تسلا و برای اولین بار در جهان میلیون مایل باتری

تسلا خودرو به زودی باید باتری است که می تواند برای یک میلیون مایل است. باتری در حال تولید توسط یک شرکت چینی به

توسط NEWSSHANS در 30 خرداد 1399

تسلا خودرو به زودی باید باتری است که می تواند برای یک میلیون مایل است. باتری در حال تولید توسط یک شرکت چینی به نام معاصر Amperex Technology (CATL) که امضا توافق عرضه با تسلا در ماه فوریه این سال است. با یک زندگی از یک میلیون مایل باتری ممکن است به خوبی outlast ماشین خود را.

باتری

"میلیون مایل باتری" اشاره نمی کند به فاصله شما می توانید سفر خود را با یک شارژ. نه در همه. "به جای این شرکت ادعا می کند که باتری کار خواهد کرد برای بیش از 1.2 میلیون رانده مایل در طی شانزده سال یا حدود 75000 کیلومتر در سال است. محدوده رانندگی و در نهایت تعیین اندازه باتری مجهز به ماشین اما زمان تسلا مدل دادن به رانندگان بین 250 و 390 مایل از محدوده قبل از نیاز به شارژ مجدد بسته به پیکربندی و مدل" با توجه به فوربس.

این اعداد قابل توجهی با توجه به اینکه صاحبان خودرو در آمریکا معمولا درایو از 20 ، 000 مایل از یک سال به طور متوسط. این اساسا به میلیون مایل باتری نظری زندگی از 60 سال است که نشان می دهد چگونه قابل توجهی باتری های جدید در صنعت خودرو الکتریکی. در حال حاضر بیشتر EV شرکت ها تنها به ارائه باتری که یک زندگی 60,000 150,000 کیلومتر است که با توجه به ایالات متحده رفتار رانندگی تنها برای حدود 3 تا 8 سال حداکثر.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

در حال حاضر باتری های ارائه شده توسط بسیاری از EV شرکت ها نیاز به تعویض هر 60,000 150,000 مایل است. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

عرضه توافق بین تسلا و CATL اجرا می شود به مدت دو سال از جولای سال 2020 به ماه ژوئن 2022. حجم باتری مورد نیاز خواهد بود تصمیم تسلا رئیس Elon Musk با توجه به تولید EV وسایل نقلیه. میلیون مایل باتری را تا حد زیادی استفاده می شود در تسلا مدل 3 واحد. CATL اعلام کرد که آنها آماده هستند تا شروع به ساخت باتری در اسرع وقت سفارشات را تایید کرد. این باتری های جدید خواهد بود و با قیمت 10 درصد بالاتر از آنهایی که به طور منظم. CATL نیز علاقه مند به تهیه میلیون مایل باتری به دیگر علاقه مند به تولید کنندگان ماشین. در حال حاضر این شرکت در حال برنامه ریزی برای تکمیل یک باتری واحد تولیدی در شهر ارفورت است. تسلا Gigafactory در آلمان نیز انتظار ها به پایان رسید در این زمان.

باتری ها معمولا تا حدود 30 درصد از هزینه های وسایل نقلیه الکتریکی. و با جریان زندگی از حدود 120,000 کیلومتر, هزینه از باتری است دلیل اصلی که چرا EVs تمایل به گران است به عنوان یک کل. اما میلیون مایل باتری تغییرات در داستان است. برای فقط 10 درصد هزینه اضافی شما می توانید در حال حاضر یک باتری است که طول می کشد تقریبا 10 برابر طولانی تر است. اساسا این موجود نیاز به تعویض باتری در هر پنج سال یا بیشتر کاهش هزینه های عملیاتی از EVs. به علاوه اگر یک مشتری به خرید یک جدید EV در حالی که باتری های قدیمی خود را EV هنوز چند سال از عمر چپ او می تواند وسیله نقلیه جدید برای قیمت پایین تر خرید آن بدون باتری و انتقال او یکی از قدیمی به جدید ، این تغییرات را EVs مقرون به صرفه و محبوب با مشتریان است.

تسلا ارزش

قیمت سهم تسلا رسید دنبال اخبار از میلیون مایل باتری. و حتی آن را نقض US$1,000 سطح در چند روز گذشته تنها به پایین آمدن بعد از آن. برای یک دوره کوتاه از زمان تسلا جهان تبدیل شد با ارزش ترین ماشین شرکت به بازار سرمایه ضربه US$189 میلیارد. دن مختلف تحلیلگر امنیتی در Wedbush اوراق بهادار معتقد است که قیمت می تواند افزایش به US$1,500 به زودی.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

قیمت سهم تسلا رسید دنبال اخبار از میلیون مایل باتری. (تصویر: Screenshot / YouTube)

ران بارون بنیانگذار سرمایه گذاری شرکت مدیریت بارون سرمایه معتقد است که تسلا پتانسیل نقض US$10,000 سهم در دراز مدت. خود شرکت دارای سهام تسلا در یک هزینه متوسط US$219 هر سهم. بارون با اشاره به این که سرمایه گذاری خود را در تسلا در حال حاضر ضرب 4 بار و در نهایت ضرب 20 بار. در پنج سال آینده او پیش بینی تسلا را به قیمت دو یا سه برابر.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

ما تبدیل شدن به مواد غذایی کمتر مغذی?


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن