تایوانی رای Out Pro-پکن شهردار در انتخابات فراخوان

مردم تایوان به تازگی رای دادند طرفدار پکن شهردار در انتخابات فراخوان این ماه است. هان کو-یو عضو Kuomintang (KM

توسط NEWSSHANS در 24 خرداد 1399

مردم تایوان به تازگی رای دادند طرفدار پکن شهردار در انتخابات فراخوان این ماه است. هان کو-یو عضو Kuomintang (KMT), حزب, مخالف بود نامزد برای این سال تایوانی انتخابات ریاست جمهوری. او شهردار کائوسیونگ شهر در جنوب تایوان است.

از بین بردن هان از قدرت

بیش از 939,000 مردم رای دادند و در حمایت از از بین بردن هان از پست خود در حالی که فقط 25,000 رای دهندگان بودند در برابر خود را به یاد بیاورید. با توجه به محلی قانون انتخابات تنها 570,000 رای لازم را برای خود برداشت. هان اولین بار است که تا کنون رسمی در تایوان برداشته شود در این شیوه است. را سرنگون شهردار بادی خشم خود را در برابر حاکم حزب دموکراتیک مترقی (DPP) متهم آنها را از بسیج یک کمپین با هدف بدنام کردن او را. هان ادعا کرد که تیم او همواره بی اعتبار و slandered با "انتقاد بی پایه."

فراخوان انتخابات برگزار شد و پس از محلی گروه های مدنی جمع آوری بیش از 370,000 امضا برای حمایت از علت است. بزرگ برای حمایت از فراخوان انتخابات ناشی از این واقعیت است که هان در زمان مرخصی برای حدود یک ماه برای حمایت از انتخابات ریاست جمهوری در حالی که هنوز شهردار Kaohsiung. مردم محلی بودند که خشم او slacked در انجام وظیفه خود برای شهرستان. این گروه های مدنی بیش از امضا به تایوان کمیسیون مرکزی انتخابات که تصمیم گرفت که یک انتخاب مجدد نیاز به انجام شده است.

(Image: Screenshot / YouTube)

محلی گروه های مدنی رو پشتیبانی بزرگ برای انتخابات فراخوان جمع آوری بیش از 370,000 امضا برای حمایت از علت است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

آن را نیز کمک نمی کند که هان و حزب او باید قوی pro-پکن موضع و باید به طور مداوم روشن است که آنها نه به دنبال رسمی استقلال تایوان. با چین تحمیل امنیت ملی قانون در هنگ کنگ و تایوان را درک عمومی از پکن در حال حاضر ضربه پایین سنگ. آن را تعجب آور نیست که سیاستمداران مانند هان که طرفدار دولت چین در حال مشاهده مثبت ، پس از رای گیری نهایی شمارش اعلام کرد تایوانی دولت را معرفی فرد به پست کائوسیونگ شهردار. و در عرض سه ماه انتخابات برای انتخاب شهردار جدید برگزار خواهد شد. اجرایی یوان یک شاخه از دولت اظهار داشت که به خاطر انتخابات یک شاخص است که تایوان در حال تبدیل شدن به یک دموکراسی است.

"هیچ کس انتظار می رود این نتیجه به عنوان تعدادی از رای دهندگان که نشان داد تا به رای هان حذف شد و در واقع بیش از 890,000 آراء او در شهرداری نظرسنجی در اواخر سال 2018... به جای ابراز مخالفت خود را از هان رای دهندگان در واقع به معنای استفاده از رای خود را به بگویید پکن که آنها به طور فزاینده ای خشمگین از اقدامات سیاسی از سرزمین اصلی در چسبیده بینی خود را به هنگ کنگ به عنوان به خوبی به عنوان آن مداوم نظامی تهدید و فشار های دیپلماتیک در برابر تایوان" وانگ کونگ یی سیاسی-استاد علوم در فرهنگ چینی در دانشگاه تایپه گفت: به جنوب چین صبح پست.

چین دخالت نظامی

در ضمن چینی جت نقض حریم هوایی تایوان به تازگی. زمانی که تایوانی نیروی هوایی صادر کلامی هشدارها و ارسال فعال پاسخ جت تبدیل شده. پس از امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ اعلام شد, یک مقام نظامی چینی رسمی اعلام کرد که کشورش ممکن است با استفاده از زور به منظور ضمیمه این جزیره در کشور است. همیشه از Tsai و نشستند ون از انتخاب به عنوان رئیس جمهور تایوان در سال 2016 چینی خود را افزایش داده اند گذرگاه های مرزی در طول فعالیت نظامی.

(Image: wikimedia / CC0 1.0)

همیشه از Tsai و نشستند ون از انتخاب به عنوان رئیس جمهور تایوان در سال 2016 چینی خود را افزایش داده اند گذرگاه های مرزی در طول فعالیت نظامی. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

این ممکن است به دلیل این واقعیت است که Tsai یک طرفدار قوی تایوان هویت مستقل با یک فویل به پکن جاه طلبی. تایوان اعلام کرده است و بزرگترین آن-تا کنون سالانه زنده آتش مته در تلاش برای تقویت نظامی خود را. برگزار می شود در ماه جولای مته را با استفاده از شبیه سازی های کامپیوتری و ورزش است که طراحی شده برای کمک به تایوانی نظامی نیروهای دفاع از جزیره در برابر یک حمله.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

چینی به دنبال سفر یک بار COVID-19 فروکش


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب