CCP ویروس اثر: استرالیا ادراک چین تغییرات

شیوع CCP ویروس تغییر کرده است راه استرالیایی نمایش, چین, بر اساس یک نظرسنجی انجام شده توسط موسسه Lowy. بررسی ا

توسط NEWSSHANS در 6 خرداد 1399

شیوع CCP ویروس تغییر کرده است راه استرالیایی نمایش, چین, بر اساس یک نظرسنجی انجام شده توسط موسسه Lowy. بررسی انجام شده بین آوریل 14 و 27 شاهد مشارکت بیش از 3000 نفر است.

نتایج نظرسنجی

وقتی که می آید به دست زدن به COVID-19 شیوع تقریبا 93 درصد برگزار می شود مطلوب نظر دولت استرالیا احساس که کانبرا انجام داده است نسبتا خوب است. فقط 31 درصد از پاسخ دهندگان معتقد بودند که چین را به خوبی در ضمیمه این بیماری همه گیر. این نیز منجر به هر گونه درک مثبت از دولت چین. در واقع تقریبا 68 درصد از مردم اعتراف کرد که راه پکن برخورد با COVID-19 ساخته شده است که آنها فکر می کنم کمتر مطلوب از این رژیم است.

استرالیا همچنین به نظر می رسید که کاهش در چگونه قدرتمند چین در آینده خواهد بود. در سال 2009 تقریبا 72 درصد از پاسخ دهندگان اعلام کرده بود که پکن را خوب بکار بردن قدرت بیشتر پس از بحران مالی است. فقط 37 درصد در حال حاضر بر این باورند که دولت چین خواهد بود قوی تر از آن بود قبل از به COVID-19 بیماری همه گیر. اکثر پاسخ دهندگان با احتیاط در مورد سازمان بهداشت جهانی (WHO) که مورد انتقاد قرار گرفته برای اقدام به عنوان یک عروسک خیمه شب بازی از چینی رژیم است. بیش از 80 درصد از شرکت کنندگان خوشحال بودند در مورد کار انجام شده توسط پزشکی استرالیا ماموران دولت و قلمرو دولت است. فقط 59 درصد تا به حال هیچ اعتماد به نفس در این است که.

شده اند وجود دارد گزارش می دهد که معصوم بودند در مواجهه با حملات نژادپرستانه در استرالیا با توجه به COVID-19 شیوع. "در سال 2016 ما خواسته استرالیا چه تحت تاثیر درک خود را از چین و 85 درصد گفت: جلسه چینی مردم به آنها بیشتر نظر مثبت چین... ما باید ایمان داشته باشد که اکثر استرالیایی ها قادر به تشخیص تفاوت بین تصمیمات دولت چین و دیدگاه های مردم چین و استرالیا از پس زمینه" Lowy در مراکز تحقیقات همکار ناتاشا Kassam گفت: به اخبار.Com.Au.

Just 23 percent of Australians favor Trump for reelection. (Image: The White House / CC0 1.0)

فقط 23 درصد از استرالیایی ها به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن برای انتخاب مجدد. (تصویر: کاخ سفید / CC0 1.0)

وقتی که می آید به دیگر کشورهای استرالیا تا به حال یک چشم انداز مثبت به سمت سنگاپور با 79 درصد اعتقاد داشتند که کشور انجام شده تحسین در کنترل شیوع بیماری های ویروسی. فقط حدود یک سوم از افراد دارای بریتانیا عملکرد رضایت بخش در حالی که تنها 15 درصد برگزار می شود مطلوب از نظر قانونی ، این ایالات متحده بود که در پایین لیست به عنوان تنها 10 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی دیدم دولت آمریکا را از دست داده و همه گیر در یک نور مثبت است. رئیس جمهور تهمت شاهد اندکی افزایش از 16 درصد امتیاز مطلوب در طول سال 2016 انتخابات; اما از آن باقی مانده پایین در فقط 23 درصد است.

چین-استرالیا درگیری

رابطه دیپلماتیک بین چین و استرالیا بوده است و در یک شیب لغزنده همیشه از کانبرا اصرار بر انجام تحقیقات به CCP شیوع کروناویروس. پکن هشدار داد استرالیا اساسا به سکوت در موضوع یا در صورت عواقب جدی است. دولت استرالیا نه خارج آن ایستاده و همچنان به حمایت از یک نمایشگاه پرس و جو به این موضوع است.

چین به حالت تعلیق واردات از چهار عمده گوشت گاو استرالیا تامین کنندگان. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

به مجازات استرالیا و چین به حالت تعلیق واردات از چهار عمده گوشت گاو استرالیا تامین کنندگان. این چهار کسب و کار با هم را در حدود US$1.1 میلیارد دلار از طریق تجارت با چین حسابداری برای 35 درصد از گوشت گاو-صادرات به این کشور آسیایی. مقامات چینی گفته اند به شناسایی یک لیست از استرالیا کالا است که می تواند سیلی اضافی, تعرفه گمرکی تاخیر ضد دامپینگ پروب ، این شامل چیزهایی مانند میوه بلغور جو دوسر غذاهای دریایی و غیره.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

چین در خطر تیان آن من-مانند واکنش


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب