر: جولیا فو / چشم انداز نیوز)

جنگی راک (軍艦岩)

با برخی از راکی خوشه ایستاده در اقیانوس مانند برج های اسلحه, این سری از سنگ شبیه به یک کشتی جنگی است که یک بار اشتباه توسط یک کشتی جنگی را به شرکتکنندگان برای نیروی دریایی ایالات متحده هنر و صنعت در طول جنگ جهانی دوم است. این داستانی است که که مردم لذت بردن از گفتن گردشگران است.

The Battleship Rock (軍艦岩) in Orchid Island. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

جنگی راک (軍艦岩) در Orchid جزیره است. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

پنج سوراخ غارها (五孔洞)

وجود دارد یک سری از پنج زیادی غار در دیواره صخره در امتداد ساحل. آنها شایعه به خانه ارواح شیطانی و زنان و کودکان بودند ممنوع از ورود در روز. دو غار بسته شده به عنوان آنها در حال نماز زمینه. سوم و چهارم متصل هستند ، آنها enormous غارها که بازدید کنندگان می توانید در اطراف و سنگ الگوهای بر روی پشت بام.

The Five Hole Caves (五孔洞) on Orchid Island. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

پنج سوراخ غارها (五孔洞) در Orchid جزیره است. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

Yeyin سرد زمستان (野銀冷泉)

با چند استخر طبیعی احاطه شده توسط صخره های مرجانی Yeyin سرد زمستان است که در ساحل واقع شده در Yeyin ایجاد کرد که بزرگترین مجموعه های سنتی در زیر زمین خانه ها در Orchid جزیره است. آن است که در حدود 1 کیلومتر دور از شهر است و بهترین مقصد برای خنک کردن در این جزیره است.

The Yeyin Cold Spring (野銀冷泉) in Orchid Island. (Image: Courtesy of Hsin-hong Liu)

این Yeyin سرد زمستان (野銀冷泉) در Orchid جزیره است. (تصویر: حسن نیت ارائه میدهد از Hsin-هنگ لیو)

سبز سبز علفزار (青青草原)

در انتهای جنوبی Orchid جزیره وجود دارد گسترده در فضای باز زمین با پوشش سرسبز و چمن در طول سال. آن را تبدیل به یک سوگند صخره های مرجانی با برخی از شیب صخره های مرجانی. این خیره کننده برای کشف بسیار زیاد مرتع و دیدن نمایش خیره کننده از صخره های شیب دار. علفزار نیز یک محل بزرگ را در غروب آفتاب.

The Green Green Grassland (青青草原) in Orchid Island. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

سبز سبز علفزار (青青草原) در Orchid جزیره است. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

سنتی تائو یا باد کردن کیکس

یکی از نمادین ترین مناظر در Orchid جزیره غنی تزئین شده سنتی تائو یا باد کردن کیکس نمایش داده شده در ساحل. یا باد کردن کیکس استفاده می شود ابزار مهم برای ساکنان بومی برای به دست آوردن یک زندگی. سنتی یا باد کردن کیکس مونتاژ از حدود 27 قطعه چوب با گیره. آنها در رنگ های قرمز, سفید و سیاه, با لباس سنتی خورشید تصویر اعتقاد بر این است که برای دفع شر را تحت تاثیر قرار.

Traditional Tao Canoes (達悟族拼板舟) in Orchid Island. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

سنتی تائو یا باد کردن کیکس (達悟族拼板舟) در Orchid جزیره است. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

بازگرداندن فیجی ماهیگیری سنت 'ممنوع'


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب