گمان برگزار شد در آریزونا خرید منطقه تیراندازی; 3 مجروح

گلندیل, Ariz. (AP) — سه نفر مجروح شدند که یکی از آنها انتقادی در تیراندازی روز شنبه در نزدیکی یک محبوب خرید و

توسط NEWSSHANS در 1 خرداد 1399

گلندیل, Ariz. (AP) — سه نفر مجروح شدند که یکی از آنها انتقادی در تیراندازی روز شنبه در نزدیکی یک محبوب خرید و سرگرمی های منطقه غرب ققنوس, پلیس گفت:.

مظنون را بازداشت گرفته شده با خیال راحت گلندیل افسر تیفانی Ngalula گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. جدی ترین فرد مصدوم گرفته شده بود به یک بیمارستان و دو تن دیگر نیز انتظار می رود برای زنده ماندن

این Westgate سرگرمی منطقه بخشی از یک مجموعه است که شامل عرصه را برای کاردینالز فوتبال و شغالها هاکی بود زمزمه با فعالیت های پس از بسیاری از فروشگاه ها و رستوران ها بسته شد برای بیش از یک ماه با توجه به شیوع کروناویروس.

تیراندازی متوقف شده بود توسط ماموران وارد Ngalula گفت.

"ما قادر به کردهاید که مشکوک در Westgate منطقه ما افسران را به چالش کشیده است که گمان می برند و قادر به با خیال راحت را که فرد بازداشت," او گفت:.

پلیس قفل کردن منطقه بودند و متد رفتن را از طریق کسب و کار به جستجو برای هر اضافی قربانیان و یا مظنون به سخنگوی گفت.

رژیم صهیونیستی. mlb گفت: او نظارت بر وضعیت و "دولت است که در اینجا به ادامه به ارائه پشتیبانی کامل خود را به قربانیان و جامعه است."

دولت ایالت مارتین Quezada یک دموکرات در توییتر نوشت که او را دیدم یک فرد "با یک AR-15 ساقه Westgate." این سخنگوی پلیس گفت که او قادر به تایید می کنند که این فرد مسلح با استفاده از AR-15 است.

"من دیدم 2 قربانیان ، هنوز مطمئن شوید که چگونه بسیاری از دیگران" او در توییتر نوشت. "من تو را دیدم تیرانداز. گفت نه به می گویند هر چیزی دیگری در مورد جزئیات 'تا وقتی که من صحبت می کنند به پلیس. من ok. بسیاری از متزلزل کردن مردم است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن