خطر از نظم جهانی

جوزپ Borrell اتحادیه اروپا در امور خارجی رئیس معتقد است که اروپا شده است ساده لوحانه می آید به برخورد با چین و

توسط NEWSSHANS در 4 خرداد 1399

جوزپ Borrell اتحادیه اروپا در امور خارجی رئیس معتقد است که اروپا شده است ساده لوحانه می آید به برخورد با چین و فشار آن به سمت یک نظم نوین جهانی است. با این حال او می گوید که این سازمان به آرامی در حال تبدیل شدن بیشتر و واقع بینانه در مورد رابطه. Borrell ساخته شده این نظرات در مصاحبه با یک مجله فرانسوی.

چینی نظم جهانی

اتحادیه اروپا رسمی اشاره کرد که چین به عنوان یک شریک تجاری به این منطقه آن را به عنوان یک رقیب پس از پکن به دنبال ایجاد یک حکومت جدید مدل است که متناقض به استانداردهای اروپایی است. "ما اروپایی ها حمایت موثر multilateralism با سازمان ملل متحد در مرکز... چین از سوی دیگر شده است انتخابی multilateralism که می خواهد و بر اساس یک درک متفاوت از نظم بین المللی... ما باید برای دیدن آنچه که در پشت کلمه" Borell گفت: همانطور که در گزارش سیاسی. او می گوید که در حال انجام COVID-19 شیوع راکد شده است که رقابت بین چین و ایالات متحده است.

سرمایه گذار میلیاردر ری Dalio پیش بینی CCP coronavirus راه اندازی یک تغییر عظیم در این نظم جهانی با افزایش چین به عنوان قدرت غالب. Dalio است که با همکاری رئیس بریج همکاران که بزرگترین صندوق های تامینی در جهان است. او معتقد است که وضعیت کنونی شبیه به دوره زمانی بین سال های 1930 و 1945. درست مثل آن زمان دولت و بانک مرکزی در حال حاضر در تلاش برای پر کردن ترازنامه خود را و ایجاد درآمد با تازه ضرب پول است.

(Image: Screenshot / YouTube)

سرمایه گذار میلیاردر ری Dalio پیش بینی CCP coronavirus راه اندازی یک تغییر عظیم در این نظم جهانی. (تصویر: Screenshot / YouTube)

او پیش بینی کرد که وجود خواهد داشت درگیری در دستیابی به ثروت و قدرت به خصوص در ایالات متحده و چین است. میلیاردر می بیند یک بحث جرقه بین سوسیالیستی و سرمایه داری آرمان در نهایت پایان دادن به در مجبور توزیع مجدد ثروت شبیه به آنچه که اتفاق افتاده در دهه 1930 ، هنگامی که نظم نوین جهانی در مجموعه او انتظار دارد که ایالات متحده استانداردهای زندگی به افزایش آهسته تر از چین است. Dalio همچنین هشدار داد که اگر دو کشور رویکرد خود را اختلافات در راه بد هر دو را تا پایان رنج می برند.

سناتور جاش هاولی که برخی از مردم را به عنوان یک نامزد بالقوه ریاست جمهوری برای 2024 انتخابات هشدار می دهد که ظهور چین را دور تراشه در آمریکا ، او نگران است که ایالات متحده ممکن است محکوم به مقام دوم را مسخر یک امپریالیستی چین است. این نماینده مجلس معتقد است که اعتراف چین به سازمان تجارت جهانی در سال 2001 یک اشتباه بزرگ است و در معرفی قطعنامه به جلو امریکا خارج از سازمان تجارت جهانی موافقت نامه.

آینده نظم جهانی را به احتمال زیاد تعیین می شود چگونه امن اقتصاد جهانی است. اگر نرخ رشد ثابت هستند و مردم مرفه آمریکا نفوذ باقی خواهد ماند و قوی در صحنه بین المللی است. اگر اقتصاد متزلزل و بسیاری از افراد مبارزه با منابع مالی خود چین ممکن است استفاده از این فرصت را به تلنگر جهانی شدن را به نفع خود را با وعده یک انقلاب است که به مردم "برابری." در حالی که تاریخ اثبات شده است که کمونیسم تنها به پایان می رسد تا از بین بردن جوامع شانس برخی از بخش های این جمعیت ترویج آن در فریب خورده امید "دنیای بهتر" همیشه در بالا.

اقتصادی

به جلو و جهانی و نظم جهانی که تحت سلطه چین پکن برای اولین بار باید برای حفظ آن اقتصادی ممکن است. همانطور که در حال حاضر دولت چین به شدت به مبارزه با آن اقتصاد است. اخیرا پکن اجتناب تعیین یک نرخ رشد هدف برای سال. این یک رویداد بی سابقه ای از دولت چین منتشر اقتصادی اهداف به صورت سالانه از سال 1990 تا کنون. ترک عمل در حال حاضر است یک سیگنال روشن است که رژیم متوجه می شود که اقتصاد کشور خواهد بود در ژنده پوش برای بقیه سال.

(Image: Screenshot / YouTube)

به جلو و جهانی و نظم جهانی که تحت سلطه چین پکن برای اولین بار باید برای حفظ آن اقتصادی ممکن است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

در دراز مدت اقتصاد چین باید بازیابی فقط به عنوان کسانی که از کشورهای دیگر انجام دهید. اما اینکه آیا آن را می توانید نگه دارید عظیم آن درآمد صادرات تردید است. اکثریت از چین صادرات با هدف اتحادیه اروپا, ایالات متحده, ژاپن و کره جنوبی. اگر این چهار دموکراتیک قدرت تصمیم گیری برای اولویت بندی واردات از کشورهای دیگر از چین پکن را به یک ضربه بزرگ اقتصادی است. در واقع ژاپن اعلام کرد در حال حاضر پشتیبانی برای شرکت های ژاپنی که مایل به حرکت تولید در خارج از چین است. صدها نفر از شرکت های آمریکایی با توجه به تغییر به هند است. هنگامی که صادرات چین ممکن است محدود در برخورد با رژیم کمونیستی را برنامه ریزی برای یک نظم جهانی جدید آسان تر خواهد بود.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

بلژیک: یک بیوگرافی-هدف جاسوسی از چین


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن