تست شدت به عنوان شماره جدید کروناویروس موارد موج

توسط امیلی SCHMALL و ایلین KURTENBACH دهلی نو (AP) — دولت بودند پله تا تست و با احتیاط با توجه به بعدی حرکت می

توسط NEWSSHANS در 9 تیر 1399

توسط امیلی SCHMALL و ایلین KURTENBACH

دهلی نو (AP) — دولت بودند پله تا تست و با احتیاط با توجه به بعدی حرکت می کند دوشنبه به عنوان تعدادی از تازه تایید coronavirus موارد موج در بسیاری از کشورها است. هند گزارش 20,000 موارد جدید روز شنبه در حالی که آمریکا تایید کرد بیش از 40 ، 000 عفونت های جدید برای سوم راست بعد.

به عنوان عفونت همراه با افزایش درجه حرارت در تابستان در نیمکره شمالی بسیاری از دولت ها پله تا تست و خانههای گلی خالی تهاجمی تر حرکت می کند مانند تمدید مستندات به بنیادی تازه شیوع.

هند 20,000 عفونت های جدید جدید رکورد روزانه. چندین ایالت reimposed جزئی یا کامل مستندات پس از تعداد کل موارد پرید نزدیک به 100000 نفر در یک هفته به 548,318.

در حالی که برخی از کشورها سخت تر احتیاطی در بدترین مناطق آسیب دیده از ماهاراشترا که شامل هند سرمایه مالی بمبئی و دهلی به فدرال پایتخت دهلی جدید ترین محدودیت شده اند کاسته, با, رستوران ها, مراکز خرید و پارک بازگشایی و اتوبوس های عمومی و مشترک-سوار خدمات به عقب در جاده ها.

ایالات متحده بدترین آسیب دیده, کشور, گزارش 42,600 به تازگی تایید عفونت از شنبه با مجموع بیش از 2.5 میلیون نفر یا حدود یک چهارم از تمام بیش از 10 میلیون مورد تأیید در سراسر جهان با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. کارشناسان می گویند تعداد واقعی هر دو در ایالات متحده و در سطح جهانی به احتمال زیاد به مراتب بالاتر با توجه به تعداد زیادی از ظاهرا بدون علامت موارد و مسائل با تست.

سواحل بودند بسته و آبجو بود بکر به عنوان فلوریدا تگزاس و کشورهای دیگر backpedaled خود به همه گیر reopenings سفارش اجباری استفاده از ماسک در اماکن عمومی و بسته شدن رستوران ها و کافه ها به امید ناشی از یک تجدید حیات در موارد.

نزدیک به 8.3 میلیون نفر از حدود 21 میلیون نفر باید تحت تست در هفته های اخیر در چین سرمایه پس از شیوع محور در یک بازار عمده فروشی. این کشور تا به حال 12 مورد جدید جمعه از جمله هفت در پکن توسط بیش از نیمی از روز قبل از ملی کمیسیون بهداشت گزارش شده است.

کره جنوبی مقامات گزارش 47 موارد جدید را به عنوان آنها در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است که باید گسترش از سئول به مناطق دیگر.

گسترده تست و تماس با ردیابی کمک شامل کره جنوبی اولیه شیوع بیماری که در آن پیدا کردن صدها نفر از موارد جدید یک روز در اواخر ماه فوریه و اوایل ماه مارس. بسیاری از این موارد در منطقه اطراف شهر Daegu جایی که بسیاری از آنها مربوط به یک کلیسای جماعت با هزاران نفر از اعضای.

ردیابی اخیر انتقال در سئول در منطقه شهری و حدود نیمی از این کشور به 51 میلیون نفر ثابت شده است مشکل تر است.

کره جنوبی مقامات بهداشتی باید گفت که آنها آماده هستند برای پیاده سازی قوی تر اجتماعی فاصله اقدامات از جمله ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر بستن مدارس متوقف ورزش حرفه ای و محدود کردن عملیات غیر ضروری کسب و کار — اگر روزانه افزایش عفونت ها دو برابر بیش از دو بار در هفته.

مقامات بهداشتی با استفاده از آنچه آنها توصیف به عنوان جهان اول تست بزاق برای coronavirus در استرالیا را در دومین شهر ملبورن در ایالت ویکتوریا که این بیماری در حال گسترش در نرخ هشدار دهنده.

وزیر بهداشت ویکتوریا جنی Mikakos روز دوشنبه گفت که 75 نفر تست مثبت در دولت در آخرین 24 ساعت آوردن تعداد کل موارد به 2,099.

برت ساتون ویکتوریا رئیس افسر بهداشت گفت: شیوع بیماری می تواند افزایش خارج از کنترل به عنوان همه گیر محدودیت سهولت در جای دیگر در استرالیا.

"l فکر می کنم آن را یک چالش واقعی در حال حاضر. من فکر می کنم ما در حال درست در لبه در نظر قادر به مدیریت آن" ساتون گفت.

در فیلیپین مقامات محلی بودند زیر آتش اجازه می دهد یک خیابان رژه و رقص در طول یک آخر هفته جشنواره مذهبی به افتخار سنت جان باپتیست با وجود قرنطینه در برابر ممنوعیت تجمعات عمومی.

نوازندگان بومی بپوشید و ماسک صورت رقصید در طول شب صفوف آن جلب جمعیت زیادی در Basak روستا در سبو در مرکز فیلیپین.

فیلیپین همچنان جنوب شرقی آسیا coronavirus کانون با بیش از 35,000 تایید عفونت از جمله 1,244 مرگ و میر. محدودیت شده اند کاسته در بسیاری از مکان ها برای کمک به نجات اقتصاد بیمار اما سبو از سر سخت مستند این ماه پس از موارد جدید مشخصی.

برخی از دولت ها در آسیا در حال هل دادن به جلو با از سرگیری برخی از سفر منطقه ای بین کشورهای با شیوع این ویروس به نظر می رسد شامل می شود.

اما هواپیمایی مقامات در امارات متحده عربی اعلام کرد که آنها تا به حال تعلیق همه پروازهای خود به پاکستان تا زمانی که یک "آزمایشگاه ویژه" می تواند تنظیم شود تا برای انجام coronavirus آزمون برای افرادی که سفر از این کشور به امارات متحده عربی.

امارات متحده عربی دولت-اجرای WAM اخبار آژانس با صدور بیانیه ای در اواخر یکشنبه در این کشور به طور کلی در سازمان هواپیمایی کشوری اعلام این تصمیم است.

پاکستان از سر گرفته مسافرت های بین المللی در اوایل این ماه حتی به عنوان منتقدان گفت: فرودگاه احتیاطی محدود شد و بی اثر است. هفته گذشته رسانه های پاکستان گزارش 27 مسافران سفر از پاکستان وارد هنگ کنگ و آزمایش مثبت برای COVID-19. مسافران در حال ترانزیت از طریق امارات متحده عربی.

___

Kurtenbach گزارش از بانکوک.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de