تایوانی تولید کننده خودرو وداع با چین

تولید کننده خودرو Yulon گروه از تایوان به زودی پایان دادن به آن سرمایه گذاری مشترک با چین دانگ فنگ موتور شرکت

توسط NEWSSHANS در 9 تیر 1399

تولید کننده خودرو Yulon گروه از تایوان به زودی پایان دادن به آن سرمایه گذاری مشترک با چین دانگ فنگ موتور شرکت با توجه به فروش ناامید کننده اعداد در بازار چین است. این خواهد بود که دوم سرمایه گذاری مشترک دانگ فنگ که از دست داده اند را در زمان های اخیر. در مارس رنو اعلام فروش 50 درصد سهام خود در دانگ فنگ رنو چین را به آن شریک است. Yulon شده است فروش خودرو در چین تحت نام تجاری Luxgen.

خروج چین

این دانگ فنگ-Yulon همکاری توافق شد در سال 2010. فروش Luxgen به اوج خود رسید در سال 2015 در 60 ، 000 واحد. اما در سال 2019 آن را به فروش کمتر از 1,950 اتومبیل. در پنج ماه اول سال جاری فروش آن ایستاده بود در 43 واحد است. "دو شرکت تیم مدیریت شده اند برخورد با برخی از اصطکاک داخلی است که علت ریشه JV بحران و بد خود را در عملکرد ساخته شده است که وضعیت بدتر" با توجه به YiCai جهانی.

سال گذشته دانگ به فروش می رسد فقط 2.9 میلیون خودرو 3.9 درصد کاهش از سال گذشته رقم فروش. هنوز, آن را هنوز هم انجام می شود بهتر از کلی بازار خودرو کاهش یافته است که با 8.3 درصد است. دانگ فنگ موفق در اجتناب از چنین یک رکود با توجه به عملکرد عالی از آن دیگر سرمایه گذاری مشترک با خودروسازان ژاپنی نیسان و هوندا. هر دو Yulon و دانگ فنگ در حال حاضر بحث در مورد نکات ظریف از خروج قرارداد از جمله چیزهایی مانند خدمات حقوقی, روند, و غیره.

پس از خروج از کشور چین, Yulon را وقف بسیاری از منابع خود را به سمت جدید خود سرمایه گذاری مشترک با اپل تامین کننده Foxconn فن آوری است. در ماه فوریه گزارش شده است که این دو شرکت تا به حال وارد همکاری برای ساخت وسایل نقلیه الکتریکی. Foxconn خود را 51 درصد از سهام در حالی که Yulon خواهد خود باقی مانده 49 درصد است. Foxconn کمک فن آوری آن تخصص و مدیریت زنجیره تامین در حالی که Yulon آن خودرو قابلیت های R&D به سرمایه گذاری. این سرمایه گذاری مشترک را به تمرکز بر روی طراحی خودرو و با هدف راه اندازی یک پلت فرم باز برای توسعه است.

(Image: Nadkachna via wikimedia CC BY 3.0)

Yulon است اختصاص زیادی از منابع خود را به سمت جدید خود سرمایه گذاری مشترک با اپل تامین کننده Foxconn فن آوری است. (تصویر: Nadkachna از طریق ویکیمدیا CC BY 3.0)

مالکیت خارجی قوانین

دولت چین به تازگی آرام برخی از قوانین سرمایه گذاری خارجی در تولید خودرو بخش. زودتر خارجی خودروسازان نمی تواند خود را بیش از 50 درصد از سرمایه گذاری مشترک آنها وارد شده با شرکت های داخلی. اما قوانین جدید لغو این دو دهه محدودیت. مالکیت محدودیت برای وسایل نقلیه تجاری برداشته خواهد شد در این سال در حالی که محدودیت های مربوط به وسایل نقلیه مسافری برداشته خواهد شد در سال 2022.

قوانین جدید اعتقاد به چین راه تلاش برای خنثی کردن تجارت تنش با ایالات متحده یکی از شرایط که تهمت قرار داده شده در چین برای تسهیل تجارت در تضاد بود و دسترسی بهتر به بازار داخلی است. با آرامش از سرمایه گذاری به ماشین بخش شرکت های خودرو قادر خواهد بود برای به دست آوردن کنترل سهم در سرمایه گذاری مشترک آنها در چین است. در حالی که این مفید خواهد بود برای شرکت های خارجی مانند جنرال موتورز دایملر و بی ام و و تویوتا و.... داخلی چین تولید کنندگان خودرو خواهد آمد تحت فشار بسیار زیاد به افزایش ارزش نام تجاری و کیفیت.

(Image: Screenshot / YouTube)

با قوانین جدید شرکت های خودرو قادر خواهد بود برای به دست آوردن کنترل سهم در سرمایه گذاری مشترک آنها در چین است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

با توجه به اینکه ایالات متحده-چین ارتباط دارد بدتر در طول زمان آن است که مشخص نیست که آیا خودروسازان خارجی با هدف صادرات وسایل نقلیه را نگاه کنید برای راه اندازی فروشگاه در چین است. پس از ایالات متحده می تواند به افزایش تعرفه واردات در خودروهای چینی و یا قطعات خودرو اگر روابط میان دو کشور رو به وخامت بیشتر است. این امر به ناچار باعث ضرر و زیان به تولید کنندگان به دنبال صادرات به ایالات متحده. مانند بسیاری از سرمایه گذاری های خارجی در کوتاه مدت به احتمال زیاد خواهد شد با تمرکز بر بهره مندی از فروش در بازار داخلی به جای صادرات است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

پایان Gravy Train برای CCP مقامات خارج از کشور به عنوان دارایی های هدفمند


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن