آمریکایی های آسیایی تبار سرب در اینترنت مبتنی بر استفاده از تلویزیون نشان می دهد مطالعه

آسیایی, آمریکایی ها بیش از هر گروه دیگری هستند که با استفاده از دستگاه های دیجیتال و جریان خدمات خود را در تلو

توسط NEWSSHANS در 29 اردیبهشت 1399

آسیایی, آمریکایی ها بیش از هر گروه دیگری هستند که با استفاده از دستگاه های دیجیتال و جریان خدمات خود را در تلویزیون مشاهده با توجه به گزارش های عمومی ساخته شده در دوشنبه.

نیلسن شرکت مطالعه گفت که آمریکایی های آسیایی تبار در حال تبدیل شدن به مصرف کنندگان کلید و اثرگذارندهها در سرگرمی و بازی.

و آمریکایی ها اثبات می شود بیشتر با تکنولوژی زرنگ و دانا را به عنوان قدرت خرید خود را وسیعتر این گزارش در بر داشت. آنها در حال پشت سر گذاشتن live TV برای اینترنت مبتنی بر مشاهده در حدود دو برابر نرخ کل جمعیت ایالات متحده.

این نظرسنجی با عنوان "تعامل با آسیایی, مصرف کنندگان آمریکایی در سپیده دم از یک دهه جدید" در نگاه افرادی که شناسایی شده به عنوان اسیایی, بومی هاوایی و یا جزایر اقیانوس آرام به تنهایی و یا در ترکیب با دیگر نژاد.

آن را یافت که حدود 82 درصد از آمریکایی های آسیایی تبار مشترک به حداقل یک جریان خدمات در مقایسه با 72 درصد از کل جمعیت.

به گفته نیلسن, نوجوان آسیایی, آمریکایی ها بر این باورند جریان سیستم عامل هستند که آنها را ببینید بیشتر نمایندگی از مردم می خواهم خود را در تلویزیون.

در این گزارش ذکر شده Netflix که برنامه نویسی شامل Ken Jeong و علی وونگ کمدی فوق العاده و "زشت خوشمزه" مواد غذایی نشان می دهد به میزبانی آشپز دیوید چانگ.

در مورد بازی در این گزارش که آمریکایی های آسیایی تبار هستند 14 درصد بیشتر احتمال دارد خود را به کنسول های بازی از دیگر U. S ساکنان.

ایالات متحده آمریکا ایالات متحده در جمعیت است که سریعترین رشد گروه از همه مهم قومی و گروههای نژادی در میان رای دهندگان واجد شرایط در ایالات متحده با توجه به مرکز تحقیقات پیو . آنها را بیش از 11 میلیون یا نزدیک به 5 درصد از رای دهندگان.

آسیایی آمریکایی صرف پیشی $1 تریلیون دلار در سال 2019 به گفته نیلسن. که رقم پیش بینی شده برای رسیدن به $1.3 تریلیون دلار در سال 2022.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب